diyet günlüğüm (5 kilo)

11. gün
sabah
müsli
bir bardak süt
5 çiğ badem
yeşil çay

1. ara öğün
filtre kahve
muz

2. ara öğün
1 karabuğday patlağı üzerine labne

akşam yemeği
bir kase yeşil mercimek çorbası
bir kase haşlanmış brokoli
sek protein quark

acıkırsam kefir içerim.

mercimek çorbasını o kadar orantısız yapmışım ki bu hafta full onu içicem galiba😅 chloenin 5. gününü yaptım yaklaşık 30dk sürdü

11. gün
sabah
müsli
bir bardak süt
5 çiğ badem
yeşil çay

1. ara öğün
filtre kahve
muz

2. ara öğün
1 karabuğday patlağı üzerine labne

akşam yemeği
bir kase yeşil mercimek çorbası
bir kase haşlanmış brokoli
sek protein quark

acıkırsam kefir içerim.

mercimek çorbasını o kadar orantısız yapmışım ki bu hafta full onu içicem galiba😅 chloenin 5. gününü yaptım yaklaşık 30dk sürdü
Senin yediklerin benim yediklerimin yanında hiç gibi kalıyor 🙈

Senin yediklerin benim yediklerimin yanında hiç gibi kalıyor 🙈
dün aynısını söyledim senin yediklerini görünce, ben çok yiyorum diyet menüsü kontesinki gibi olur diye düşündüm hahahah bu arada az görünebilir ama toplam 1300 kalori falan bunlar

Benim bugün karbonhidratla geçti

Sabah kahvaltısı 11:30
- iki küçük krep ve tabakta görünenler

Akşam yemeği 18:00
  • 2 peynirli poğaça
  • 1 kase kısır

Çok yemesem de karbonhidratlı olunca kötü oldu

Ama aralıklı oruç saatlerine uydum 😀

Eklentiler

• C894AC30-24D7-43B0-98E2-77AE0D66E61F.jpeg
    C894AC30-24D7-43B0-98E2-77AE0D66E61F.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 29
  • 00F45335-2886-4CA7-A1BC-F98C7FE5F3C5.jpeg
    00F45335-2886-4CA7-A1BC-F98C7FE5F3C5.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 23
Benim bugün karbonhidratla geçti

Sabah kahvaltısı 11:30
- iki küçük krep ve tabakta görünenler

Akşam yemeği 18:00
  • 2 peynirli poğaça
  • 1 kase kısır

Çok yemesem de karbonhidratlı olunca kötü oldu

Ama aralıklı oruç saatlerine uydum 😀
eline sağlıkk çok güzel görünüyor 😍 az yediysen sıkıntı yok bence çok kısıtlamamak lazım

denedim ama ben yapamıyorum böyle şeyleri sanırım akşam diğer yemeklere abanıp normal yiyeceğimin de iki katını yedim başarısızdı. onu mu yapmayı düşünüyosun
Ben şimdiye kadar 4 kez yapmışımdır hepsinde de 1.5 gitti

peki 3 gün sonra bi anda her şeyi yeme isteği gelmedi mi ben daha ilk gün dayanamadım 😅
Yok gelmedi 😀 diyorum ya ben 4 yıla yakındır bu modda yaşıyorum. Bi ara bu 21 günlük şeker diyeti var ya onu 3-5-7 şeklinde uzatarak yapıyordum. Abur cubur yemiyorum zaten nadirdir. Meyve suyu gazlı içecek çok çok az hayatım da ayda 1 belki denk geliyor

Yok gelmedi 😀 diyorum ya ben 4 yıla yakındır bu modda yaşıyorum. Bi ara bu 21 günlük şeker diyeti var ya onu 3-5-7 şeklinde uzatarak yapıyordum. Abur cubur yemiyorum zaten nadirdir. Meyve suyu gazlı içecek çok çok az hayatım da ayda 1 belki denk geliyor
şeker diyetini denemiştim 21 gün başarılı da oldum ama 22. gün sonuç yine hüsran😅 özendim sana abur cuburu direkt hayattan çıkartmak çok zor

şeker diyetini denemiştim 21 gün başarılı da oldum ama 22. gün sonuç yine hüsran😅 özendim sana abur cuburu direkt hayattan çıkartmak çok zor
Çıkartınca tadının güzel olmadığını anlayacaksın. Çikolata hariç 😀

Meyve suları hazır kekler şeker tadından başka bir tat almıyorum onları yerken. Ama kuru meyveler aşırı güzel geliyor. Kuru kayısı, hurma, kuru üzüm gibi

X