Diş teli fiyatları

Ön dişlerimde ve alt köpek dişlerimde çarpıklık vardı ağzımda yer kalmadığını söyledi kendi rutin işlemlerimi yaptırdığım doktorum tel taktırmamı tavsiye etti çekim yapıldı tel takıldı düzeldi çok şükür
Senin adına sevindim darısı bana İnşâAllâh:) benimde süt dişim düşmediginden köpek dışım gömülü kalmis bunu sonradan farkettim, İnşâAllâh düzelir :)

Hangı sehırde bır de seffaf plak onerdı dr ondan neden dusunmedınız

Bursa’dayım.Seffaf plak nedir anlayamadım ,şeffaf önerdi braketleri ama sararır zamanla dedi ,1000 TL gibi fark vardı.İstemedim ben de

Aynı ortodontist başka bi arkadaşıma dişlerinin arkasından tel taktı.Onu da düşünmedim bakımı zor olur diye.

Yavaş yavaş düzelince insan seviyor tellerini.Her muayeneden sonra birkaç gün yemek yemek zorlaşıyor tabi

4500 çok iyiymiş. Memnun kalırız inşallah sonuçtan.:) sana da hayırlı olsun.:) zorlandım ben de özellikle 20 lik dişlerim çekilince hem telin yaptığı baskı hissi hem çekilen dişlerin yaptığı ağrı zorladı beni şu an daha iyi. Diş temizliği zor oluyor o ayrı.:KK43:

Yeni gördüm,ben 20likleri önceden çektirmiştim, bir diş çektirdim bi sürü de dolgu yaptırdım.Düzeliypr dişler ama en az 1 senem var sanırım

Bursa’dayım.Seffaf plak nedir anlayamadım ,şeffaf önerdi braketleri ama sararır zamanla dedi ,1000 TL gibi fark vardı.İstemedim ben de

Aynı ortodontist başka bi arkadaşıma dişlerinin arkasından tel taktı.Onu da düşünmedim bakımı zor olur diye.

Yavaş yavaş düzelince insan seviyor tellerini.Her muayeneden sonra birkaç gün yemek yemek zorlaşıyor tabi

Tel olmadan seffaf apareyler agzza takılıyor ınvısalign othero gıbı markaları var

Tel olmadan seffaf apareyler agzza takılıyor ınvısalign othero gıbı markaları var
Hm ...4 ay bitti benim gözle görülür düzelme var

Dişlerini yaptırmak fikrin kesinse zaman kaybetme derim .Düzelmeyi görünce insan mutlu oluyor,keşke önceden yaptırsaydım diyor

Ön dişler biraz ilerde ve uzun nasıl birşey taktırmalı kardeşimin dişi öyle devlet karşılamıyor mu acaba bi kısmını özelde mi yaptırmak lazım

bende geç oldu ama taktırdım önce üste taktılar 2 hafta sonra alta takacaklar diş telini.benim dişlerim çok bozuk değil ama yine de bir bir buçuk yıl diyorlar ben düzelince çıkarsa içten filan taksalar veya damak gibi şeyler kullansam nasıl olur🤔

X