Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Doğru fondöteni bulmak doğru insani bulmaktan da zor :)

Combativeenemy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
2.110
904
31
Kızlar bi yardımcı olurmusnuz yıllardır bir fontotende kalamadim hep değişim hep hüsran şöyle güzel kusursulari kızarıklıkları kapatan kullanipta çok çok memnun kaldığınız bir fondöten onerisi varmıdır?

Kızlar bi yardımcı olurmusnuz yıllardır bir fontotende kalamadim hep değişim hep hüsran şöyle güzel kusursulari kızarıklıkları kapatan kullanipta çok çok memnun kaldığınız bir fondöten onerisi varmıdır?

Yalniz konuyu bdv'de acmissiniz :))
O baslik bile kurtarmaz konunuzu :)
Bu arada hakikatten dogru fondoten bulmak zor is , missha'nin bb kremlerine bi bakin derim.

Mac stido fix fluid öneririm kesinlikle.Şuan da cildimde bu fondöten var .Yapısını ,dokusunu beğeniyorum ,kalıp gibi durmuyor suratımda.Şimdiye kadar dior ,chanel ,shisedo ,lancome ,smashbox markalarının fondötenlerini kullandım ve en çok beğendiklerim arasında 4 marka oldu dior ,mac ,lancome ve shisedo .Bittikçe 4 markadan birini alırım mutlaka.

kusur ve kizarikligi kapatsin diyosan ozaman Hudabeauty diyorum baska bisii demiyorum. muazzam kapaticidir. dogru kullanim onemlidir ama (oncesinde baz niyetine iyi bi yuz kremi ve goz kremi, sonrasinda baking gibi islemler onemli). cok kirmizi olan bolgelere fondoten oncesinde bi concealer kullanabilirsin, mesela MAC in prolongwear serisinden.

Lac

Kullanıpta beğendiğim fondötenler arasında
Lancome Fondöten Teint Idole Ultra 24H Spf 15
Valla ben cildime bu kadar güzel uyum sağlayan başka bi fondoten daha kullanmadım o kadar söylüyorum.. Günlük makyajımda mac face and body kullanıyorum çok ince bi fondoten belki bilirsiniz bb kremlerden bile daha ince çok kapatılacak bi cilt kusurum yok açıkçası o yeterli oluyo aslında ama özellikle sıcak havalarda ve gece makyajında çok tercih edemiyorum çabuk yokoluyo ciltten diye , ama lancome hem ince bi fondoten kadar doğal görünüm veriyo hem de gerçekten asla ciltten yokolmuyo kan ter içinde terlesem bile, bi de fotolarda çok gzl çıkıyorum :dondurma::dondurma:

X