Diyette Motivasyon Kaybı İle Başa Çıkmak

kesinlikle doğru.aşırı stresliyim son zamanlarda bunu çözebilmek için uğraşıyorum.stresliysem fazla yiyorum,fazla yedikçe stres olup üzülüyorum..
neyse ki 2 gündür güzel gittim zihnimi boşaltıp sağlıklı beslenmeye başladım,sporumu yaptım.

En güzelini yapmışsın ben kış başından beri sürekli diyet girip girip bozdum kilo veremedikçe daha çok kilo aldım en son bundan 1 ay önce tamam dedim yeter artık eski zeyıf fotoğraflarıma baktım gıdılarıma karnıma sırtıma baktım onların olmadığı zamanlara en son dedim ki bu kilolar gidecek öyle bir iradeyle başladım ki tek yaptığım kaçamak yarım dilim börek 2 tanede mini magnum sadece o kadar onların kaçamağını yaptığım günde akşamlarını çok çok hafif geçirdim mesela ben biliyorum ki inanırsak başarırız...

İşyerindeki arkadaşın böyle dediyse seni kıskanıyordur kesin, özellikle kırmaya çalışıyordur. Ama aynı şeyi bana babam dedi. Rejime başladığımı söylediğim zaman, ben senin rejimlerini bilirim 2 gün sürer vs demişti. Öncesinde de hep kilomla daşga geçmiştir. Doğum yaptıktan sonra içerde 1 bebek daha mı var yoksa diyip kehkeh güldü. Brnim çok moralimi bozuyordu böyle şeyler çünkü hayatım boyunca şişmanlıkla uğraştım. Artık biri şişko dese kafama takmıyorum. Babam hala kilo verdin vs de demiyor gerçi de...
NASIL VERDİN KİLO PEKİ ?

X