Diyet grubuna var mısınız?

Yazdım canım dönüş bekliyorum....sizlern nasıl gidiyor diyetlernz henüz daha ben hiç başlamadım

Kızlar eğer grup hâlen açıksa bende katılmak istiyorum. 2 aylık sıkı bir diyet sürecine girmek istiyorum.

Selam kızlar. Benim vermem gereken kilo çok az ama hem yaş hem de ideal e yakın olduğum için veremiyorum. Verene kadar benj de alır misinjz. Motive olmak adına katılmak istiyorum

merhaba burdan daha önce bir kaç gruba katıldım ama başarılı olamadım ben de 10 kg kdar vermek istiyoum katılabilirim hatta ara ara tek öğün yapmak istiyorum

merhaba burdan daha önce bir kaç gruba katıldım ama başarılı olamadım ben de 10 kg kdar vermek istiyoum katılabilirim hatta ara ara tek öğün yapmak istiyorum
10 kilo çok değil verirsiniz. Ama ben aktif grup bulamadım bir türlü. Bu grupta aktif mi değil mi çok anlayamadim. Aktif olunca daha kolay oluyor

Mesaj atarmısınız bana numaranızı ekliyim gruba

X