Diva'nın Zayıflama Günlüğü

Diva_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
640
0
Selam kızlar:80: Ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Özel hayatımda oldukça sosyal, karakterine, birikimine, potansiyeline yüksek inancı ve güveni olan birisiyim.Kilolu oldugum halde karşı cinsimin ilgisini rahatca çekebilecek kadar alımlıyım.Ancak senelerdir (ergenligimden beri) kilolarla başım dertte.Defalarca diyet yaptım bazen kilo verdim bazen veremedim.Genelde 2-3 hafta devam edebildim diyetlere.4-5 kez diyetistyene gittim.1-2 hafta sonra bıraktım.Sadece birkez 3 ayda diyetistyen ile 20 kilo verdim.Ancak koruma programına katılmadıgım ve eski beslenme şeklime aynen geri döndügüm için kilolarımı geri aldım.:KK50:Bu kez son bir deneme yapacağım, olmazsa cerrahi yöntemlere başvuracağım.Bu seferki denememin farkı şu; artık diyete, kilo verme serüvenine çok daha mantıklı, gerçekçi ve bilinçli olarak bakabiliyorum.Kendimi gaza getirerek degil oturaklı bir şekilde bir erişkin gibi karar vererek işe atılıyorum:KK15:(Ama inanılmaz bir heyecanda var tabi içimde).Bu son kararımı MissTurkey 2011 elemelerini izleyince verdim.Bende onlar kadar güzeldim ancak vücutlarımıza bakınca kendimden utandım.Altın yıllarımı böyle geçirmek istemiyorum.Daha genceciğim.:KK19:Nisan 1'den Ekim 1'e kadar manken gibi olmak istiyorum.Diyete başlayıp 12 ay boyunca çalışıp MissTurkey 2012 elemelerine katılacağım.Yarı finale kalmak bile bana vücuduma karşı özgüvenimi geri getirecek.Manken olamasam bile fotomodel olacağım.Sizlerde adım adım izleyeceksiniz serüvenimi.(inşallah):97:
Bu yolda istikrarlı, dsiplinli ve azimli olmak için elimden geleni yapacağım.Zayıflma ile ilgili serüvenimin her gününü,günlük menülerimi,günlük egzersizlerimi burada blog şeklinde paylaşacağım.:81:Zayıflama günlüğüm bu yoldakilere ilham verecek umarım. :KK12::KK16::KK16:

Zayıflama Programım

Nisan-Mayıs-Haziran:KK68:

* Diyetistyen yardımıyla dsiplinli bir diyet yapacağım.
* Hergün Leslie Sansone ile 5 mil (70dk) yürüyüş ve 5 tibet hareketi yapacağım.Hafta içi her sabah Ebru Şallı ile plates yapacağım.
* Gerektiğinde tok tutucu ve yağ yakıcı besin takviyesi olarakta "Pepper Time" biber hapı yarım dozda kullanacağım.

Temmuz-Ağustos-Eylül:KK68:

* Sağlıklı ve düzenli beslenileceğim.
* Hafta içi her sabah Ebru Şallı ile plates yapacağım.Haftada üçer gün Nancy Marmorat ile "Karın&kalça inceltme" ve "Selülitle savaş" cdlerindeki egzersizler yapacağım.Ayrıca zaman buldukça yüzeceğim ve yoga yapacağım.
* Zayıflama teknolojileriyle iç-dış bacaklarım,ayak bileklerim inceltireceğim.

