Diyet başarı hikayem🤣

Masal2021

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
28
5
Herşey kayınvalidemin iki adım yürüde belki kilo verirsin cümlesi ile başladı çok üzülmüştüm troit hastası oldugum icin kilo alıyordm o hırsla 26 kilo verdim 15 kilo kaldı şimdide ye kızım gücten düşeceksin diyor ama ben yermiyim yemem😱😱 hedef kiloma geldigimde paylaşırım bu arada yumurta diyeti ile 1 hafta diyet yapip sonuc alanlarınız varmı
''Sizinde hikayeniz nasıl başladı🤗''

o tsh degerine kilo verilemeyecegini soylemislerdi herbalife ile zayıfladım kullanmaya mecbur kaldım sonuc alabil3cegimi dusunmedim ama zayifladim şükür tabiki kendim çogu şeyi bıraktım

Ben de ondan kuskulaniyorum,nerede yaptirdiniz tahlili,devlet hastanelerinde endokrin bölümü var mi,universite hastanesinde oluyor da...

o tsh degerine kilo verilemeyecegini soylemislerdi herbalife ile zayıfladım kullanmaya mecbur kaldım sonuc alabil3cegimi dusunmedim ama zayifladim şükür tabiki kendim çogu şeyi bıraktım
Herbalife ile kilo vermissiniz peki omur boyu herbalifemi kullanacaksiniz cok yalnis yapmissiniz saglikli bir zayiflama olmamistir benim kuzenimde kullandi ve satis temsilciligide yapti herbalifeyi birakti direk fazkasiyla kilo almaya basladi ve beyninde rahatsizlik oldugu ortaya cikti doktor kullandigi herbalifeden oldugunu soyledi arkadasim onlar hem saglikli degil hemde para tuzagi hayatiniz boyunca saglikli beslenmeye odaklanin derim nacizane fikrim ama onu kullanmayin yeterki kilo vermek isteyin biz kadinlar nelerle bas ediyoruz irademizemi sahip cikamiycaz ben 1.5 aydir diyet yapiyorum ve diyetisyen yardimiyla 8.5kilo versim ama saglikli verdim hayirli geceler canim

Ben de geciktim aslinda,daha once baktirmaliydim.
Neyse daha fazla gec kalmadan baktiracagim,sizi de kutlarim tekrardan...

Hayır tabikide sadece bu düzeye gelmek istemistim amacıma ulastım normal diyetlerle devam edicm elimdeki urunler bittikten sonra

Ben de geciktim aslinda,daha once baktirmaliydim.
Neyse daha fazla gec kalmadan baktiracagim,sizi de kutlarim tekrardan...
Tesekkur ederim iyi geceler insallah korktuguna ugramazsn ki çikarsada stres yapmamak gerekiyor bilgin olsun gecmicek bisy degil yalnızca ilacı duzenli kullanman gerekiyor iyi geceler

Herkese merhaba bayanlar :)

Kilo vermek bildiginiz gibi psikolojik bir savas. Kendim de bu yoldan gecmis, gercekci olmayan 'zayiflik' anlayisindan dolayi buyuk bir savas vermis biriyim. 30 kilo verme hikayemi ... adresinden uzun uzun okuyabilirsiniz.

Bu alanda degisiklik yapmak, guzellik= zayif olmak algisini kirmak, ve ozguveni yuksek bayanlari on plana cikarip, birbirimize destek olmayi hedefliyorum.

Önce/Sonra resimleriniz var ise, "standart guzellik anlayisina" uymadigini dusundugunuz bir ozelliginiz var ise ve "boyle de guzelim !" diyorsaniz tam da aradigimiz gibi birisiniz!

Fotograflarinizi bize gonderip, kendiniz hakkinda bilgi paylasirsaniz cok mutlu oluruz. Bunlari sayfamizda paylasiyor olacagiz. Aralarindan sectiklerimiz ile de fotograf cekimi/ roportaj yapilacak.

Mail adresim: ...

Gelin hep beraber gercek guzelligin bu olmadigini herkese gosterelim.

Instagram: ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Herşey kayınvalidemin iki adım yürüde belki kilo verirsin cümlesi ile başladı çok üzülmüştüm troit hastası oldugum icin kilo alıyordm o hırsla 26 kilo verdim 15 kilo kaldı şimdide ye kızım gücten düşeceksin diyor ama ben yermiyim yemem😱😱 hedef kiloma geldigimde paylaşırım bu arada yumurta diyeti ile 1 hafta diyet yapip sonuc alanlarınız varmı
''Sizinde hikayeniz nasıl başladı🤗''
Merhaba, tebrik ederim. 26 kilo gitmiş. Geri aldiniz mi peki?

X