Diş İmplantları...Bilgi...Paylaşım

2 diş 4800 uygun mu sizce
Yerli marka için pahalı ama ataşehirde olması kliniğin tabi rakamı etkiliyor ömür boyu garantili sertifikalı ve kaplama diş içinde ise enazından içiniz rahat olur..Sertifika para iadesi ve implantın tutmaması durumunda yeniden implant yapımını içerir,

Iyi Yillar Arkadaslar,
Yurt disinda yasiyorum ve implant yaptirmak icin Mayis/Haziran ayinda TR’e gelmeyi planliyorum. Ailem IST’da oldugu icin orada iyi bir dis hekimi/klinigi ariyorum. Aranizda implant yaptiranlar yaptirdiklari dis hekimi ve klinik konusunda bilgi verebilirmi?

Tesekkur ederim
Aysel

Merhaba
Bakırköy’de bir diş kliniğinde yaptırdım ben implantlarımı. Yapan cerrahtı memnun kaldım, yurtdışından birkaç akrabam da yaptırdı onlar da memnun. Tavsiye ederim. İsmi Estetikdent bir bakın isterseniz.

Implant yaptırdıktan sonra enfeksiyon yaşayan oldu mu acaba temizlikte zorlandınız mi

Merhabalar herkese, Osstem marka implant hakkında bilgisi olan var mı acaba? Doktorum, bana bunu önerdi. Düşünceleriniz nedir? Teşekkürler...

En iyi marka??hangi diş hekimine yaptırdınız?? Fiyatı nekadar??

doktorum da iyi bir markadır demişti ama insan yine de kesin emin olmak istiyor. çene kemiğim erir diye çok korkuyorum o yüzden çok sordum ben de, en sonunda yaptırdım. tobb hastanesinde çene cerrahı doç. dr ezher dayısoylu ankarada yaptırdım ben. genel olarak çok memnunum ama implantın maliyeti 3000 liraya yakın tutmasaydı daha iyiydi :)

Kızlar bahcesehir beylikdüzü civarlarinda implant yaptirip memnun kalan var mi??
2.olarak implant haricinde genel kontrol kanal tedavi vs icin önerebileceğiniz iyi bi dis hekimi var mi? Yine bahcesehir,beylikdüzü gibi

doktorum da iyi bir markadır demişti ama insan yine de kesin emin olmak istiyor. çene kemiğim erir diye çok korkuyorum o yüzden çok sordum ben de, en sonunda yaptırdım. tobb hastanesinde çene cerrahı doç. dr ezher dayısoylu ankarada yaptırdım ben. genel olarak çok memnunum ama implantın maliyeti 3000 liraya yakın tutmasaydı daha iyiydi :)
merhabalar tek dişmi 3000 tl acaba?

merhabalar tek dişmi 3000 tl acaba?

merhaba, 1500 lira civarında başlıyordu fiyatlar, 3000 civarında olanı seçtim ben. Geçen gün kontrole gittiğimde gayet iyi durumda dediler. bence marka kadar nasıl bir ortamda yapıldığı da önemli bu arada, aynı implantı başka biyerde bu kadar güvenle yaptırır mıydım, bilemem....

Ankarada implant yaptırmayı düşünen arkadaşlar. İleriki tarihlerde büyük sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız Batı Dental isimli firmanın yetkili distribütörü olduğu Straumann ITI markasını kesinlikle tercih etmeyin. Hacettepe hastanesi diş hekimliğindeki doktorlara (özellikle iki kişiye, diğerlerini tenzih ederim. İsimleri mahkeme sonuçlanınca açıklarım.) kesinlikle güvenmeyin. Benden size tavsiyedir, daha 10 yıl dolmadan büyük mağduriyet yaşadım, haklı olduğum halde kimse yardımcı olmadı. Mahkeme sürecim devam ettiği için ayrıntıları yazamıyorum şimdilik bu kadar bilin yeterli. Samimiyetimle yazıyorum bunları. İşini hakkıyla yapan hastaya önem veren kurumları tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Ankarada implant yaptırmayı düşünen arkadaşlar. İleriki tarihlerde büyük sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız Batı Dental isimli firmanın yetkili distribütörü olduğu Straumann ITI markasını kesinlikle tercih etmeyin. Hacettepe hastanesi diş hekimliğindeki doktorlara (özellikle iki kişiye, diğerlerini tenzih ederim. İsimleri mahkeme sonuçlanınca açıklarım.) kesinlikle güvenmeyin. Benden size tavsiyedir, daha 10 yıl dolmadan büyük mağduriyet yaşadım, haklı olduğum halde kimse yardımcı olmadı. Mahkeme sürecim devam ettiği için ayrıntıları yazamıyorum şimdilik bu kadar bilin yeterli. Samimiyetimle yazıyorum bunları. İşini hakkıyla yapan hastaya önem veren kurumları tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Merhaba,implantla ilgili araştırma yaparken Batı Dental Strauman ile ilgili şikayet okumuştum şikayet ertesi gün kaldırıldı,Straumann gibi bir marka böyle bir yazıya izin vermez,nasıl bir sorun yaşadınız implantla ilgili,araştırma yapanlar bilgi sahibi olsun diye şikayetvar.com da yorum yazabilirsiniz,
ben Biometri3i marka implant yaptırmıştım sertifikalı olduğu için bi de şikayetvar da yer verdiğim için paramı iade ettiler..ben implantı doğru bulmadım hiçbir zaman yurtdışında yasaklanan eyaletler var inanmadığım halde denettim arkadaki eksik dişime 2 yılda düştü:KK43:(yasal süreçle ilgili yol gösterebilirim size isterseniz

