Dişime taş taktırmak istiyorum

gizzem25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
13
0
bilgisi olan var mı dişime şöyle ışıl ışıl taş taktırmak istiyorum yaptıran var mı acaba .taş takınca abdest kabul olmazmış doğrumudur önerisi yada kullanımıyla ilgili bilgisi olan varsa bekliyorum

bence yapıştırma taktır .. yani hemen düşmüyor en azından bi denersin beğenirsen dişin içine yaptırırsın yok hevesim geçti dersen zaten yapıştırma olduğu için rahatlıkla çıkarırsın

Arkadaşım bence dişine taş taktırma...Sonuçta bu işlem dişin oyularak yapılacak,bu da diş minesine zarar verecek,dişin çürüme yapacak...Bir süs için bir dişi kaybetmeye değer mi??

Son düzenleme:
bence dişine zarar verecek bişey yaptırma yapıştımalı taktır ben denedim güzel oluyo :)) ama dişinin içine taktırma yazık olur ilerde hevesin gecerse nolceekk :)

selam canım, benim de yankesici dişimin kenarında çürük var ve o bölgeyi temizletip taş taktırmak istiyorum. ama düşermi korkusu var.bide her dişçi yaparmı taşın bir özelliği olması gereklimi sen araştırdıysan bu konuyu bana da yardımcı olur musun canım ..ama çok şık duruyor yaaa!!!...-tatlicadiarzu-

yapıştırmayı kendin yapabilrsn canım...satılıyor bijuterilerde...

ama ben kalıcı pırlanta taktırıcam..diş hekimleri yapıyor sanırım...

bilgisi olan var mı?

dis6.jpg

Ben bir dönem yapıştırma olanlarından kullandım. Ama yuttuklarımın sayısı giderek artmaya başlayınca tırstım kaydirigubbakcemile3 İçinden 7-8 tane çıkıyordu 4 TL ye almıştım. Yapıştırıcısı da dahil. Bir de çıkarttıktan sonra bir süre dişten izi gitmiyor haberiniz olsun arkadaşlar. yapıştırıcının izi kalıyor ne kadar diş fırçalarsanız fırçalayın (;
Abdest konusunda bir fikrim yok ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum,öyle olsa dolgulu dişlerinki de veya kaplama dişlerin ki de olmaz S:
En kalıcısı pırlanta diye düşünüyorum.500-600 TL ye işçilik dahil yaptırılır herhalde S:

bn de geçicisini kullandım ama kalıcısını nerde yaptırabilirim onu bilmiyorum...estetik diş hekliminne yaptırmak lazım sanırım...

canım bende taktırmak istiyorum hatta annem izin bile verdide araştırıyorum,özel hastanelere soruyorum yazarım sana akşam evdeyken

evet ozede dıs hekımlerı yapıo malıyetı az ama 3 ayda bı temızlettırmen gerekıo bakım ıcın 60 tl yapılısı 150 tl bakımı sen dusun

benım arkadasım yaptırdı bende yaptırcaktım ole dıyınce vazgectım

kızlar ben yaptırdım ya çok güzel oldu 45 ytl.özel hastanede yaptırdım,dişçimiz şey dedi bir ara uğra sileriz,çok güzel oldu ya resmini mi çekip göstersem görmemiş olayı gibi ama napıyım çok istiyordum:teytey:

sengözlerimebaksanab
yaklaşık bir aydır dişimde taş var çk güzel görünüyor ve çok memnunum daha öncede bir kere taktırmıştım ve düşmüştü hiçbir zararını görmedim isteyenle adres paylaşılır:)hemde çok uygun fiyat.

bende daha once taktırmıstım ve 3 ay kadar kaldı dişimin uzerınde vee birgün elma yerkenelmamın uzerınde kalıverdı ama yıne yaptırmak ıstıyorum:)

bende bi ara kullanmıştım insanın gülüşü değişiyo sanki çok hoş oluyo ayy alıcam gene takıcam heves geldi valla kelebeksen benimde elma yerken çok elmanın üstünde kaldığı oldu :)

X