Diyetinizi hangi yiyecek bozar?

2 gundur ne bulursam yiyesim gelio o nedenle sınır tanımıorum kalorisi bol olan herşey dikkatimi dagıtmaya yetio malesef..

Cips...Cikolata...Baklava...Cheesecake...Profiterol...Donut...Karamelli Dondurma... Veee daha uzaar gider bu liste. Hic birsey yemeyim ama tatli yiyeyimbenneyaptımki

diyet yapıyoruz ve öyle bir yiyecek görüyoruzki,bakmışız bir kaşık derken ikinci kaşık ve diyet gitttiiiiiii........
Arkadaşlar merak ediyorum diyetinizi bozucak ve dayanamadığınız yiyecek hangisi?bakalım neler bize dayanılmaz geliyor.Mesela ben pilava ve gevreğe dayanamammmmmmmmmmmmmmmmmm...:sm_cool:

ÇİKOLATAAAAAAA :enbuyukkk: düşmanım

özellikle akşam çay içerken bozulur çikolata cips, çerez ,mısır patlağı ...diye gider abur cubur yemesem tığ gibi olcam ama tutamıyomkı :)

nutella, bademli magnum,cips ,tavuk ve nohutlu pilav kafamçokkarıştı bir gün bunlardan birine hayır desem ertesi gün kıtlıktan çıkmış gibi yiyiyorum nolcak sonum benim yaaa:1no2:

pizza, borek, sarma, citir citir kizarmis tavuk ,nutella (farkettimde hemen hemen herkes nutellayi yazmis):))

oofff offff nerden girdim bu konuyaaa yazıktır yaa :1no2:
baklavaya hayır diyemiyorum yaa sadece baklava Allah beni de ne yapmasın :mymeka::mymeka:

diyetteyken ne tatlı alırım ne de yaparım, ağzım bulaşmaya görsün
ha bu arada vücudun şekere falan ihtiyacı yokmuş zaten kızlar. terkedin haini....

offfffffffffff cevap yazmayacağım
çünkü istiycem galiba:tomato::tomato::tomato:

X