Diyetisyenle başlayan Kilo verme Serüvenim Hedef 37 kg

Merhabaaaalaaaaar,

yeni listemi ekliyorum tekrardan bir önceki listemi uyguladığımda 4 haftalık bir sürecim vardı bu 4 haftanın bir haftasını tatildeydim ve Diyetisyenim bana free takılabilirsin ama abartmadan dedi bu bana 1,8 kg aldırdı dün gittiğimde oh canına deysin 1 senedir yasaklıydı dedi vucuduna iyi gelicek şok etkisi yaratacak ve fazlasını vereceksin bu sefer yeterki uygulamaya bozmadan devam et yine dedi ve tabiki spora devam :)

Eki Görüntüle 2041964
Hersey uygulanabilir görünüyor ama merak ettigim bisey var limon neden yasaklilar listesinde? Ben tuzsuz yagsiz salata yiyebilirim ama limonsuz yiyemem :KK43:

Eveeeeeeet Merhaba Arkadaşlar,

ekte yeni listem bulunuyor yanlız söylemem gereken birşey olduuuu.

10. Haftalık Hamileyiiiiiiiiim lisstemde ona göre değişti yalnız kiloda aldım ama suçlusuda kendimim çünkü 3 hafta annemlerin yanına almanyaya gittim veeee yediiiiim yedimm durdum şimdi yine diyet listelerime devam abartmamak adına :)))

Eklentiler

• Diyet Listem 28.11.2017.jpg
    Diyet Listem 28.11.2017.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 1.095
onclikle gozun aydin rabbim saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin ins.:emir_bebek::anneadayı: suan kac kgsun ? bende senin listene basladim ama devamini getiremedim niye yapamiyorum nerde yanlis yapiyorum bide sinava hazirlaniyorum stresten daha cok yer oldum napmaliyim bilmiyorum kendime inancim kalmadi artik:KK42:

Eveeeeeeet Merhaba Arkadaşlar,

ekte yeni listem bulunuyor yanlız söylemem gereken birşey olduuuu.

10. Haftalık Hamileyiiiiiiiiim lisstemde ona göre değişti yalnız kiloda aldım ama suçlusuda kendimim çünkü 3 hafta annemlerin yanına almanyaya gittim veeee yediiiiim yedimm durdum şimdi yine diyet listelerime devam abartmamak adına :)))
Merhabalar
Hayırlı olsun bebegınız:)
Ne zamandır bakıyorum ama hıc mesaj okuyamıyorum :KK43:
Yogunsunuz sanırım :)
Insallah bakarsınız forumunuza ve bızlere yıne bılgı vermeye lıstelerınzle paylaşım yapmaya devam edersınız.:)
Hamılelıgınızde guzel gecıyodur ınsallah.
Lutfen bırakmayın burayı. Sessiz de olsa takıpcınız var:KK66:

merhaba arkadaşlar bende istanbulda diyetisyene gidiyorum çokta memnunum bakırköyde nesrin eriş isminde bir diyetisyen internet araştırmalarım sonucu bulmuştum. gerçekten çok memnunum bende buradakilere tavsiye edebilirim çünkü aç kalmadan zayıflamak çok güzel bir duygu gerçekten. sadece ilk etapta sık sık yemek size uğraş gibi geliyor ama çabuk alışılıyor. kan tahlillerine uygun diyet hazırlıyor birde herkese aynı değil

X