Diyetinizi hangi yiyecek bozar?

hanlev35

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
151
2
45
diyet yapıyoruz ve öyle bir yiyecek görüyoruzki,bakmışız bir kaşık derken ikinci kaşık ve diyet gitttiiiiiii........
Arkadaşlar merak ediyorum diyetinizi bozucak ve dayanamadığınız yiyecek hangisi?bakalım neler bize dayanılmaz geliyor.Mesela ben pilava ve gevreğe dayanamammmmmmmmmmmmmmmmmm...:sm_cool:

diyet yapıyoruz ve öyle bir yiyecek görüyoruzki,bakmışız bir kaşık derken ikinci kaşık ve diyet gitttiiiiiii........
Arkadaşlar merak ediyorum diyetinizi bozucak ve dayanamadığınız yiyecek hangisi?bakalım neler bize dayanılmaz geliyor.Mesela ben pilava ve gevreğe dayanamammmmmmmmmmmmmmmmmm...:sm_cool:

benim diyetimi istisnasız bozan tek yiyecek yaprak sarmasıııııııııı Allahtan yapması zor ve dışarda ki sarmalar ev sarmasının yerini tutmuyoda durumu kurtarıyoz.hatta ben evlenmeden ne zaman diyete başlasam annem akşama yaprak sarardı öyleki artık canım sarma istediğinde anneme diyete başladım derdimsırnaşık şey

benim diyetimi yemek çeşitlerinden çok akşam saatleri bozuyor. yani; çoğu zaman en sevdiğim yiyeceğe bile büyük bir inatla hayır derim ama öyle bir vakit geliyor ki yemeğin ne olduğu önem teşkil etmiyor. o anda sadece bişeyler yemeliyim diye düşünüyorum ve hiç gereksiz, canımın istemediği şeyleri bile yerken buluyorum kendimi

hiç bişiii

2 haftadır

bi bardak 3'ü bir arada nescafe içi çıldırıyorum
kendimle şavaş veriyorum
hala içmedim kafamçokkarıştı

az önce evdekiler makarna yedi :kızgın:
ben ayranlarını yaptım kalktım

:bbo:

yanee hiç sanmıyorum

hiç bişiii bozamaz azimliii kararlıı olarak hedefime ulaşmak için savaşıyorum

bozarsa:mymeka::mymeka::mymeka: hıııhh banaaa :dance:sırnaşık şeysırnaşık şey

bi düşüniim:
hah buldum,
zeytinyağlı dolma
nutellaaaaaaa
whooper
big mac
kocamın pan cakeleri(özellikle gece 3te olanlar!!!)
kocamın misss poğçaları
kısır
magnum çukulatalar
magnumun bonbon dondurması
ayyy sürekli aklıma gelmeye devam ediyolar ama....:KK43:((

canımm nutella çekti işte:KK43:

kesinniklee dondurma,şöle bembeyas bi magnum :eek:klava:
bide cikofte senağlama

dondurmaaaa:icecream:ölürüüüm
çikolataaa
kolaaaaa
cips
abur cubur herşeeeeykafamçokkarıştı

mercimek köftesi
yulaflı bisküvi
börek,çörek,gözleme
yaprak sarması,patlıcan dolması

güllüoğlu tatlıları(normalde tatlıyla aram iyi değildir)

aslında yemeyince dayanabiliyorum ama tadına bakınca bi da bi da bakmak istiyom sonu gelmiyo:1no2:

bir gün yemeye doyamadığınız yiyecekler sıralamasında şöyle diyebilecekmiyim acaba :salata,kabak yemeği,enginar,lahana çorbası:KroNick:

Benim gibi çikolata bağımlısına böyle bişey yapılır mı gecenin köründe ya-aa
Nutellelara gelesin işalla yalappim :KroNick:

walla bende gece gece kendi kendimi baştan çıkardım!bunları yazdım soora dooruca koşa koşa mutfağa gittim.önce 2 adet magnum bonbon dondurma sonra 1 parça çukulata,ve kapanışı da senin rican üzerine bi miktar(ne kadar olduğunu söylemiycem)nutellyala yapııp,hemencecik yattım ki ,lop lop et olsunlar:))))
bu sabah kendimi davul gibi hissediyorum:çok üzgünüm:

benim sabah uyanınca bişey(lerrrrrrrrrrr)daha aklıma geldi.mesela kestaneli pasta,magnum bademli(şahaneeeeeeeeee)...........bu liste bitseydi zaten ben incecik olurdum ah ah...

bende sandım dı yemesi zararlı olan şeyler siz dayanamadıklarınızdan bahsediyomuşsunuz meğersem:eek:

öyle bakarsak olaya listeler hiç bitmez ki kilolar böyle böyle geldiyasakkelime

bende yaprak sarmasına dayanamam ama 10 taneye kadar dayandım:Roflol:

onun haricinde iskender tereyağlı felan yirim yirim yanında kolaylan çektirtmeyin canımaaaaaaaaaa:dilcikar:

laa bendemi sorun var
beinm nie canım bişii istemioo
yoksa ben uyurken gelip organ mafyası midemimi çaldı yaa
:1no2::Roflol::Roflol:

ben makarnaya hiç dayanamam:Roflol: birde patates kızartması en son olarak tatlı geriye ne kaldı
bu yüzden veremiyorum bu kiloları herhalde:Roflol::Roflol::Roflol::eek:klava:

bence bu forum başlığı kapatılsın...olmaz ki kardeşimm,canımız çekiyo,okuduktan sonra dayanamayıp yiyoruz...aaaaa:mymeka: yani şimdi nolcak,benim az önce yediğim çikolataların,dondurmaların,pastaların,keklerin,yaprak sarmalarının,pilavların,makarnaların,kızartmaların hesabını kim verecek...olmaz kiii:Roflol::Roflol: (tabii ki şaka,bu kdr şeyi yesem ölürüm bee):sm_cool:

slm kıslar,
sizleri okuyunca fx imi daha çok sevdim.benim dayanamayacağım tek şey çikolata ve tüm aburcubur şilerdi ama dolapta diyete başlamadan önce kalanar hala duruyor 15 gündür. işin garibi kendimi deniyorum yanına kadar gidip bakıyorum ııgıh canım istemiyo yaşasıııın.
ama itiraf ediyorum okulda her öğle yemeğinden sonra panda stik alıyorum.:KK43:((((bunada diyeti delmek denmez.15 günde 5 kilo vermişim.

X