Doç.Dr melih şahin?

edosss66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
28
1
24
Merhaba arkadaşlar doktor melih şahine revizyon ameliyatı olan var mı? Süreç nasıl ilerledi memnun musunuz?

Merhaba Melih Bey özel bir hastaneyle anlaşmalı mı? Size bir şey söyledi mi
Melih hoca devlet hastanesinden görevli diye biliyorum geçenlerde konuşmuştum Instagram DM den yazdım bir iki gün sonra cevap verdi gazi hastanesinden diye biliyorum o bölümün numarası vardı bende paylaşayım sekreterden Melih Şahin için muayene isteyin belki boşluk vardır yardımcı olurlar 0 (312) 202 64 25

Melih hoca devlet hastanesinden görevli diye biliyorum geçenlerde konuşmuştum Instagram DM den yazdım bir iki gün sonra cevap verdi gazi hastanesinden diye biliyorum o bölümün numarası vardı bende paylaşayım sekreterden Melih Şahin için muayene isteyin belki boşluk vardır yardımcı olurlar 0 (312) 202 64 25
Yok ben görüştüm kendisiyle birkaç ay önce. Özel bi hastaneyle anlaşacaktı. Anlaştı mı o yüzden sormuştum fiyat değişiyor çünkü

Sizindemi revizyon

Bana sormamışsınız ama benim de revizyon bende Melih beye yaptırmayı düşünüyorum. Şubatta yeniden görüşmeye gideceğim eğer özel hastaneyle anlaşmadıysa. Sizin Melih beyde karar verdiniz mi
İstiyorum ama fiyat 60 olduysa biraz zor Melih beyin revizyonları çok o yüzden yaptırırsam ona yaptıracağım sizi şubattamı çağırdı?

İstiyorum ama fiyat 60 olduysa biraz zor Melih beyin revizyonları çok o yüzden yaptırırsam ona yaptıracağım sizi şubattamı çağırdı?
Evet ilk yılım Şubat'ta doluyor. Bu arada 60sa çok uygun kesinlikle. Ben görüştüğümde özel hastaneyle anlaşma ihtimali vardı ve anlaşırsa tahmini 200-250 olabilir demişti

X