:KK12::13:

Son düzenleme:
Cnm hayırlı olsun topiğin.İnş istediğin hedeflediğin amaca ulaşırsın.ama benden sana tavsiye şu biber hapını kullanma ben onu kullandım ve hıc bı etkısını gormedım.Gerçi ben düzensiz kullandım ama duzenlı kullansaydımda ınanmıyorum işe yarıyacagına para tuzagı bunlar.Hata ben onu kullanırken kılo bıle aldım dıyebılırım.Almadıysan hıc tesebbus etme derım Bide kaç kilo olduğunu ve boyunun kac oldugunu yazarsan merak ettım :)

Son düzenleme:
Cnm hayırlı olsun topiğin.İnş istediğin hedeflediğin amaca ulaşırsın.ama benden sana tavsiye şu biber hapını kullanma ben onu kullandım ve hıc bı etkısını gormedım.Gerçi ben düzensiz kullandım ama duzenlı kullansaydımda ınanmıyorum işe yarıyacagına para tuzagı bunlar.Hata ben onu kullanırken kılo bıle aldım dıyebılırım.Almadıysan hıc tesebbus etme derım Bide kaç kilo olduğunu ve boyunun kac oldugunu yazarsan merak ettım :)

Öncelikle teşekkürederim canım.:KK16: Kilomu,ölçülerimi ve boyumu 1 Nisan'da ölçtügüm gibi sizlerle paylaşacağım.Şuan bilmiyorum canım.Biber hapı konusunda da şunu söyleyebilirim, ben bu hapı kullanarak zayıflamış bir bayanla tanışmıştım 1 sene önce.Ve internette de okudugum kadarıyla düzenli kullanan beslenmesine dikkat edenler hep kilo vermişler.(kısa sayılabilecek sürelerde hemde)Bende hem diyet hem spor yapıcam sonuçta,ilaçta kullanmak istememin tek nedeni takviye olsun, aklım kaymasın.:KK61::KK61:

Son düzenleme:
Buarada bu sabah "Pepper Time"dan aradılar.İlacımı kargoya koymuşlar.Pazartesi öğlen ulaşırmış bana.Of çok heycanlıyım.:KK52: 5 Gün sonra yoğun programıma başlıyorum.Hem çok istekliyim hemde korkuyorum ya olmazsa, yapamazsam, iradesizlik yaparsam yine diye.. :18: Kafamda bitirdigime inanıyorum.Ama yinede bu konu üzerinde düşünücem:KK68:

Kafamda bitirdigime inanıyorum.

Merhaba,
yazdıklarını okudum ve bu cümleyi bulduğuma çok sevindim :)
Kafada bitince gerisi çok kolay oluyor gerçekten.
Ben de kafasında bitirmiş bir insanım ve güzel bir şekilde ilerliyorum.
Bu yol uzun, sabırlı olmak gerek.
Başarılar diliyorum bu süreçte :)

Buarada bu sabah "Pepper Time"dan aradılar.İlacımı kargoya koymuşlar.Pazartesi öğlen ulaşırmış bana.Of çok heycanlıyım.:KK52: 5 Gün sonra yoğun programıma başlıyorum.Hem çok istekliyim hemde korkuyorum ya olmazsa, yapamazsam, iradesizlik yaparsam yine diye.. :18: Kafamda bitirdigime inanıyorum.Ama yinede bu konu üzerinde düşünücem:KK68:

canım bende bu biber hapından kullandım geçtiğimiz sene. hatta 10kilo verdim bir ayda sonra beynimde uyuşmalar başladı tansiyonum düşmeye başladı 2.kutuda bıraktım. o ara okadar çok haber çıktı ki biber hapıyla benim haberlerden farkında olduğum sadece 5kişinin ölümü oldu bu haptan kaynaklı.bende kiloluyumhala ama bu hap çözüm deil yol yakınken vazgeç hele internetten alınanlar hiç sağlıklı değil çünkü orjinal değil. yakın bi arkadaşımda bu hapı kullandıktan sonra mide sorunları yaşadı midesinde yara oluştu. GERÇEKTEN DEĞMEZ SAĞLIĞINLA OYNAMAYA..

