Dolandırıldım yardıma ihtiyacım var

Tugcedmn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
11
0
26
İyon yayıncılık tarafından dolandırıldım. Bir ingilizce dil paketi tanıtan bir adam gelmişti. Bana paketi tanıttı ve fiyatını söyledi kabul ettim beğenmezsem 14 gün içerisin de iptal ettirebileceğini söyledi ertesi gün aradığım numara da bana tekrar dönüş yapılacağı bildirildi fakat dönüş yapılmadı. İptal ettirmek istiyorum cayma hakkımı kullanacağım işe yarar mı ?

İyon yayıncılık tarafından dolandırıldım. Bir ingilizce dil paketi tanıtan bir adam gelmişti. Bana paketi tanıttı ve fiyatını söyledi kabul ettim beğenmezsem 14 gün içerisin de iptal ettirebileceğini söyledi ertesi gün aradığım numara da bana tekrar dönüş yapılacağı bildirildi fakat dönüş yapılmadı. İptal ettirmek istiyorum cayma hakkımı kullanacağım işe yarar mı ?
Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Ücretini ödediniz mi? Yayınevinin bir internet sitesi, şirket num filan yok mu? Araştırın öncelikle, gerçekten karaborsa değilse illa ki vardır.

Ben biliyorum bu yayıncılığı.
Bizim kampüste de stand açmışlardı.
Hatta bir arkadaşıma ücretsiz diye imzalayıp daha sonra nüshaya fiyat eklemişlerdi,daha sonra 14 gün cayma hakkını kullanmaması için bugün iptal edicez şugün iptal edicez diyerek oyaladılar daha sonra da icra davası açtılar. 2bin tvye yakın dolandırıldı arkadaşım. O da karşı dava açtı ama ne oldu bilmiyorum henüz. Hatta plus+lı birşeydi tam hatırlamıyorum.

Ben biliyorum bu yayıncılığı.
Bizim kampüste de stand açmışlardı.
Hatta bir arkadaşıma ücretsiz diye imzalayıp daha sonra nüshaya fiyat eklemişlerdi,daha sonra 14 gün cayma hakkını kullanmaması için bugün iptal edicez şugün iptal edicez diyerek oyaladılar daha sonra da icra davası açtılar. 2bin tvye yakın dolandırıldı arkadaşım. O da karşı dava açtı ama ne oldu bilmiyorum henüz. Hatta plus+lı birşeydi tam hatırlamıyorum.
Napıyosun kuzum konu sahibinin yüreğine inecek az sonra ha ha ha

Sözleşmeye imza attırmışlar benim arkadaşıma.
Daha sonra fiyat eklemişler.
Üyeliğini de aktive ettirmişler,şuan birbirlerine karşı dava açtılar ordan biliyorum.

noterden ihtar çeksin.
tüketici mahk başvursun.
ben memnun kalmadığım hizmetin parasını geri aldım.:) tüketici mahkemesiyle. sözleşme falan çok mühim değil yani.

Şikayetvar'da hiç güzel şeyler yazmıyor.
Bildiğin dolandırıcılık yapıyorlar.

noterden ihtar çeksin.
tüketici mahk başvursun.
ben memnun kalmadığım hizmetin parasını geri aldım.:) tüketici mahkemesiyle. sözleşme falan çok mühim değil yani.
Kuzum çok mühim değil elbette konu sahibi para vermemiş.
Bu yayıncılık herkese hemen icra davası açıyor,arkadaşımın başına geldi.
Para değil mesela,icralık olmak o kredi notunu falanda erkiliyordur sanırım.

Noterden ihtar çek hiçbirşey olmaz Allahın izniyle tanıdık avukat varsa konuş ihtarla bu gibi durumlar hemen çözülüyor

X