Diva'nın Zayıflama Günlüğü

Bu hafta çok kötü bir diyet yaptım.:KK19:Yarın tartılınca inşallah 1 kg vermiş olurum.(Bu hafta çok kilo vermesem bile çok incelidigim için okadar üzülmüyorum)Gelecek hafta kendimi sadece diyet konusundaki hedeflerim için degil diger hedeflerim içinde düzene,dsipline sokmaya karar verdim.:KK68:Mantıklı ve gerçekçi bir günlük program hazırladım kendime.Artık hayatımdaki şu salaşlıktan kurutulacağım.(İnş.):KK15:

Son düzenleme:
15.4.2011:KK56:

Sabah
4 bardak su
1 bardak yağsız süt
6 yemek kaşığı k-flex

Öğle
2 bardak su
1 kase düğün çorbası
:KK56:

:) bugün yediklerim
Sabah
kepeklii tost ekmeğine aşarlı domatesli sandviç
ara
10 fındık-3 kuru kayısı
Öğlen
1 kase çorba-4 ızgara köfte-2 dilim çavdar ekmedği:KK53:
Akşam
8yk barbunya-2 dilim k.ek.,1 kase çorba -1 kase yoğurt
ssende harıka gıdıyorsun:nazar::nazar:

Bu arada yediklerinizi görünce şaşırıyorum :)) Ben az yiyorum galiba ondan mı durdum acaba :S Ama fazlasını yiyemiyorum, takılıyor boğazıma, napacağımı şaşırdım..

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun :)
:nazar:

Çok teşekkürederim canım hihih:KK16::nazar:

:) bugün yediklerim
Sabah
kepeklii tost ekmeğine aşarlı domatesli sandviç
ara
10 fındık-3 kuru kayısı
Öğlen
1 kase çorba-4 ızgara köfte-2 dilim çavdar ekmedği:KK53:
Akşam
8yk barbunya-2 dilim k.ek.,1 kase çorba -1 kase yoğurt
ssende harıka gıdıyorsun:nazar::nazar:

Benim diyetistyen menüme çok benziyor.Ne kadar bilinçli diyet yapıyosun canım maşallah:KK16:
Bu arada yediklerinizi görünce şaşırıyorum :)) Ben az yiyorum galiba ondan mı durdum acaba :S Ama fazlasını yiyemiyorum, takılıyor boğazıma, napacağımı şaşırdım..

Ben 3-4 gün önce biber hapı kullanmaya başladım canım.Öncesinde diyetistyenimin yazdıkları yiyordum.Şimdi hiçbişey yiyemiyorum.Bu hap nasıl bişeyde benim gibi bir pis bogazı ne hale getirdi.Bütün gün boyunca yukarda yazdıklarımla durdum halada duruyorum.bi kase k-flex bi kase çorba.Çok ilginç ya:KK53::KK53:

Çok teşekkürederim canım hihih:KK16::nazar:

Benim diyetistyen menüme çok benziyor.Ne kadar bilinçli diyet yapıyosun canım maşallah:KK16:

Ben 3-4 gün önce biber hapı kullanmaya başladım canım.Öncesinde diyetistyenimin yazdıkları yiyordum.Şimdi hiçbişey yiyemiyorum.Bu hap nasıl bişeyde benim gibi bir pis bogazı ne hale getirdi.Bütün gün boyunca yukarda yazdıklarımla durdum halada duruyorum.bi kase k-flex bi kase çorba.Çok ilginç ya:KK53::KK53:
Ya aslında yememek güzel bir şey, 2 aydan biraz fazladır yemeyince alıştım ben de ama iyi mi kötü mü tam bilemiyorum. Durduruyoruz galiba bünyeyi :S

diva acaba hangi biber hapını kullanıyosun canım..bi sorum daha olacak daha önce bu tip haplar kullanmışmıydın...

ben biber hapını kullandım ilk ay çok güzel kilo verdim daha sonra iki katı şekilde aldım bırakınca iştahın çok açılıyor..ikinci kutuda da galiba vücut alışıyo verdiğimin yarısını zor verdim..umarım isteğin olur..

Ya aslında yememek güzel bir şey, 2 aydan biraz fazladır yemeyince alıştım ben de ama iyi mi kötü mü tam bilemiyorum. Durduruyoruz galiba bünyeyi :S

Valla benim metabolizmam durmuyo hap kullandıgım için ama normalde az yemek metabolizmayı yavaşlatır yerinde sayarsın canım.küçük küçük 3 saat arayla yemek gerek

diva acaba hangi biber hapını kullanıyosun canım..bi sorum daha olacak daha önce bu tip haplar kullanmışmıydın...

Peppertime kullanıyorum.daha önce ld6090mı ne onu kullandım bi hafta.:97:

ben biber hapını kullandım ilk ay çok güzel kilo verdim daha sonra iki katı şekilde aldım bırakınca iştahın çok açılıyor..ikinci kutuda da galiba vücut alışıyo verdiğimin yarısını zor verdim..umarım isteğin olur..

Valla canım ben diyetistyeni bıraktım ilaç deli gibi kilo verdiriyo çünkü.Bir ay kullanıp bırakıcam.Ardından direk koruma programı için diyetistyene gidicem.Korumak daha zor evet:18:

Evet bomba geliyoooooooooooor:KK52:

Göğüs 105'den 101 cm'ye
Göbek 100'den 96 cm'ye
Basen 113'den 110 cm'ye

İNCELMİİİİİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
tm olark kaç günde bukdr ınceldin canım_ bir de biber hapını nerden alabılırım ınternetten almak ıstemıyorum:44:

Diva yazmayı bırakmışsın. Noldu ne bitti? Buralardaysan bilgilendirir misin bizi? Diyetisyeni bırakıp ilaçla devam etme kararı almışsın. Peki sonuç?

merak ettim zayıfladınmı manken gibi vücut istiyodun hatta miss turkey elemelerine katılıcaktın bu sene vücudu nasıl oldu zayıfladıysan resimlerini bekliyoruz uzun zamandır uğramamıssın

X