Merhaba,
yazdıklarını okudum ve bu cümleyi bulduğuma çok sevindim :)
Kafada bitince gerisi çok kolay oluyor gerçekten.
Ben de kafasında bitirmiş bir insanım ve güzel bir şekilde ilerliyorum.
Bu yol uzun, sabırlı olmak gerek.
Başarılar diliyorum bu süreçte :)

Teşekkürederim canım:KK16: Evet gerçekten zorlu ve çok sabır gerektiren ancak sonuçları paha biçilmez harika bir yol."Amaca ulaşmak için çekilen çile kutsaldır" demişler.Bana kalan düşüncelerimi davranışa dönüştürmek.En zor kısmıda bu ya..Bu yolda tüm yaşadıklarımı motivasyon amacıyla burda paylaşıcam.Umarım paylaşmak banada iyi gelir:KK16:

canım bende bu biber hapından kullandım geçtiğimiz sene. hatta 10kilo verdim bir ayda sonra beynimde uyuşmalar başladı tansiyonum düşmeye başladı 2.kutuda bıraktım. o ara okadar çok haber çıktı ki biber hapıyla benim haberlerden farkında olduğum sadece 5kişinin ölümü oldu bu haptan kaynaklı.bende kiloluyumhala ama bu hap çözüm deil yol yakınken vazgeç hele internetten alınanlar hiç sağlıklı değil çünkü orjinal değil. yakın bi arkadaşımda bu hapı kullandıktan sonra mide sorunları yaşadı midesinde yara oluştu. GERÇEKTEN DEĞMEZ SAĞLIĞINLA OYNAMAYA..

Canım çok teşekkürederim uyardıgın için ama araştırdıgım kadarıyla ölen bayan ilaçtaki Sibutramin maddesi yüzünden ölmüş.Piyasada sibutramin içeren 9 ilacı toplamışlar.Peppertime da bu olaydan sonra içeriginden bu maddeyi çıkarmış ve şikayet üzerine il tarım müdürlügünde kontrol ettirilmiş.İmzalı belgeleri internet sitesinde yayınlanmış.(Pepper Time Biber Hapı | Resmi Satış Sitesi...Sadece 45.00TL...) Ben zaten tek kutu ve günde bir tane olarak kullanıcam.Yinede dikkat etmek amacıyla.:KK31:

Heeyyy :81: Diyetime 4 günüm kaldı.Hafif hafif yemelerimi,atıştırmalarımı azaltıyorum ki ilk günlerimde çok zorlanmayayım.Zaten fark ediyorum ki eskisi gibi pis bogaz degilim bir süredir.:78: Diyete başlamak için doğru bir zaman seçmişim sanki.. :KK12:

Heeyyy :81: Diyetime 4 günüm kaldı.Hafif hafif yemelerimi,atıştırmalarımı azaltıyorum ki ilk günlerimde çok zorlanmayayım.Zaten fark ediyorum ki eskisi gibi pis bogaz degilim bir süredir.:78: Diyete başlamak için doğru bir zaman seçmişim sanki.. :KK12:

kararlı olman üzel bu şekilde kolaylıkla üstesinden geleceksin ..şimdiden başarılar :)

kararlı olman üzel bu şekilde kolaylıkla üstesinden geleceksin ..şimdiden başarılar :)

Teşekkürederim Gizemcim:KK16: Ya birde burda bir günlük tutmanın bana çok iyi bir motivasyon olacagını düşünüyorum.Birincisi yazmak benim kafamı toplamama ve rahatlamama inanılmaz etkilidir.İkincisi burda şirin,olumlu,nazik insanların yorumları çok mutlu edici. İnşallah ilerde bugünlüğü okuyup eski günleri yad edicem :KK15::81:

Temmuza kadar kilolarımdan kurtulup hergün giydiklerimin fotograflarını çekip "Bugün ne giydin?Çek görelim" topicinde paylaşmak istiyorum.Ay bir özendim bir özendim:KK12: (yazmadan duramadım bunu:KK9:)

:KK68:Forumdaki bütün yazıları okuyorum neredeyse..Kızların çabaları,kırgınlıkları,başarıları vs bunlardan çok güzel dersler çıkarıyorum kendime.Bir kere acele işe şeytan karıştıgı sonu yazılmayan topiclerden belli.Sabır, ayaklarını yere sağlamca basmak ve azim.Bu yolda bize anahtar olacak şeyler bunu iyice anladım.:KK15:
(Allahım inşallah bende düşüncelerimi davranışa dökecegim.):97:

