Doğal gaz faturanız ne kadar geldi?

Kışın ilk dogalgaz faturasi 178 lira :halay:

Yenidogan bebeğimiz var erken yakmaya baslamistik. 38de hic kapatmadan yaktik.
Evimiz cati kati 2 oda 1 salon
Iyi ısındık. 300 bekliyordum resmen 178e sevindim

400 geldi 3 hafta yaktık onun faturası aksam yaktık sabah kapattık en düüşük 35 derece sanırım biz 45 de yaktık öyle aman aman sıcakta değildi :KK64:

sanırım rekor bizim evde

470 ytl!!!!:eek:klava::eek:klava:

bizim de ev büyük değil 2+1
ayrıca hiçte ısınmıyoruz
doğalgaz 2 de duruyo bu nedir anlamıyorum 470 ytl
en azından 1 gün şöyle iliğimiz kemiğimiz ısınsaydı sadece 1 gün hiç içimiz sızllamazdı öderken
yaa ama hiç bi gün ısınmadık
ısınsak ne olucak acaba
biz ev değiştirmeyi düşünüyoruzfisfisfis
2008 ‘de 470 ytl mi 😁😁 oy kalbim

arkadaslar bu dogalgazı bir odada mi acmak yoksa bütün evi mi acmak gerekli herkes baska baska seyler diyor yorumu olan deneyen var mi ben suan sadece oturdugum odayi aciyorum zaten alt katımdakilerde salonu falan açmıyor ve pimapenlerim dogru duzgun oturmamış asiri ruzgar esiyor salonda acsam bile isinmaz o haldeyken tek oda ortalama 45 yaktım desek 121 tl geldi

arkadaslar bu dogalgazı bir odada mi acmak yoksa bütün evi mi acmak gerekli herkes baska baska seyler diyor yorumu olan deneyen var mi ben suan sadece oturdugum odayi aciyorum zaten alt katımdakilerde salonu falan açmıyor ve pimapenlerim dogru duzgun oturmamış asiri ruzgar esiyor salonda acsam bile isinmaz o haldeyken tek oda ortalama 45 yaktım desek 121 tl geldi

Petekleri kapalı olan odaların kapısı kapalı durursa daha tasarruflu oluyor. Benim de evim köşe bina ve etrafı boş ayrıca alt üst karşı daireler de boş, küçük oturma odasında oturuyoruz salonu kapatıyoruz 2+1 ev, 1 haftadır kapatmadan akşamları 45-50 arası gündüzleri en kısıkta 40-45 arası açık duruyor ondan önce de akşam açıp gündüz kapatıyorduk 93 TL geldi dün faturamız. Çok değil belki ama çokta ısındığımızı hissetmedik, her türlü verdiğimiz para kadar ısınamıyoruz bu sene maalesef

X