Dişten muzdarip

Miraclessss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2017
1.104
610
Şuan üç tane azı değişimin ağrısından ölüyorum sanki.tuzlu su sirke karanfil yaptım işe yaramadı napcam eşimden yok berbat durumdayım

Ben de bir kere yerimde duramayacağım kadar korkunç bir diş ağrısı yaşamıştım. Resmen oturamıyordum ve ağrı kesici ise yaramıyordu.
Ağrı arttıkça ağzıma buz gibi soğuk su alıp bekliyordum biraz, hafifliyordu uyuşuyordu. Sürekli bunu tekrarladım.
Muhtemelen yanlış bir uygulama ama yanağıma bir sıcak bir soğuk tutmak da işe yarıyordu

Mümkün olduğunca ilaç kullanmıyorum ama geralgin vardı sadece onu içtim ağrı şuan boğazlarıma kadar indi okadar fenayımki
Dıs agrısı cok fena biliyorum yeni bıttı benım dişlerimde altı ay surdu.
Etolford tavsiye etmıstı bana hekim her ıslemden sonra onu ıcıyordum.
Tuzlu su yapmissınız zaten. Daha napılır bilmiyorum Allah yardımcınız olsun

En kısa zamanda randevu alın. Diş ağrısıyla durulmaz
Maalesef diş hekimleri randevuları iptal ediyor. Kızıma 24 mart için aldığım randevunun iptal bilgisi geldi. Ama acilde bakıyor olabilirler.
Karanfil yağı uyuşturuyor derler ama,var mı evinizde?

Şuan üç tane azı değişimin ağrısından ölüyorum sanki.tuzlu su sirke karanfil yaptım işe yaramadı napcam eşimden yok berbat durumdayım
Zeytinin çekirdeğini çıkarıp ağrıyan dişinizin üstüne koyun ve dişlerinizle bastırın biraz o şekilde bekletin 3 veya 5 dakika umarım faydası olur

Ay aynı şekildeyim 2 azı dişimden:/ şu an biraz hafiflemis olsa da ara ara vuruyor. Resmen pusuya yatmış böyle bir zamanda ortaya çıkmak için. Randevu da alınmıyor özel kliniğe bile gitmeye çekiniyor insan. Ne yapabiliriz kızlar başlık acacaktim ben de, bu başlık altından sorayım. Özel kliniklere güvenebilir miyiz kanal tedavi ya da dolgu için? Devlette randevu alınmıyor zaten.

Bu geceyi atlatmak için sicak tuzlu su ile gargara yap dişlerine de gelsin yutma tükür. bir dekaranfil ezip koyanlar var. Ben bir kez is yerinde delirmeme ramak kalmışken bi pamuğa biraz suyla karıştırdigim kolonyayi koymuştum dişime ağrı kesiciler falan bir halta yaramamisti, o biraz uyuşturuyordu alkol olduğu için. Kafamı duvarlara vuracaktim ya hiç unutmuyorum yemekhaneye çıkıp volta atmıştım. Sanki doğum sancısı gibi kök diş ağrısı böyle bir işkence yok :KK43:

Ağrı kesici olarak da evde varsa majezik ve arveles iyi geliyor bir de uyuşturucu spreyler var yarına kadar bir şekilde idare edip eşine ondan aldır mutlaka

boğaz iltihapında verdikleri gargara var mı evde kloroben gibi? çok güzel uyuşturuyor dişi o.eğer nöbetçi eczane bulabilecek gibiyseniz diş için ağrı kesici alın muhakkak, arveles gibi.ilaçsız geçebilen bir ağrı değil diş.

Bi projeniz doye bir ayri kesici var 45 dakikada etki ediyor etkisi hemen geçmiyor 4 gündür benimde ağrıyor eczacı bunu verdi bugün hic yutmadım ağrıması ins agrimazagrimaz

Ay aynı şekildeyim 2 azı dişimden:/ şu an biraz hafiflemis olsa da ara ara vuruyor. Resmen pusuya yatmış böyle bir zamanda ortaya çıkmak için. Randevu da alınmıyor özel kliniğe bile gitmeye çekiniyor insan. Ne yapabiliriz kızlar başlık acacaktim ben de, bu başlık altından sorayım. Özel kliniklere güvenebilir miyiz kanal tedavi ya da dolgu için? Devlette randevu alınmıyor zaten.

Bu geceyi atlatmak için sicak tuzlu su ile gargara yap dişlerine de gelsin yutma tükür. bir dekaranfil ezip koyanlar var. Ben bir kez is yerinde delirmeme ramak kalmışken bi pamuğa biraz suyla karıştırdigim kolonyayi koymuştum dişime ağrı kesiciler falan bir halta yaramamisti, o biraz uyuşturuyordu alkol olduğu için. Kafamı duvarlara vuracaktim ya hiç unutmuyorum yemekhaneye çıkıp volta atmıştım. Sanki doğum sancısı gibi kök diş ağrısı böyle bir işkence yok :KK43:

Ağrı kesici olarak da evde varsa majezik ve arveles iyi geliyor bir de uyuşturucu spreyler var yarına kadar bir şekilde idare edip eşine ondan aldır mutlaka
Geçmiş olsun sizede inanırmısın şuan istemsizce gözümden yaşlar akıyor.sank

boğaz iltihapında verdikleri gargara var mı evde kloroben gibi? çok güzel uyuşturuyor dişi o.eğer nöbetçi eczane bulabilecek gibiyseniz diş için ağrı kesici alın muhakkak, arveles gibi.ilaçsız geçebilen bir ağrı değil diş.
Yok canım yok aksi gibi.şuan doğal yollara başvurdum bir de geralgin içtim hafifleyecek sanki inşallah azönceki gibi hoplatmıyor.Allah ım deve kuşu gibi yastığına altına basıyordum kafamı ne berbat bişey ya

X