Nişan doğrusu nedir acaba?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Bence aklina takiyosan söyle . Yani bu kaynanalardaki cimrilikte moda olmus. Ben anneme hep säylüyorum , gelinimize ne istiyosa al, yap diye. Bir erkek cpcuk o yani , öbür tarafa mi götürecekler bunlari, hersey cocuklarimiz icin
Boşvermek en iyisi ya çok takılmıyorm bayramda annemi arasa yeter nişanlım

27 temmuzda nişanm oldu taze nişanlıyım yani :)
dün aksam bayramda burada olamayacagımdan kv bayramlaşmaya gittim evine.. güzel geçti sorun yok :)
ama etrafımda ki herkes ooo kv şimdi sana bşy takar dedi.. bende bilmediğimden bşy demedim . adet böyle mi?
tabi bende bi hevesle gittim :KK70: kv kp bişiy takar altın mı ? para mı ? artık :KK70:
sonuççç ; hiç bir şey takmadılar.. Öyle gittim ellerini öptüm ben burada olamayacagım anne dedim tamam kızım dedi hayırlı bayramlar evdekilere selam fln kalktık nişanlımla :KK70: nişanlmda bşy demedi.. doğal olarak bende sormadım , olmaz diye..
demekki böyle bir şey yok yada bilmiyorlar :KK70: bir de gaza getirdiler beni :KK70:
Ah caniiiim boşa mi heveslendin çen

Benim kayınvalidem ( nisanlıyım) bana para göndermiş ceyrek altından biraz fazla kadar.Ayrı sehirlerdeyiz. Çok utandım aslında geri de cevirmek istedim ama kabul etmedi evime bir sey alıp sizi anarım dedim.. Keske göndermese idi Bi değişik hissettim sonucta 29 yasında koca kadınım. Bence vermemesi iyi olmus Cook eskide kaldı bu tarz adetler hem.

X