Çatlaklar Doğum çatlaklarım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

La tehzen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
77
35
Çok derin çatlakların var doğumdan sonra oldu ne yapacağımı bilmiyorum psikolojim bozuldu. Kendineme olan guvenım gitti karnım büzüşmüş boş çuval gibi

Bir hastanenin medikal estetik bölümünde er-yag lazer tedavisi gördüm çok memnunum. Çatlaklar tazeyken git mutlaka çünkü daha iyi sonuç alınıyor. Biraz pahalı ama değer

ben üç sene önce volkan şerik adında bir dövmeciye gittim. kendisi çatlakların üzerine kendi ten rengimizde boya uyguluyor ve çatlaklar kapanıyor üstelik tamamen kalıcı bir yöntem.ben çok memnun kaldım allah razı olsun gerçekten volkan beyden ne paralar harcadım estetik merkezlerine hiç birisi fayda etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben üç sene önce volkan şerik adında bir dövmeciye gittim. kendisi çatlakların üzerine kendi ten rengimizde boya uyguluyor ve çatlaklar kapanıyor üstelik tamamen kalıcı bir yöntem.ben çok memnun kaldım allah razı olsun gerçekten volkan beyden ne paralar harcadım estetik merkezlerine hiç birisi fayda etmedi.

bende asla önermiyorum zira 1 ay sonra normale dönüyor yaptığı işlem.... Şimdi reklam yaptığı gibi tıpış tıpış gelip bu mesajı sildirmeye uğraşsın ....

yıllarca kalcamdaki ergenlikten kalma çatlaklar yüzümden psikolojim bozuldu aramadığım sormadığım araştırmadığım yöntem kremler... sonuç hepsi hayal kırıklığı... ama en sonunda bir süre boyunca araştırdığım bir yöntemi gittim yaptırdım iki seanslık birşey zaten... ikinciyi 10 gün önce yaptırdım... ilk seanstan sonra bekledim 2. Ayda yapan yere resmen çıkıştım işe yaramadı falan diye ama üç ay sonra cilt baya toparlamıştı ikinci seans yapılalı 10 gün oldu ama oldu Yani...şükür şimdiden belli olmuyor bile... bir gün kurtuldum yazacağımı hiç tahmin etmiyordum ama inanın yani oluyormuş şükürler olsun... daha fazla açıklama yapmayacağım şimdi reklam derler falan derler filan derler canımı sıkarlar

yıllarca kalcamdaki ergenlikten kalma çatlaklar yüzümden psikolojim bozuldu aramadığım sormadığım araştırmadığım yöntem kremler... sonuç hepsi hayal kırıklığı... ama en sonunda bir süre boyunca araştırdığım bir yöntemi gittim yaptırdım iki seanslık birşey zaten... ikinciyi 10 gün önce yaptırdım... ilk seanstan sonra bekledim 2. Ayda yapan yere resmen çıkıştım işe yaramadı falan diye ama üç ay sonra cilt baya toparlamıştı ikinci seans yapılalı 10 gün oldu ama oldu Yani...şükür şimdiden belli olmuyor bile... bir gün kurtuldum yazacağımı hiç tahmin etmiyordum ama inanın yani oluyormuş şükürler olsun... daha fazla açıklama yapmayacağım şimdi reklam derler falan derler filan derler canımı sıkarlar
İsim vermemissin ki! Bisiy demezler sinirlenme... Ama ben yine de inanmıyorum ilk gün ki gibi olacağına olsa dünya starlarının shopsuz halleri hallolurdu sanırım 🤔

İsim vermemissin ki! Bisiy demezler sinirlenme... Ama ben yine de inanmıyorum ilk gün ki gibi olacağına olsa dünya starlarının shopsuz halleri hallolurdu sanırım 🤔
Valla bende inanmıyordum hatta dolandırıldım bile Ümit işte yapma kremlerle geçer dedilerde salak gibi gittim bir sürü para bayıldım:))) açıkçası yaptırırken bir Ümit diye yaptırdım hatta Buda olmazsa artık estetik ameliyatı bile araştırmayı düşünmüştüm resmen takıntı olmuştu bende beyaz beyaz çatlaklar Solariuma girsen hafifler ama geçmez deli ediyorlardı beni ama şimdi az önce bile aynaya bakıp mutlu oldum keşke çok daha önceleri olsaymış ben kurtuldum şükür... hatta daha 3 ay daha toparlanma süreci var ama şu haliyle görünmüyor... ben kurtuldum umarım hangi yöntemle olursa olsun herkes kurtulur

Ben çok takıntı yapmıştım yaa kaç kez ağladığımı bilirim
Benim daha 60 gün falan oldu doğum yapalı 17kilo almıştım eski kiloma dönmeme 3kilo kalmış ama çatlaklarım muazzam normalde zayıf biriyim nasıl bu kadar oldu anlamış değilim

Benim daha 60 gün falan oldu doğum yapalı 17kilo almıştım eski kiloma dönmeme 3kilo kalmış ama çatlaklarım muazzam normalde zayıf biriyim nasıl bu kadar oldu anlamış değilim
ben doğum yapmadım ergenlikte oluşmuştu kalçamda üstelik 50 kiloyum... bu çatlaklar evli bekar zayıf kilolu ayrımı yapmıyor yapışıyorlar yakamıza... ama teknoloji gelişiyor işte... umarım sende kurtulursun

Senin daha çok yeni ama benim yaptırdığım yöntemi de sanmam ki sana yapsınlar gerçi bilemem tabii de daha çok taze seninkiler
Evet hayatımda çatlak görmemiş ben hamilelik ile çatladı her yanım zamanla geçen insanlar varmış ama ben onlardan değilim muhtemelen

İyide dovme su geçiriyorumu dinde uygunmu ben namaz kılan birisiyim

X