Diş İmplantları...Bilgi...Paylaşım

İmplant yaptırıpta alerjisi olan var mi? Yada baş ağrısı yapıp söktüren.

Yarın ben de implanta başlıyorum. Aşırı korkuyorum, çok ağrı Yaşar mıyım acaba

merhabalar arkadaşlar 32 yaşındayım dişlerimle ilgili çok sorun yaşıyorum 4 tane dişime implant yaptırıcam.Çapa diş hastanesinde yaptırmayı duşunuyorum.Yaptıranlar varsa çapa da ne kadara yaptırdı acaba.Fiyatları özele göre daha mı uygun acaba.Cevap verirseniz çok sevinirim.
geç gördüm inşallah işlem yaptırmamışsınızdır. İstanbul çapa ya gittim. hayatımın hatası diyebilirim. zaten mikrop yuvası bence ağzı mantar olanı mı arasınız ,en feksiyon mu ararsınız hepsi orada maalesef oradaki profesore guvenerek o koltuga oturdum ve beni doçentlerden birine emanet etti. Doğru düzgün bilgi vermeden kesip kaplama yapıverdiler.Koku oluyor agrılarım var muhattap bualmıyorum. yapan doktora gidiyorum sorun yok diyor agzım yuzum şiş nasıl sorun yok dedim kanıyor gözle diş hekimi olmayan biri bile rahatlıkla görür . dişlerimin etrafı balon gbi şiş ama bir anda hepsi etrafınıza üşüşüp seslerini yükseltip sizi kışkırıtp sonrada haksız duruma düşürüyorlar. bürokratik olarak çözümü kendileri açısından bulmuşlar peki bunca perişan edilen insan ne olacak? hiç mi kimse bunları şikayet etmiyor ne kdar diş yaparsak o kadar hızlı docent prof vs olruuz diye onune gelenin dişlerini kesip kesip kaplama yapıyorlar. Hastaların %80 i sorununu çözemeden başka sorunlarada sahip olarak oradan çıkıyor. dışarı labaratuvara gönderddik diye aldıkları binlerce lirada cabası.... Cumhurbaşkanlığı başbakanlık sağlık bakanlığı bir dur demeli ÇapaDiş Fakültesine.

Benim e devlette diş protez hakkiniz vardir diyor. Yani devlet hastanesinde ücretsiz yapturabilir miyim bir tane ? Bir de kökü olmayan dişe köprü yapılır m8 ? Yapilirsa ne kadar isterler ?

Forum camiamıza geçmiş olsun öncelikle dişlerimi zin kıymetini başımıza gelmeden önlemini alabilmek ve bakabilmek ümidiyle
Sağlıcakla kalın

Bugün implant yaptırdım yani çivileri sapladılar korkudan öleceğim sandım ama doktorum sayeesinde iyi geçti . İşlem bitti aynı anda iki implant yaptırdım . İşlem sonrasında dikloron iğne oldum sonrasında antibiyotik ve ağrı kesici hap da kullan dedi ilk gecem şuanda uyuyamamaktayım ağrıdan değilde garip histen ötürü. Şuanlık iyiyim devlette değil özel klinikte yaptırdım

Bugün implant yaptırdım yani çivileri sapladılar korkudan öleceğim sandım ama doktorum sayeesinde iyi geçti . İşlem bitti aynı anda iki implant yaptırdım . İşlem sonrasında dikloron iğne oldum sonrasında antibiyotik ve ağrı kesici hap da kullan dedi ilk gecem şuanda uyuyamamaktayım ağrıdan değilde garip histen ötürü. Şuanlık iyiyim devlette değil özel klinikte yaptırdım
Merhaba hangi marka implant ve fiyatı nedir??

Merhaba hangi marka implant ve fiyatı nedir??
Markasını tam bilmiyorum ama yerli ürün tercih ettim bütçem dolayısıyla henüz dişlerimi takmadılar 3 ay sonra yapılacak bakalım :) bu arada 2bin tlye anlaştık

Markasını tam bilmiyorum ama yerli ürün tercih ettim bütçem dolayısıyla henüz dişlerimi takmadılar 3 ay sonra yapılacak bakalım :) bu arada 2bin tlye anlaştık
2.000₺ çok iyi rakam...sertifikasını da isterseniz gidince dişcinize,, ilerde tekrar bir sıkıntı vs.olunca elinizde bulunsun..Çünkü implant ömürlük yapılıyor

İmplant diş yaptırmış kişiler G5 masajı veya radyofrekans ile yüz germe yada zayıflama seanslarına katılabilir mi? Soğuk lipoliz yapılmıyor diye bilgimi arkadaşıma aktardım ama bu konuyu araştırdık cevabını bulamadık. Eğer uygulanabiliyorsa çok sevinecek kendisi. Çok teşekkürler ilginize...

İmplant diş yaptırmış kişiler G5 masajı veya radyofrekans ile yüz germe yada zayıflama seanslarına katılabilir mi? Soğuk lipoliz yapılmıyor diye bilgimi arkadaşıma aktardım ama bu konuyu araştırdık cevabını bulamadık. Eğer uygulanabiliyorsa çok sevinecek kendisi. Çok teşekkürler ilginize...
Ben yaptırılamıyor diye biliyorum implant varken HIFU vb.işlemler...geçen hafta sonu özge ulusoyun sabah sunduğu programa bir dr katılmıştı implantla HIFU yapılamayacağını söyledi...

Selam arkadaslar implant yaptiripta disi surekli duseniniz varmi?
çok zorlamadığınız sürece diş düşmez, düşerse doktorun dişi yapıştırırken yaptığı hatadan kaynaklı olabilir.

24 Kasım Perşembe günü 8 tane implant takılacak ve alt çenedeki tüm dişlerimi ve sağ üstten de üç tane kök dişimi çekeceğini söyledi doktor. Kökleri sağlam değilmiş, kaplamaların yapılması da 3 ay 3 hafta gibi bir süreden sonra olacakmış.
Ben onca zaman ne yiyip içeceğim, çok moralim bozuldu ama bu tedaviyi de ertelemek istemiyorum.
Umarım o süre zarfında daha fazla kilo kaybetmem.

24 Kasım Perşembe günü 8 tane implant takılacak ve alt çenedeki tüm dişlerimi ve sağ üstten de üç tane kök dişimi çekeceğini söyledi doktor. Kökleri sağlam değilmiş, kaplamaların yapılması da 3 ay 3 hafta gibi bir süreden sonra olacakmış.
Ben onca zaman ne yiyip içeceğim, çok moralim bozuldu ama bu tedaviyi de ertelemek istemiyorum.
Umarım o süre zarfında daha fazla kilo kaybetmem.
Çok zor olmaz mı böyle her şey aynı anda :KK61: Bugün operasyon günüymüş nasıl geçti nasıl hissediyorsunuz şimdi?

X