Doğal deodorant

Uygulanıyor evet.
İsterseniz aktarda toz halinde öğüttürüp sevdiğiniz bir kreminizle de karıştırabilirsiniz.

Ayy çok iyi fikirmiş kesinlikle deneyeceğim

Merhaba ben evde karbonatlı deodorant yaptım evet ter kokusunu engelliyor çok rahat fakat beyaz bir bluzume iz yaptı.Çok terlediğim bir gündü belki ondandır. Mineralli taş var onda şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız onun uygulması biraz zaman alıyor ıslatıp sürüyorsunuz bir süre sürmeniz gerekiyor.

Sizlere deneyip yanılmadığım sağlıklı bir deodorant tarifi ile geldim. Yıllardır meme kanserine neden olan ama kokmaktansa vazgeçemediğimiz deodorantın pabucunu dama atmanın artık zamanı.
3 tatlı kaşığı (eczaneden alacağınız) İngiliz karbonatı
1 tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı
Ve güzel kokması için birkaç damla dilediğiniz yağ ( Ben portakal yağı kullandım.
İyice karıştırıp, küçük bir kavanoza alın. Duştan hemen sonra kullanın.
Hepsi bu kadar. 24 saate kadar koruduğunu göreceksiniz..
Ben de bunu yapip kullaniyorum, ölcüleri biraz farkli sadece. Cok ama cok memnunum. Esimde de ise yaradi. En kötü evde kullanirim diye yapmistim ama disarda da kullaniyorum.

Merhabalar😊ben de karbonatla hindistancevizi yağı kullandım da kuruluk yapıyor gibi belki fazla koydum karbonatı bilmiyorum ama ingiliz karbonatında kuruluk kaşıntı vs yaşadınız mı diye sormak istedim?

kötü yorumları buldum an itibariyle ondan da vazgeçtim :KK70:
bu insanlara iyi yorum yaptırmak için para mı veriyolar ben anlamıyorum ya
Badecanların doğal deodorantları var onlara bakın isterseniz. Karbonatlı ve karbonatsız seçenekleri mevcut. Kullananlar memnun görünüyor
Para verecek bir şey bulamazsam bende alırım :KK70:

X