Dişime taş taktırmak istiyorum

suprensi nerde yaptırdın o kadar uygun fiyata?
yani Hastane ismini yazabilr misin?
memnun musun? tşk.

canım yazayım ama samsunda hastane,ay kızlar gülünce çok hoş oluyor ama dişi ortalayarak yapıştırtın benimki ucunda yinede ben memnunum çokkkkk:teytey:

bende yaptırmıştım hamileydim o zamanlar çok yemek yediğimden taşı bile yutmuşum:)))
çok güzel duruyor dişte ...

kızlar bnde bursada altıparmakta dişçide taktirdim 8 aylık die taktirdim 2 senedeir cikmio we ben cok fazla diş firçaliom ama dusmedi hala hmde 15 milyona taktirdim 2 sene once

Elaya 86
merhaba,dişine hangi hastanede taş taktırdın,fiyatı nedir?
Memnun musun?
Bilgi verirsen sevinirim.
Tşk.

kızlar bende 2 kez taktırdım ve çok hoş duruyor dişte..ilk taktırdığım 1 seneyi aşkın süre dişimde kaldı diğeride baya kaldı tabiyki zamanla düşüyor ben özel bir diş hekimine yaptırmıştım en kısa zamanda yine yaptırıcam sanırım:))

Yaptır bence canım abdest alınmıyor mu o zaman bilmiyorum ama yapıştırma yaptır dişe yaptırdı bir arkadaşım 2 gnde düştü yapıştırma olunca 2 yıla kadar durabiliyormuş bnde yapıştırma yaptırdım çok uzun süredir duruyor tabi çok baskı uygulamayacaksın üstüne yoksa çıkar :)

kızlar geçicileri gümüşçülerde de satılıyor. ama 1 haftada çıktı benimki.uykumda yutmuşum :) kalıcısını da dişçiler yapıyor diye biliyorum

canım diş minesine zarar veriyor bizim bi arkadaş yaktırmıştı 400 tl verip sonra yutmuş gece üstünde epey geyik çevirmiştik.

özendim bende takıcam :KK43: ama ben öyle seylerden çabuk sıkılırım bujiteriden alıp yapsam daha iyi sanırım benim için

X