Dışarı sorunu

Sizin çok benzeriniz bi arkadaşımda var. Onda konu araba tamircisi. Adam karısı ve çocuğuyla gezmeye giderken tamirciyi alıyordu arabaya. Kız 2.ye hamileydi ve riskliydi, tamircinin anneannesinin hastaneye gitmesi gerekiyor diye adam arabayı alıp şehir değiştirdi karısını evde o şekilde bırakıp. 2.bebek doğdu, arabada bi tane ilkokul bebesi, bi tane emen bebe, bi tane memesi sürekli açık kadın varken adam yine uzun yollarda tamirciyi de arabaya alıyordu. Düzelmiyor yani çok zorlamayın
Üzücü bir durum ama gözümde canlanınca da çok güldüm kusura bakmayın🙈

Tamirci demiyor mu benim burda ne işim var😂😂

Yıllar önce bir arkadaşımın düğününe gitmiştim
Erkek tarafı düğün dönüşü yolda kalmıştı

Yardım etmek için durduk tamircimizi yanımızda getırdik demişlerdi😂😂

Acaba araba eski o yüzden mi gezdiriyor tamirciyi yanlarında🤔🤔

Üzücü bir durum ama gözümde canlanınca da çok güldüm kusura bakmayın🙈

Tamirci demiyor mu benim burda ne işim var😂😂

Yıllar önce bir arkadaşımın düğününe gitmiştim
Erkek tarafı düğün dönüşü yolda kalmıştı

Yardım etmek için durduk tamircimizi yanımızda getırdik demişlerdi😂😂

Acaba araba eski o yüzden mi gezdiriyor tamirciyi yanlarında🤔🤔
Ay yok, adam tamirci aşığı. Ben de buradakiler gibi hep düşünmüşümdür bi ilişkileri mi var ne bu tamirci aşkı diye. 🙄

Ay yok, adam tamirci aşığı. Ben de buradakiler gibi hep düşünmüşümdür bi ilişkileri mi var ne bu tamirci aşkı diye. 🙄
Bi kuzenimin eşi de sürekli bir adamla bağ evine gidiyordu, acaba ilişkileri mi var diye düşünüyorduk madde kullanıyorlarmış. Belki böyle ortak illegal işler de olabilir

Arkadaşlar merhaba mesela eşim cumartesi 2 3 e kadar çalışıyor bizde kızımla evdeyiz kızıma bugün babasinn yarm gün çalışacağını söyledim ve eşim eve gelmiyor bu havada marangoz berber geziyor akşam olmasını bekliyor resmen sinirlenmekte haksızmym Allah aşkına bizde onun keyfinin bitmesini bekliyoruz her hafta sonu aynı şey ....
Bu açtığınız kaçıncı aynı konu?

Konu eşin size vakit ayırmamasi bu konuda verilecek bı fikrim yok ancak içinizi dokersiniz daha öncede konunuz vardı galiba ....bir adım yol kat edilmemiş

Yani kizlarla everest tepesine tırmanıp gelmeseniz eve bu adam için farketmez işte evlenmiş çocuk olmuş karın doyuyor bitti bunu nasıl değiştirelim ki üzücü.....anlıyorum da .....ama çaresi yok

X