İNANIYORUM BU SEFER OLACAK

DURU_SU_3333

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
262
143
31
Bu sefer olacak inanıyorum. Çünkü artık gerçekten sıkıldım.Büyüklerimizin söylediği o muhteşem klişe lafları ben de söyler oldum ( bekarken zayıftım evlendikten sonra kilo aldım ). Eşim beni böyle de seviyor ama ben kendimi sevmiyorum. Özgüvenimin azaldığını hissediyorum.Bir ortama girdiğimde ne kadar kilo almışsın demelerinden sıkıldım. Artık dönüşüm vakti. Daha önce defalarca diyet yapmayı denedim evet güzel kilolar verdim ama bırakınca tekrar aldım. Bu sefer niyetim diyet değil. sağlıklı beslenmek ve bunu alışkanlık haline getirmek. şu an 76 kiloyum. hedefim 65 kg olmak. Bunu kendime motivasyon olması için yazıyorum ve kendime verdiğim sözü tutacağım :KK200:

iş yerindeyim sabah kahvaltımı yumurta , peynir , biraz haşlanmış tavuk , 5 adet siyah zeytin ve domates salatalık biber eşliğinde yaptım. ekmek yemek istemedim çünkü iş yerine gelen sıcak pidelere dayanamıyorum. bir lokma alsam irademe hakim olamayıp hepsini yiyeceğimde korkuyorum. :dondurma: telefonuma kalorilerimi sayacak ve beni motive edecek bir program indirdim. kahvaltımı 245 kalori ile tamamlamış bulunmaktayım :halay:

X