Dişten muzdarip

Elinizde arveles , majezik gibi ağrı kesen ilaçlar var mı. ağrı kesici tek çözüm. İlaç içmek istemiyorsunuz sanırım ama çok faydası olur. Geçmiş olsun
Corona yüzünden mi randevu alamıyorsunuz.

Elinizde arveles , majezik gibi ağrı kesen ilaçlar var mı. ağrı kesici tek çözüm. İlaç içmek istemiyorsunuz sanırım ama çok faydası olur. Geçmiş olsun
Corona yüzünden mi randevu alamıyorsunuz.
Aslında şöyle majezikte var ama ne kadar doğru bilmiyorum bir haftadır majezik vb bir kaç ilaç adı daha var onları içmeyin diye paylaşıyorlar.ne olur ne olmaz deyip içemiyorum birde açıkçası hastaneye gitmeyede korkuyorum astım bronşit var bende

Aslında şöyle majezikte var ama ne kadar doğru bilmiyorum bir haftadır majezik vb bir kaç ilaç adı daha var onları içmeyin diye paylaşıyorlar.ne olur ne olmaz deyip içemiyorum birde açıkçası hastaneye gitmeyede korkuyorum astım bronşit var bende
O paylaşımları bilemiyorum. Şimdi bilgi kirliliği var. Ben duymadım. İçiyorum. Sizi yanlış yönlendirmeyim. Belki doğrudur. Belki tamamen yalan bilgidir.

arveles icmenizi oneririm super agri kesici.ahh dis agrisi cok zordur allah kolaylik versin.sarimsagida ikiye bolun bastirin ki icindeki asit etki etsin

Şuan üç tane azı değişimin ağrısından ölüyorum sanki.tuzlu su sirke karanfil yaptım işe yaramadı napcam eşimden yok berbat durumdayım
Dexday adında bir ilaç var ama kesinlikle bu muadil falan değil dexforte şu bu satmaya çalışıyorlar alma sakın direk dexday alıyorsun suda eritip içiyorsun ve dk tut 8. Dk da nerenin ağrıdığını dahi unutuyorsun

arveles icmenizi oneririm super agri kesici.ahh dis agrisi cok zordur allah kolaylik versin.sarimsagida ikiye bolun bastirin ki icindeki asit etki etsin
Allah a şükürler olsunki tamamen geçti gibi ağrı.şu ortalık durulmazsa ne olacak halimiz bilemiyorum diş derdinden kurtulacam derken Allah muhafaza ya Rabbim

Nane yağı mucize gibi,20 diş ağrısından hoplarken bir yakınım yanağına sur diye verdi,ağrıdan eser kalmadı. Ama sakın ağız içine sürmeyin,ağrıyan dişinizin olduğu yamaginiza sürün anında geçiyor.
Dolgum düştü agriyan dişim var. Şuan ilaç almadan nane yagina doğru gidiyorum hadi inşallah :))

Dis ağrısı öyle bisey ki gecti diyorsun bir bakıyorsun bütün zırhını kuşanıp gelmiş daha önce fayda veren şeyler bile fayda etmez olmuş.

Ilk defa 5 yıl önce tanıştım kendisi ile 1 ay ara ara çektim arveles verdi eczacim dünya varmış dedim . Sonra bir gün eşimin şehir dışında olduğu gün aman Allah im yok böyle ağrı hemen aldım arveles bekliyorum fayda edecek diye hafiflemedi bile akşama kadar elimde su şişesi ile gezdim ağzıma suyu alıyordum su iliyana kadar ağrı geçiyor su ılıdığı an başlıyordu akşama kadar bu şekilde kaç litre su ictim gece eşim gelince acile koştum agri kesici vurdular 2 gün sonra da doktora gittim kanal yapıldı.

Veee bu sene diğer taraf azı disim sinyale başlamıştı ve ben geçen hafta çarşamba ya randevu almıştım kendi doktorum olsun diye 2 hafta sonraya aldim randevu nerden bileydim virüs belasını mecburen iptal oldu. Şimdi o tarafla yemek yedigimde sıcak ve soğuk değdiğinde felaket ağrıyor delinmiş diş umarım şu zor zamanlar biran önce geçer ve inş bu dönemde yine başlamaz agrım. Size tavsiyem güvendiğiniz özel bir yer varsa gidin normalde asla özele gitmem ama diş agrisi cok sinsi malesef bir kere geldiyse tekrar gelecek hemde daha güçlü gelecek demektir 🙄😑😔

Dişinizi sensodyne diş macunuyla fırçalayın varsa evinizde
Etkili bir ağrı kesici alın
Bu apranax yada mezajik olsa iyi olur
Yatın
Gerçi yatmışsınızdır şimdi

Diş agrıları alttaki agrı üste vuruyor arkadaki agrı ön dişlere vuruyor bir ay önce gitmiştim tam iki dişimi biri yirmilik cekti doktor kök var dedi aldı onlarda cok agrı yapıyor bence gec kalınmadan bir doktora gidin bir tane çürük varsa diger dişleri de etkiliyor.

Kızlar dört gündür ağrı çekiyorum hele bugün hiç durmadı apranax ve agumentine başladım bugün gr etki etmedi.sancısı tutmuş gebeler gibi dolanıyorum evde ne dersiniz etki etmiyorki ya da edecekse inşaallah ne zaman eder.ölücem ağrıdan

Kızlar dört gündür ağrı çekiyorum hele bugün hiç durmadı apranax ve agumentine başladım bugün gr etki etmedi.sancısı tutmuş gebeler gibi dolanıyorum evde ne dersiniz etki etmiyorki ya da edecekse inşaallah ne zaman eder.ölücem ağrıdan
Merhaba ne durumdasiniz bende agumentin kullaniyorum 5. gunum bugun hala agri kesici almazsam agrim oluyor. Cok zor etki etti .
Isin kotusu ilaci yazan doktor sizi bir ay idare eder bu antobiyotik dedi. 1 aya kadar doktor bulamazsak yandik. Ilaci yazan doktor kimsenin mudahale etmedigini soyledi virusten dolayi

Merhaba ne durumdasiniz bende agumentin kullaniyorum 5. gunum bugun hala agri kesici almazsam agrim oluyor. Cok zor etki etti .
Isin kotusu ilaci yazan doktor sizi bir ay idare eder bu antobiyotik dedi. 1 aya kadar doktor bulamazsak yandik. Ilaci yazan doktor kimsenin mudahale etmedigini soyledi virusten dolayi
Çok şükür antibiyotik bitti ve iyiyim şuanda tabii tekrar hortlamazsa.evet ortalık çok berbat diş çekimi yapılamıyor mümkün olduğunca dikkat edicez artık kendimize

X