Doktor seçimi yaparken nelere dikkat etmem lazım şuan karar aşamasındayım

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
448
78
Merhabalar yazın ameliyat olmayı düşünüyorum bu aralar doktor ayarlamak istiyorum aklım çok karışık. Doktor seçerken nelere dikkat etmem gerekiyor. Burnum büyük ve kemerli hafif eğrilik var ucu çok düşük değil ince derili. Gittiğim doktorlar burnumu kolay görüyüyor anladığım kadarıyla zor bir burun değil. Peki ben doktor seçerken nelere dikkat etmeliyim? Şu noktoya mutlaka dikkat et dediğiniz var mı? Düşündüğüm doktorlar
Turgut yüce-35
Şaban çelebi 55
Ahmet islam 55
Volkan sunter 46
Turgut yüceyi tercih edicem gibi görünüyor ama sizin yorumlarınızda önemli benim için

Surekli bu operasyonu yapan eli sıcak bir hekim olmasına dikkat edin. Tek tip burun yapmıyor olmasina, yüze uygun burunlar tasarlıyor olmasina dikkat edin. Profillerini iyice inceleyin. İsimlerini sikayetvar sitesinde ve burada arama kısmından aratın. Doktorsitesi'ndeki yorumlara bakin.

Merhabalar yazın ameliyat olmayı düşünüyorum bu aralar doktor ayarlamak istiyorum aklım çok karışık. Doktor seçerken nelere dikkat etmem gerekiyor. Burnum büyük ve kemerli hafif eğrilik var ucu çok düşük değil ince derili. Gittiğim doktorlar burnumu kolay görüyüyor anladığım kadarıyla zor bir burun değil. Peki ben doktor seçerken nelere dikkat etmeliyim? Şu noktoya mutlaka dikkat et dediğiniz var mı? Düşündüğüm doktorlar
Turgut yüce-35
Şaban çelebi 55
Ahmet islam 55
Volkan sunter 46
Turgut yüceyi tercih edicem gibi görünüyor ama sizin yorumlarınızda önemli benim için
Merhaba yazmış olduğunuz rakamlar ameliyat fiyatı mı acaba?

X