Diyetisyenin tartısında hile olabilir mi ?

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Arkadaşlar ben ocaktan beri 62 kilodan 54 kiloya kadar düştüm daha sonra diyetisyene gittiğimde hem Sağlıklı beslenmek için hemde kilo vermek için ilk gittiğim de 54.80 çıktım daha sonra 10 gün sonra evde her gün tartıldıgım tartı 53.30 gösteriyordu beni sabah aç karna 53 kilo çıktım diyetisyene akşam gittiğimde 51.35 çıktım acaba aklıma takıldı;(

Valla bu tartıların hiç birine güven yok 😂şöyle ki ;
Evdeki tartım Cvs marka diyetteyim 1 hafta spor yapmışım düzgün beslenmişim yok tartıda gram eksi yok sen misin eksi çıkarmayan tartı hemen internetten xiaomi Mi tartı aldım aman Allahım ➕ 500 gr da o koydu mu üste işte iki tartıda birden tartılıyorum yetmiyor bir de annemlerde tartılıyorum 😂

Arkadaşlar ben ocaktan beri 62 kilodan 54 kiloya kadar düştüm daha sonra diyetisyene gittiğimde hem Sağlıklı beslenmek için hemde kilo vermek için ilk gittiğim de 54.80 çıktım daha sonra 10 gün sonra evde her gün tartıldıgım tartı 53.30 gösteriyordu beni sabah aç karna 53 kilo çıktım diyetisyene akşam gittiğimde 51.35 çıktım acaba aklıma takıldı;(
Yanlışlık belki(sanmıyorum da)
ama hile?Çıkarı ne olsun?Merdiven altı da değildir diye düşünerek mümkün değil diyorum.

Yanlışlık belki(sanmıyorum da)
ama hile?Çıkarı ne olsun?Merdiven altı da değildir diye düşünerek mümkün değil diyorum.
Bu benim de aklıma takıldı ama ben evde her gün tartılıyorum ve hep aynı çıkıyorum inşallah doğrudur da bu beni motive eder tabiki

Git bir de eczanede tartil, AVM'de varsa kantar onda tartil. Evdeki tartı düz zeminde değilse değişiyor bazen sonuç

Kilo her tartıda değişebiliyor. Mesela annemin tartısı bir kilo eksik tartar gidince mutlaka tartılırım 😅. Tartının durduğu zemin farkeden kıyafet farkeder günün hangi saatinde tartıldığın farkeder

X