Diş teli fiyatları

zehradafny

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
13
5
Kızlar diş teli taktıracağım ama doktorun söylediği fiyat çok fazla geldi. Dolar üZerİnden çalışıuormuş ama malum doların artışından sonra beni zorlayacak bir rakam oluyor. 1800 dolar sizce normal mi?

Görmemiştim konuyu.Benm de arkadaşım ortodontist indirimle 4.500 oldu.ister peşin ister nakit son dedi

İnşallah sonu güzel olur.Başta biraz zorlandım ara yüz fırçası kullanımında falan

4500 çok iyiymiş. Memnun kalırız inşallah sonuçtan.:) sana da hayırlı olsun.:) zorlandım ben de özellikle 20 lik dişlerim çekilince hem telin yaptığı baskı hissi hem çekilen dişlerin yaptığı ağrı zorladı beni şu an daha iyi. Diş temizliği zor oluyor o ayrı.:KK43:

Bursada Dt.Evrim Gülenç mükemmel bir doktor ve fiyatlarda çok yardımcı oluyor sağolsun. Sayesinde inçi gibi dişlere sahip oldum Kesinlikle tavsiye ederim.

Kızlar diş teli taktıracağım ama doktorun söylediği fiyat çok fazla geldi. Dolar üZerİnden çalışıuormuş ama malum doların artışından sonra beni zorlayacak bir rakam oluyor. 1800 dolar sizce normal mi?
Ben 3 sene önce taktırdım 3.500 fiyatıda sizinkiyle kıyaslayınca baya uygun olmuş benimkisi :)

Görmemiştim konuyu.Benm de arkadaşım ortodontist indirimle 4.500 oldu.ister peşin ister nakit son dedi

İnşallah sonu güzel olur.Başta biraz zorlandım ara yüz fırçası kullanımında falan

Hangı sehırde bır de seffaf plak onerdı dr ondan neden dusunmedınız

X