Doç.Dr melih şahin?

Anladım 😅😅 yani biraz da fazla doğal bırakıyor uzun olarakta o fiyata özelde var diye karasız kalıyor insan daha belki sıra kaç ay sonra gelecek belli değil
Tek sorun asiri enli olması doğal daha iyi değil mi ya benim asiri budandigi için oyle dusunuyorum ya da

Tek sorun asiri enli olması doğal daha iyi değil mi ya benim asiri budandigi için oyle dusunuyorum ya da
Tabiki doğal daha güzel ama Bnm burun ucum düşük ameliyat sonrasında düşme payı var bazı doktorlar bunu bilerek biraz fazla kalkık yapıyor uzun bırakılan burun bi tık daha düşerse eski halini alacak 🤔

Tabiki doğal daha güzel ama Bnm burun ucum düşük ameliyat sonrasında düşme payı var bazı doktorlar bunu bilerek biraz fazla kalkık yapıyor uzun bırakılan burun bi tık daha düşerse eski halini alacak 🤔
Benim çok kısaydı hala kısa dusme falan olmadi cok karışık işler doktordan doktora değişiyor galiba

Benim çok kısaydı hala kısa dusme falan olmadi cok karışık işler doktordan doktora değişiyor galiba
Merak ettim burnunuzu 🤔 evet doktordan doktora değişiyor zaten o yüzden bu kadar kararsız kaldık ikinci olduğu için bi tereddüt oluyor insanda

Siz de revizyon değil mi kaburgadan kikirdak alacağım dedi mi. Fark ettim de melih beyin reviyonlari çok enli
Evet kaburga kıkırdağıyla yapıyormuş revizyonlarını. Enli derken burun mu çok geniş oluyor anlayamadım. Melih beyin revizyonları genelde hoşuma gidiyor ama bazı revizyonları hiç hoşuma gitmiyor o yüzden tekrar biraz aklım karıştı

Evet kaburga kıkırdağıyla yapıyormuş revizyonlarını. Enli derken burun mu çok geniş oluyor anlayamadım. Melih beyin revizyonları genelde hoşuma gidiyor ama bazı revizyonları hiç hoşuma gitmiyor o yüzden tekrar biraz aklım karıştı
Görüştünüzmü

Ben ilk burnumu medicanada yaptırdım ikinciyi de orada yaptırdım. Hastanenin özel olmasıyla alakası yok kesinlikle doktor iyi seçilmeli 🥲
Özel derken doktorun özellikle revizyon da kendini geliştirmiş biri olması lazım bu kararsızlıkla yaptırmıycam gibime geliyor 🥲 bu arada hala görüşmeye gitmediniz sanırım

X