Doğum günü hediyem meme büyütme oldu:)

kızlar bana doktorlarınızın bilgilerini werirmisiniz lütfen , birde ücret hakkında bilgi werirseniz çook sewinirim :)

Benim doktorum Tuğrul Turan.Operasyonu 6000 tl'ye yaptı.Kendisini bu forumdan buldum çok memnun kaldım.Ben yöntem olarak lokal anasteziyi ve kasüstünü tercih ediyordum özellikle onun için tercih ettim.Ameliyat sonrasında hiçbir sıkıntı ağrı çekmedim diyebilirim,çok rahat geçti.opuyorumnanaktan

Ben her türlü yatabiliyorum..Yan ,yüzüstü...Hiçbir problemim yok.İlk haftadan sonra yan yatmaya başlamıştım zaten,genelde öyle uyurum..Sütyenden de çok memnunum,ameliyat sonrası sütyen diye geçiyor adı.Memeleri tamamen kavrıyor,beni çok rahat ettirdi.

bnde genelde yan yatarım zaten bu yüzden hiç alışamadım sırt üstü yatmaya ne güzel sen 1 haftada atlatmışsın bn 1 ay boyunca böyle yatcam..kasaltı oldgum için galiba.. canım bi de bu dikişlerin gizli dikiş mi? bnmki gizli dikiş we alınmaycak kendi kendine cürüyomuş ama nasıl oluyo da cürüyo ya da hiç ele gelmiyo mu cok merak ediyorum..benm dikişlerin kenarında seffaf iplerden war mirmirmirmir

arkadaşım , ben 26 kasımda ameliyat oldum,maillerden anladığım kadarıyla sen ekim başı gibi ...göğüs uçlarımda hassasiyet var! sende de oldu mu?

KIZLAR BUNLAR BENİM HOŞUMA GİDDENLER YUVARLAKMI DAMLAMI BUNLAR????zemuszemus
ilki benim hosuma gitti ne güzel ya
benimkinin ölcüsü de ilk gibi ama ben diklestirmek istiyorum birde gögüslerim koltuk altina dogru tam ortada degil:KK43:
benim adamda bana bir dogum günü hediyesi sunsa:))

kızlar ilk sayfadaki foto lara baktım.yaptırınca böyle mi durucak:sinifsinif:çok yapay gibi geldi bana?

Merhaba,
ben 2,5 ayı doldurdum.Artık ameliyat sonrası sütyen takmam zorunluluğum kalmadı.Kendime gidip yıllardır özlemini çektiğim dantelli sütyenler ,cicili bicili iç çamaşırları aldım.O kadar güzel duruyor ki çok memnunum iyi ki yaptırmışım diyorum aynaya baktığımda..Artık daha yumşak göğüslerim,hassasiyetleri de azaldı.Sol memem çok hafif daha yukarda şimdilik,ama bu konuda zaten bilgi vermişti doktorum,6 ay içinde 2 si de yerlerine oturacak diye.Burada soran herkese de tavsiye ediyorum zaten...zemuszemus

Merhaba,
ben 2,5 ayı doldurdum.Artık ameliyat sonrası sütyen takmam zorunluluğum kalmadı.Kendime gidip yıllardır özlemini çektiğim dantelli sütyenler ,cicili bicili iç çamaşırları aldım.O kadar güzel duruyor ki çok memnunum iyi ki yaptırmışım diyorum aynaya baktığımda..Artık daha yumşak göğüslerim,hassasiyetleri de azaldı.Sol memem çok hafif daha yukarda şimdilik,ama bu konuda zaten bilgi vermişti doktorum,6 ay içinde 2 si de yerlerine oturacak diye.Burada soran herkese de tavsiye ediyorum zaten...zemuszemus

:lepi: bnmde 1.5 ayım geride kaldı.. 3 ayı hemen tamamlasam da normal sütyene bi baslasam opuyorumnanaktan canım yaa bnm de sol gögsüm cok cok hafif 1 cm kadar yukarda o da zamnla oturcakmış..gerci böyle kalsa bile sıkıntı yok..doktorum söylemese bn bile anlamazdım... olumunekankayizsmile

Benim doktorum da Tuğrul Turan..çok memnun kaldım kendisinden tavsiye ederim.Hemen hemen hiç ağrım olmadı,rahat bir ameliyat dönemi geçirdim.Zaten ameliyattan sonra neredeyse bütün gün yanımdan ayrılmadı doktorum..a.s

Merhaba,

pek sevindim senin adına...Darısı başıma...Hacocan da gayet moral verici şeyler söylüyor. Yarın gideceğim doktora bakalım bana ne önerecek?:eek:

ayyy bende istiyorum ama eşim doğum yaparsan emzirme falan deforme olursa yaptırırız toptan halletmiş olursun diyo bende mantıklı buluyorum ..........üff daha hamile kalcamda,doğurcamda ooooooo çocukla nasıl ameliyat olucaksam şimdi yaptırsam ki :KK43: memnun olmana sevindim bende heves ettim şimdi iyice :)

selam kizlarrrrrrr bende bu sene icinde ameliyat olucam insallah ,, pazar günü ilker manavbasi krefeld e geliyor onunla görüsücem ,ilker manavbasi hakkinda bilgisi olan varmi acaba ?????CADIARZU

X