Doğduğun ev kaderindir

Youlost16

9 şbt kg 88.8 G 78.6 boy:167 hedef:60 6. Takım
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
14.129
41.507
Hayırlı akşamlar hanımlar bi topikte ben açayım dedim :) İzlerken cok etkilendim ilk bölüm gayet heyecanlı umarım bu şekil devam eder :) normalde pek dizi izleyen biri değilimdir ama hoşuma gitti sizde beğendiyseniz yorumlarınızı alalım :) gerçek bi hikaye olması ayrıca çekici :)

Hayırlı akşamlar hanımlar bi topikte ben açayım dedim :) İzlerken cok etkilendim ilk bölüm gayet heyecanlı umarım bu şekil devam eder :) normalde pek dizi izleyen biri değilimdir ama hoşuma gitti sizde beğendiyseniz yorumlarınızı alalım :) gerçek bi hikaye olması ayrıca çekici :)
Kanka 😂😂😂😂😂😂 izlicem tamam tamam 😂😂😂

Konu olmasa acacaktim ben de :)
Ilk bölümü izledim, 2. bölüm ile son bölümün bi kismini izledim, aralarda ne oldugunu kacirdim bilmiyorum :)
Gercek hikaye olmasi sebebiyle dikkatimi cekti.
Belki aradaki bölümleri de izler tamamlarim.
Olay nerde geciyor, bilgi var mi?
Bi bölümde tamircinin önünde, yerde suyun icinde kırmızı ruj arayan kirmizili kadin, bir sehrimizin simgesi de ondan soruyorum:)

Bende izliyorum ve begndim cok dizi takip etmiyorum bunca zamandir bitek cukuru izledik dogru duzgun bide simdi bu diziyi izliyorum gercek bir hikayeden olmasi ilgimi cekti yoksa artik konaklar yalilar villalar luks arabalar surekli baloya gidecek gibi gezen hanimlar beyler yada asiretler konaklar surekli orduyla gezen zenginliklerden ve herkesin birbirine asik olmasindan ginaaaaaa gelmisti

Konu olmasa acacaktim ben de :)
Ilk bölümü izledim, 2. bölüm ile son bölümün bi kismini izledim, aralarda ne oldugunu kacirdim bilmiyorum :)
Gercek hikaye olmasi sebebiyle dikkatimi cekti.
Belki aradaki bölümleri de izler tamamlarim.
Olay nerde geciyor, bilgi var mi?
Bi bölümde tamircinin önünde, yerde suyun icinde kırmızı ruj arayan kirmizili kadin, bir sehrimizin simgesi de ondan soruyorum:)
Değişik bi dizi benimde bu sebepten dikkatimi çekti normalde pek dizi izleyen biri değilim :) bakalım bölümler güzel ilerliyo şimdilik 🥰 nerde geçtiği hakkında bi fikrim yok ama bence İstanbul

Bende izliyorum ve begndim cok dizi takip etmiyorum bunca zamandir bitek cukuru izledik dogru duzgun bide simdi bu diziyi izliyorum gercek bir hikayeden olmasi ilgimi cekti yoksa artik konaklar yalilar villalar luks arabalar surekli baloya gidecek gibi gezen hanimlar beyler yada asiretler konaklar surekli orduyla gezen zenginliklerden ve herkesin birbirine asik olmasindan ginaaaaaa gelmisti
Valla öyle ama yasak elma var dediğin ama oda izlettiriyo kendini ya şimdi :KK70: :KK70: ama bu dizi de güzel eşimle beraber takip ettiğimiz tek dizi biz normalde pek sevmeyiz de :KK70:

Ben de fazla dizi takip etmem. Gercek hayatlar ilgimi cekiyor. Hele ki burda koruyucu aile degil, ailesi okumasi icin vermisler ama 2 anne arasinda bocalayan bir kiz hikayesi duyunca cok meraklandim ve begendim.
Bir psikiyatrist yazarin kitabi, yazarin da titiz inceleme ve desteğiyle olduğu gibi aktarilmis.
Ben geriden geliyorum. Ilk 3 bölümü netten izledim, gerisini de öyle yapacagim.
Diziyi bekleyemiyorum, kitabı alip okuyasim geldi.

Son 3 bölümü de netten izleyip 7. bölüme geldim. Yeni yani 7. bölüm bu akşam yayinlanacak. Tv8'de.

Başlamadı mı bu dizi?

İzlemeye devam edenler burada mı? 🖐🏻

Ne dedi Barış bey:

"Sen çok güzelsin, senin senden daha güzel hâlin, mutlu hâlin." 💚💚💚

X