Diyet

Eee bugün neler yaptın bakalım
IMG-20200113-WA0000.jpg

Sabah 11.30 da kahvaltı
Akşam 19.30
Menemen
Yoğurt
Turp
Kefir

Son düzenleme:
20200114_095708.jpg

Günaydın canım
Uyanınca
Ilık sirkeli su
Kefir
Sabah 10.00
1 tane haşlanmış yumurta üzerine zeytinyağı tereyağ döktüm
Zeytin
Peynir
Marul
Maydanoz
Az yoğurt
1 tane mandalina
Fındık fıstık
Kefir

20200114_162143.jpg

Iyi akşamlar kızlar bugün biraz erken yedim geçe kalmayım diye
Akşam 16.20
4 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
Salata
2 kaşık yoğurt
Ayran

20200115_103858.jpg

Günaydın P pufss
2 bardak Ilık sirkeli su
Sabah 10.30
1 tane haşlanmış yumurta tereyağ zeytinyağlı
Zeytin
Peynir
Marul dereotu roka
Fındık fıstık
3 dilim elma
Az nar
Yeşilçay

20200115_173842.jpg

İyi akşamlar canım
Akşam 17.40
Közlenmiş kırmızı biberi yoğurtlayıp biraz et sote üzerinede tereyağı döktüm
Zeytinyağlı pırasa
Domates soslu acı biber
Ayran
Yemek öncesi kefir içtim şimdide türk kahvesi içiyorum 2 litrede su😋

Merhabalar, bende sizlerle devam edeyim kiloma kimse yazmıyor. istiyorum ki istikrarlı birşekilde insanlarla ilerleyeyim.. Whatsapp kurarsanız eğer bende katılmak isterim:)

burdan takip etmek biraz zor oluyor. sabah 1 yumurta 2 zeytin 1 dilim peynir ve 1 dilim salam yedim. Bugünden itibaren limonlu suya başladım. Normalde de gün içinde çok fazla su içerim ve sık sık lavoba ihtiyacım olur. Kilo bu sebepten almıyorum sanırım ama vermiyorum da. Yerimde sayıyorum :))))

20200116_084733.jpg

Uyanınca
Ilık sirkeli su
Kefir
Sabah 8.50
Zeytin
Peynir
Tereyağ
Közlenmiş kırmızı biber
Fındık fıstık
2 dilim elma 1 tane mandalina
Az yoğurt
Marul maydanoz dereotu ıspanak
Yumurta bitmişti bende aşagıya gitmeye üşendim o yüzden yapamadım 3 çatalda sucuk yedim yemek aklımda yoktu aslında annem yapınca dayanamadım tadına baktım
20200116_163545.jpg

Bamya yemeği
Salata
Yoğurt
Acı biber sos

Kizlar bende katilabilir miyim.Ben fazla bisey yemiyorum yani boyle tabak yapim falan maalesef hayat gidisatima uymuyo ama yediklerimi yazarim haftada 1 de kilo mu tartar yazarim. Zaten 1 aylik bi seruvenim oldu 6 kilo verdim devam edicem

burdan takip etmek biraz zor oluyor. sabah 1 yumurta 2 zeytin 1 dilim peynir ve 1 dilim salam yedim. Bugünden itibaren limonlu suya başladım. Normalde de gün içinde çok fazla su içerim ve sık sık lavoba ihtiyacım olur. Kilo bu sebepten almıyorum sanırım ama vermiyorum da. Yerimde sayıyorum :))))
Kizlar bende katilabilir miyim.Ben fazla bisey yemiyorum yani boyle tabak yapim falan maalesef hayat gidisatima uymuyo ama yediklerimi yazarim haftada 1 de kilo mu tartar yazarim. Zaten 1 aylik bi seruvenim oldu 6 kilo verdim devam edicem
merhaba kızlar hoşgeldiniz whatsapp olayına sıcak bakmıyorum güvenemem sen nasıl istersen onu yazabilirsin o sana bağlı canım boy kilo yazarmısınız salı günü kilo bildirimi günü çok iyi vermişsin kiloyu canım

Yok cnm bırakmadım da psikolojik olarak biraz kötü hissediyorum kendimi konsantre olup diyet yapmakta buraya yazmakta zorluyor biraz beni kendimi yenersem ins. Devam edeceğim

merhaba kızlar hoşgeldiniz whatsapp olayına sıcak bakmıyorum güvenemem sen nasıl istersen onu yazabilirsin o sana bağlı canım boy kilo yazarmısınız salı günü kilo bildirimi günü çok iyi vermişsin kiloyu canım
Bende whatsapp sicak bakmiyorum. Tamam sali gunu bildirim yapayim. Dogum sonrasi kilo verme surecindeyim. Ikizlerimde 50 ile hamile kaldim 30 kilo aldim. 80 kusur vardi doguma girdim. Ilk 40gun icinde 20sini vermistim 60a kadar dusmustum ama annemin yanina geldim ee hersey hazir ye ic otur olunca fazla fazla aldim kisa surede. 1 aydir da yediklerimi kisitlayarak 6 kilo civari verdim. 160 boy suanki guncel kilo 62.

N
Bende whatsapp sicak bakmiyorum. Tamam sali gunu bildirim yapayim. Dogum sonrasi kilo verme surecindeyim. Ikizlerimde 50 ile hamile kaldim 30 kilo aldim. 80 kusur vardi doguma girdim. Ilk 40gun icinde 20sini vermistim 60a kadar dusmustum ama annemin yanina geldim ee hersey hazir ye ic otur olunca fazla fazla aldim kisa surede. 1 aydir da yediklerimi kisitlayarak 6 kilo civari verdim. 160 boy suanki guncel kilo 62.
Allah bağışlasin canım hamilelikte illa alınıyor sen hızlı bir şekilde vermişsiniz ama 20 kiloyu gerisinide düzenli bir şekilde devam ettirse kısa bir sürede vereceğine inanıyorum sen yeter ki iste

N
Allah bağışlasin canım hamilelikte illa alınıyor sen hızlı bir şekilde vermişsiniz ama 20 kiloyu gerisinide düzenli bir şekilde devam ettirse kısa bir sürede vereceğine inanıyorum sen yeter ki iste
Amin canim Allah razi olsun. Geriye bi 10 kilo civari kaldi iste 50-55 arasi yetecek bana. Buyuk bi azimle devam ediyorum insallah yilmadan sonunu da goruruz hepbirlikte

X