Cnm sen 82 60lara nasıl dustun yaaa ben baktım ama yazını bulamadım varsa lınkını kopyalarmısın?Yada nasıl yaptıgını kısaca anlatırmısın ...Ne kadar zamanda verdıgını felan ıns yazım arada kaynamaz gorursun.Takıp edıcem hbr beklıyorum ve senı tebrık edıyorum :)

aa bak benim dikkatimi çekmemişti.Cidden nasıl verdin canım öyle kilolarını? :KK68:Ne güzel bir başarı, imrendim doğrusu.:nazar:Darısı başıma (başımıza):KK16:

canım benim sen şu an kaç kilosun ve ilaç kullanmakta anladığım kadarıyla kararlısın bende bir sürü ilaç kullandım zamanında lida elma&krom vs ama bi işe yaramadılar ama biber hapını denemedim takipçinim baklaım işe yarayacakmı

canım benim sen şu an kaç kilosun ve ilaç kullanmakta anladığım kadarıyla kararlısın bende bir sürü ilaç kullandım zamanında lida elma&krom vs ama bi işe yaramadılar ama biber hapını denemedim takipçinim baklaım işe yarayacakmı

Tatlım şuan kilomu bilmiyorum.Randevumu aldım 31inde diyetistyene gidecegim.Ozaman kilomu paylaşıcam sizinle.İlaç konusunda da kararlıyım.Çünkü bu biber hapı ile ilgili okadar mucizevi şeyler duydum ki(Diyet ve bu ilaçla ayda 10 kilo verenler var)..Ancak çok fazla yan etkiside var.Baş agrısı,susuzluk,ara ara çarpıntı,bulantı gibi.Bünye alışınca geçiomuş bu semptomlar.Ben zaten günde 2 kez alınan bu ilacı bir kez alıcam.(Diyet ve sporda yaptıgım için):KK68:Beni izleyin anacım hihihihi:KK52:

Sitede süper bir yarışma daha bulduuuumm.:KK52:Ben zaten "Cuma Zayıflama Yarışması"na katılacağımı yazmıştım.Forumları gezerken bölgesel incelme,sıkılaşma vb için bir yarışma var mı acaba diye düşündüm ve "Göbegini ve Basenini Eritmek İsteyenlerin Yarış Alanı"nı buldum.:KK68:

*Cuma Zayıflama Yarışmasında bir çok zayıflama takımı var.Bunların topiclerine girip takımlara katılmak istedigini söylüyorsun.Takım kaptanlarından biri seni kabul ediyor.Her hafta kilonu bildiriyorsun.En çok zayıflayan takım birinci oluyor.Sonuçlar ayrı bir topicde yayınlanıyor.
:KK15:
*Göbegini ve Basenini Eritmek İsteyenlerin Yarış Alanında da belli egzersizleri hergün yapıyorsun,hergün topice yoklama veriyorsun,hafta bir göbegini ve basenini ölçüp bildiriyorsun.Takımlardan en fazla incelen birinci oluyor.Kişilerden en fazla incelende haftanın bireysel birincisi oluyor.Sonuçlar ayrı bir topicde yayınlanıyor.:KK15:
Ya açıkcası ben bu iki yarışmayada bayıldım.:KK16:Çok güzel şekilde motive edici ve kontrol ediciler.Süper süper süper:81:

Canim ya insallah basarirz kilo vermeyi.Ama ilac fln bos isler gercekten..... :S

Teşekkürederim canım inşallah hem dsiplinimizle hemde burdaki motivasyonumuzla yepyeni vücutlara kavuşacagız:97:İlaç konusunda da haklısın ama benim seçtigim ilac gerçekten etki ediyor.Ben bir kaç gündür çevremde, internette arayıp soruyorum.Bir sürü insan kilo vermiş.Ayrıca etkili olmasada önemli değil benim asıl olayım diyetim ve sporum olacak canım.Oyüzden sorun yok.:KK15::KK61:

X