Diyetisyenle başlayan Kilo verme Serüvenim Hedef 37 kg

Canimcim86

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
74
74
37
Bursada yaşıyorum 30 yaşındayım ve 106 kiloydum

İlk Diyetisyen randevum 01.10.2016 tarihindeydi diyet listemi verdi motivasyon pompaladı...
Perşembe günü 27.10.2016 tekrar gideceğim bugüne kadar verdiğim 5.1 kg ve çooook mutluyuuuum.

En önemli şey Diyetisyenin verdiği listeden şaşmamak ve yasak olan gıdaları tüketmemek.

İlk hafta çok zorladı alışık olmadığım bir düzen, ama artık hep tokum ve sanki hep yiyormuş gibi hissediyorum.
Yol gösteren ve Kglarınızı takip eden birisi olması işi gayet kolaylaştırıyor...

Mesela menünüzde neler var? Yazabilir misiniz?
Kilo verince insan gerçekten çok Mutlu oluyor.

Mesela menünüzde neler var? Yazabilir misiniz?
Kilo verince insan gerçekten çok Mutlu oluyor.

Merhabalar,

ek olarak iki listeyide ekliyorum 1. ve 2. diye adlandırıyorum 3 hafta boyunca bir listeden ilerliyorsunuz, yanlız söylemek isterim ki herkese özel hazırlanan bir liste herkeste aynı sonucu vermeyebilir :)

Eklentiler

• 1. İlk 3 hafta.jpeg
    1. İlk 3 hafta.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 8.293
  • 2. 3 hafta.jpeg
    2. 3 hafta.jpeg
    28,3 KB · Görüntüleme: 7.945
Merhabalar,

ek olarak iki listeyide ekliyorum 1. ve 2. diye adlandırıyorum 3 hafta boyunca bir listeden ilerliyorsunuz, yanlız söylemek isterim ki herkese özel hazırlanan bir liste herkeste aynı sonucu vermeyebilir :)
teşekkür ederim.

Ve 3. Randevuma 3 gün kaldı perşembe yine diyetisyendeyim şu an 8,4 kg vermiş bulunuyorum. Kıyafetlerim bollaşıyor tarzım istemeden salaşa dönüyor (sokak modası) :halay:, şimdi bu büyük bir mutluluk deliler gibi alışverişe çıkasım var ama daha değil daha önümde uzun bir yol var dolabımda idare edebileceğim tek tük şey vardır diye umuyorum. :KK54:

Tebrikler insallah istedigin kiloya inersin diyetisyen bu listelerin disinda yuruyus egsersiz falan onerdi mi

bir sorum daha olacak kahve içiyormusun ya da dr un a sordun mu hiç?
yasak mı acaba, seni, takipteyim:nazar:

Canimcim86 Canimcim86 spor yapıyor muusn?
yaşam tarzın nasıl oturarak çalışanlar için uygun mu bu diyet
Bence çok uygun, bir gerçek var hayatında yemek alışkanlığın komple değiştiriyor yani benim değişti daha mutlu ve pozitif oluyorsun sonrasında :KK76:

Ben işyerinde bulunduğum saatlerde yiyeceğim şeyleri akşamdan hazırlıyorum bana öyle kolay geliyor ve günde 3000 ml su içiyorum bu ama her kg da değişiyor internette arama motorundan aratıp hesaplatın kaç litre su içmeliyim hesapla gibi, su o kadar önemli ki birde 1 litre suya 1/2 çay kaşığı tarçın çok faydası var yağ yakımı ile ilgili (Diyetisyenimden aldığım bilgi):eğlence:

merhaba aslında menün tüm diyetisyenlerin yazdığı gibi farklı bişey yok.bende kılo verdım ve menumuz cok benziyor.önemli olman uymak.

önce vücudu diyete alıştırıyor sonra verecek sporu yavaş yavaş işleyecek.

bu arada sakın kıyafet alma.daha cok kilo vereceksin....
şimdiden tebrıkler

X