Dışarı sorunu

Sizde eşinizden medet ummayın. Evet gönül isterdi ki ailecek gezme olsun. Kızınız babasıyla anı biriktirsin. Ama adam kızı yerine marangozcuyu secmis. Siz anne olarak bari çocuğu eve tıkmak yerine güzel anne kız gezileri yapın. Hatta her hafta sürekli yapın. Eşinizi bekleyip ona sormayın bile. Eşek değilse merak eder. Nereye gittiniz yine falan der. Bosver sen anlamazsın geziyoruz filan diyin gizemli ve yüzeysel davranın. O birazda sizin keyfinizin bitmesini beklesin

Siz normal olanı düşünüyorsunuz ama eşiniz bunu düşünmüyorsa başka yerlerde vakit geçirmeyi istiyorsa sizde kızınızla her yere gidin nereyi gezmek istiyorsanız bir süre sonra bunu fark edip size ayak uyduracaktır. Çünkü siz onu bekleyip bir yere çıkmıyorsunuz oda bunun farkında ve rahat

Siz buraya konu açınca eşinizin eve geleceğini falan mı düşünüyorsunuz.Marangoz dan migdem bulandi siz çok mu pasifsiniz anlamadım napalim hep birlik evrene mesaj mi gönderelim marangozla arası bozulsun evine baglansin diye.Adam sizi istemiyor ve siz inatla bunu kabul etmiyorsunuz

Siz buraya konu açınca eşinizin eve geleceğini falan mı düşünüyorsunuz.Marangoz dan migdem bulandi siz çok mu pasifsiniz anlamadım napalim hep birlik evrene mesaj mi gönderelim marangozla arası bozulsun evine baglansin diye.Adam sizi istemiyor ve siz inatla bunu kabul etmiyorsunuz
Yargı mood on🧿

Arkadaşlar merhaba mesela eşim cumartesi 2 3 e kadar çalışıyor bizde kızımla evdeyiz kızıma bugün babasinn yarm gün çalışacağını söyledim ve eşim eve gelmiyor bu havada marangoz berber geziyor akşam olmasını bekliyor resmen sinirlenmekte haksızmym Allah aşkına bizde onun keyfinin bitmesini bekliyoruz her hafta sonu aynı şey ....
Niye siz keyifçibaşı mısınız evde böyle beklediğiniz için adam rahat zaten çıkın gezin tozun senin bir önemin yok havası verin ama gözüne sokarak değil doğal bir şekilde habersiz

Siz normal olanı düşünüyorsunuz ama eşiniz bunu düşünmüyorsa başka yerlerde vakit geçirmeyi istiyorsa sizde kızınızla her yere gidin nereyi gezmek istiyorsanız bir süre sonra bunu fark edip size ayak uyduracaktır. Çünkü siz onu bekleyip bir yere çıkmıyorsunuz oda bunun farkında ve rahat
Hayır tam tersi hep kızımla çıkıyorum o biz çıkıyoruz diye daha rahat takılıyor

Her gün aynı konuları açmaya devam mı edeceksiniz?
Biz kocanizi kolundan tutup evinize getiremeyeceğimize göre, konuları açarken ne bekliyorsunuz tam olarak?

Ay ben buradaki hanımlarin yorumlarını okuyunca konulariniza baktım. Hep aynı konuyu yazmışsınız. Haberim yoktu. Marangoz marangoz içim şişti. Bu marangoz dediği eşinizin sevgilisi filan çıkmasın. Sürekli buraya konu acacaginiza bence eşinizin ayri gezmelerini sorgulayın biraz. Nedir bu esinizdeki marangoz fantezisi. Birde sürekli aynı konuyu yazıp yazıp kızımla eşimi bekliyoruz diye aglayip durmayın. Siz kendi hayatınıza yön vermediğiniz sürece burada yorum yazanlar ne yapabilir. Sadece dertlesme anlamında kullansanız bu forumu neyse. Gelip hepimiz marangozu yakamiyacagimiza göre. Elli tane açtığınız konuda marangoz hariç eşinizin bir sürü kusuru var zaten. Bu adamı çok mu aradınız. Kızınızın iyiligi için bari boşanın

Herkes yazınca ben de konularina şöyle bir baktım. Sadece 2 ayda 11 tane konu açmışsın. Tüm konuların kocanla ilgili. Konuların içeriğini bilmeye bile gerek yok. Çünkü aynı kişiyle ilgili kisa sürede çok konu varsa o kişiyi hayatindan çikarman gerekir.

Cidden canına yazık ya! Ayrıl kurtul cidden. Adam da nereye gidiyorsa gitsin.

Sizin çok benzeriniz bi arkadaşımda var. Onda konu araba tamircisi. Adam karısı ve çocuğuyla gezmeye giderken tamirciyi alıyordu arabaya. Kız 2.ye hamileydi ve riskliydi, tamircinin anneannesinin hastaneye gitmesi gerekiyor diye adam arabayı alıp şehir değiştirdi karısını evde o şekilde bırakıp. 2.bebek doğdu, arabada bi tane ilkokul bebesi, bi tane emen bebe, bi tane memesi sürekli açık kadın varken adam yine uzun yollarda tamirciyi de arabaya alıyordu. Düzelmiyor yani çok zorlamayın

X