Dizi film dedikodusu

A Discovery of Whitches başladım bugün beşinci bölümdeyim. İzledin mi :KK68:
Lupin' in üçüncü sezonundan bahsetmişti kulüpte bir arkadaş. Sanırım onu bekleyecegiz bir süre...
3.sezonu iple çekiyorum, sanırım uzun bir süre sonra gelecek. Hayır izlemedim, listeme ekliyorum hemen :KK36:

merhabalaaar
ben de dizi arayışındayım
en son atiyeyi bitirdik maalesef o da son sezonu çok kötüydü
lupin güzel mi yaa gerçekten başlasak mı?

Ben şimdilik diziyi begendim ya
Tamamdır o zaman ilk yorumum benim sonu kestirilebilir bir dizi olabilirdi ilkte yakalanmasaydi suçlu, muhtemelen sonradan beraber yakalayacaklardi falan ama cezasını çeken bir adam var zaten hali hazır da. aksiyon sahneleri muhtemelen intikam üzerinden işleyecek bakalım artık sonraki bölümlerde ne olacak . Sen deki ilk izlenimi ne dizinin

Tamamdır o zaman ilk yorumum benim sonu kestirilebilir bir dizi olabilirdi ilkte yakalanmasaydi suçlu, muhtemelen sonradan beraber yakalayacaklardi falan ama cezasını çeken bir adam var zaten hali hazır da. aksiyon sahneleri muhtemelen intikam üzerinden işleyecek bakalım artık sonraki bölümlerde ne olacak . Sen deki ilk izlenimi ne dizinin
Ya ben aksiyon sahnelerinicin şöyle aksiyon pek sevmiyorum genede ama dizide iyi işlenmiş tabi oyunculuklar da hoşuma gitti karakterlere ısındım, normalde bazı dizilerde oyunculuğu beğenmediğim zaman izlemem yapmacık olunca ama ben sevdim sen ne düşünüyorsun?2yi izledin mi

Ya ben aksiyon sahnelerinicin şöyle aksiyon pek sevmiyorum genede ama dizide iyi işlenmiş tabi oyunculuklar da hoşuma gitti karakterlere ısındım, normalde bazı dizilerde oyunculuğu beğenmediğim zaman izlemem yapmacık olunca ama ben sevdim sen ne düşünüyorsun?2yi izledin mi
İzledim 😀 yargıcın tepkisi güldürdü beni ya sırf hikaye için kadro verdi 😀 annesi çok tatlı biri sırf annesinin tatlılığına gene izlenir 😀

X