diyet günlüğüm (5 kilo)

Selam kızlar ben uzun yollrdan geldim 92 kilo idim 62 yim şuan burdan sonrası çok zor gidiyor 66 idim son bir hışımla 62 kadar düştüm 57 inmek istiyorum motivasyon için bir el atalım birbirimize :)))
baya vermişsiniz tebrik ediyorum sizi zaten çook az kalmış hedefinize 🤩🤩🤩

baya vermişsiniz tebrik ediyorum sizi zaten çook az kalmış hedefinize 🤩🤩🤩
Teşekkür ederim tatlım darısı tüm isteyenlerin başına 5 kilo olarak açıtığın için benimde son 5 kilo vermem lazım dedim sizin peşinize takılayım ) malum son kiloları vermek çok zor oluyor vucüt kilitleniyor

Teşekkür ederim tatlım darısı tüm isteyenlerin başına 5 kilo olarak açıtığın için benimde son 5 kilo vermem lazım dedim sizin peşinize takılayım ) malum son kiloları vermek çok zor oluyor vucüt kilitleniyor
takıl gel birlikte verelim beş kiloyu motivasyon olur valla :KK49:

Anlaştık hedefim yılsonuna kadar vermek hadi bakalım senin nasıl gidiyor
ben kilo veriyorum ama incelme göremiyorum yaa, regl oldum bugün ona bağlıyorum pztesi ölçülücem bakalım incelme yine yoksa diyet şeklimi değişicem. sen nasıl besleniyosun diyette misin hala yoksa sadece dikkat mi ediyosun

ben kilo veriyorum ama incelme göremiyorum yaa, regl oldum bugün ona bağlıyorum pztesi ölçülücem bakalım incelme yine yoksa diyet şeklimi değişicem. sen nasıl besleniyosun diyette misin hala yoksa sadece dikkat mi ediyosun
Bende incelme sorunu olmadı protein ağırlıklı brslendigimden herhalde ekmeksiz doyabilenlerdenim şuan diyet yapıyorum hala hedefim 65 Di 65 gelince 60 olayım dedim 60 yaksimca 57 olayim dedim de sonu yok ama ideal kilo 55 diyor bki 55 60 arasında gidip gelsem yeter o yüzden diyete devam şuan bende regl oldugum için birkaç gün ara verdim ama dikkat ediyorum tekrar sıkı başlamam lazim pilates yazilmak için araştırıyorum hadi bakalim

Bende incelme sorunu olmadı protein ağırlıklı brslendigimden herhalde ekmeksiz doyabilenlerdenim şuan diyet yapıyorum hala hedefim 65 Di 65 gelince 60 olayım dedim 60 yaksimca 57 olayim dedim de sonu yok ama ideal kilo 55 diyor bki 55 60 arasında gidip gelsem yeter o yüzden diyete devam şuan bende regl oldugum için birkaç gün ara verdim ama dikkat ediyorum tekrar sıkı başlamam lazim pilates yazilmak için araştırıyorum hadi bakalim
aynen çok iyi düşünmüşsün zaten sürekli kilo alıp veriyoruz 55-60 arası gidip gelmen ideal olur. diyete başlayınca menünü bekliyorum günlük olarak o zaman:)

5. gün sabah
5 badem
2 kuru kayısı
15gr şekersiz bitter
bir fincan türk kahvesi

öğlen
süzme yoğurdun üstüne biraz yulaf, frambuaz, yaban mersini koydum ve yarım yemek kaşığı bal döktüm
yeşil çay

ara
wasa üstüne labne ve hindi füme
1 kuru kayısı
yeşil çay

akşam
ton balıklı salata
pin şekersiz çay

gece belki kefir-yaban mersini yerim açlık durumuma bağlı olarak
bugün regl olduğum için biraz saçma bir menü oldu sürekli tatlı yemek istedim, yarın telafi ederim artık
20dk emi wong egzersizlerinden yaptım

6. gün
sabah
1 haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı lor peyniri
4 yeşil zeytin
1 salatalık
2 çeri domates
yeşil çay

1. ara öğün
7 çiğ badem
1 kayısı
sade activia içine birer çay kaşığı zencefil ve zerdeçal koydum

2. ara öğün
7 çiğ badem
1 kayısı
5 gram şekersiz bitter

akşam
6 yemek kaşığı zeytinyağlı taze fasülye
3 yemek kaşığı süzme yoğurt
salata

acıkırsam bir bardak kefir + yaban mersini yerim.
taze fasülyeyi de biraz orantısız yapmışım 3 gün falan onu yiyeceğim gibi duruyor🤧
bugün spor yapamadım her yerim ağrıyor. yarın chloe ting 28 günlük düz karın challangeına başlamayı düşünüyorum

7. gün
sabah
2 tane wasanın üzerine biraz salça sulandırıp yaydım, üstüne biraz kaşar peynir, 3-4 tane zeytin ve 1 dilim hindi füme doğrayıp fırınladım
1 haşlanmış yumurta
1 salatalık
2 çeri domates

ara öğün
1 sade activia + birer çay kaşığı zerdeçal ve zencefil
5 badem

2. ara öğün
2 karabuğday patlağı + labne
2 kuru kayısı

akşam
3-4 yemek kaşığı süzme yoğurt

gece acıkırsam kefir içerim.

bugün chloe ting’in 28 günlük egzersizlerine başladım. yarın tartılmam gerekiyor ama regl olduğum için tartı gününü pazartesine aldım.

8. gün
sabah
1 haşlanmış yumurta
4-5 yeşil zeytin
2 yemek kaşığı lor peyniri
2 çeri domates
2 karabuğday patlağı
5 çiğ badem

öğlen maalesef 300 kalorilik bir kaçamak yaptım. şekerim mi düştü ne oldu anlayamadım, halsizleştim ve bayılacak gibi oldum. kaçamaktan sonra yüzüme renk geldi ama 🤣

ara öğün
2 kuru kayısı

akşam
3 yemek kaşığı bulgur
2 köfte

chloe ting 28 günlük egzersizinin 2. gününü tamamladım. ayrıca bütün gün evi temizledim, adım sayım 5000e yakındır

Son düzenleme:
8. gün
sabah
1 haşlanmış yumurta
4-5 yeşil zeytin
2 yemek kaşığı lor peyniri
2 çeri domates
2 karabuğday patlağı
5 çiğ badem

öğlen maalesef 300 kalorilik bir kaçamak yaptım. şekerim mi düştü ne oldu anlayamadım, halsizleştim ve bayılacak gibi oldum. kaçamaktan sonra yüzüme renk geldi ama 🤣

ara öğün
2 kuru kayısı

akşam
3 yemek kaşığı bulgur
2 köfte

chloe ting 28 günlük egzersizinin 2. gününü tamamladım. ayrıca bütün gün evi temizledim, adım sayım 5000e yakındır
Tartıldın mı

01.10.2023
Doğum günüm de 31.10
Bakalım ayın sonunda kaç kilo olacam

Eklentiler

• 9FBE3E3F-B483-4743-8E6E-D74FFDBAF656.jpeg
    9FBE3E3F-B483-4743-8E6E-D74FFDBAF656.jpeg
    143,3 KB · Görüntüleme: 20
X