arkadaşım ne gibis sorunlar yaşadın anlatrsan ii olur bende yaptırdım.. ama ağzımda sürekli aft oluyor özelllikle o bölgede senn ne gibi sorunların oldu anlatrmısın

istanbulda avrupa yakasında türk malı ömür boyu garantili implant yapacak işinde basarılı cene cerrahı arıyorum
herkese aynı alt ust diş modelini yapan diş yapıldıgı bariz anlasılan değilde organik diş modeline ve rengine yakın implant ve üst diş yapabilecek işin erbabı çene diş cerrahı lazım henüz aradıgımı bulamadım türk malı istiyorum.anneme yaptırıcam.

istanbulda avrupa yakasında türk malı ömür boyu garantili implant yapacak işinde basarılı cene cerrahı arıyorum
herkese aynı alt ust diş modelini yapan diş yapıldıgı bariz anlasılan değilde organik diş modeline ve rengine yakın implant ve üst diş yapabilecek işin erbabı çene diş cerrahı lazım henüz aradıgımı bulamadım türk malı istiyorum.anneme yaptırıcam.
Gençer ağız ve diş sağlığı bahcesehirden cok memnun kalan var ama türk malı mı değil mi bilmiyorum ama sanmıyorum.. niye türk mali??

Gençer ağız ve diş sağlığı bahcesehirden cok memnun kalan var ama türk malı mı değil mi bilmiyorum ama sanmıyorum.. niye türk mali??

QUOTE="mermaiid, post: 59626775, member: 893400"]
e
[/QUOTE]

pek fark yok aralarında gereksiz pahalı digerleri. ben dogala yakın diş yapımı istiyorum.kimin baksam aynı tip ebat boyut renkte dişi herkese yapmıslar ve basarılı sanıyorlar kendilerini.benim dişlerim kendi dişim değil yapma diş diye ötüyorsa dişler bu basarı değildir.ön iki dişi bir defa herkesin cok karakteristiktir.Bunu esleyip onu bozarsan tüm yüz ifadesi bozulur bence implantı estetik cerrahlar yapmalı resmen
işte bu nedenle iyi bir çene cerrahı arıyorum yoksa evime maksimum 10 km lik caplı bir dolu implant yapa yer var bu arada implantı mlsf diş hekimleri de yapıyor bunu cok yanlıs buluyorum

QUOTE="mermaiid, post: 59626775, member: 893400"]
e

pek fark yok aralarında gereksiz pahalı digerleri. ben dogala yakın diş yapımı istiyorum.kimin baksam aynı tip ebat boyut renkte dişi herkese yapmıslar ve basarılı sanıyorlar kendilerini.benim dişlerim kendi dişim değil yapma diş diye ötüyorsa dişler bu basarı değildir.ön iki dişi bir defa herkesin cok karakteristiktir.Bunu esleyip onu bozarsan tüm yüz ifadesi bozulur bence implantı estetik cerrahlar yapmalı resmen
işte bu nedenle iyi bir çene cerrahı arıyorum yoksa evime maksimum 10 km lik caplı bir dolu implant yapa yer var bu arada implantı mlsf diş hekimleri de yapıyor bunu cok yanlıs buluyorum
[/QUOTE]
Benim kaplamalar mesela herkesteki gibi öyle mukemmel belli olanlardan değil size katiliyorum ön disler icin.. özellıkle bastıra bastıra ısrarla söyledim kendi disimden farklı istemiyorum diye tabi yine hafif düzeltmeler oldu ama bilmiyorum bilmeyende anlar mi.. doktor secimi önemli.. implantta yapilcakti ama türk mali olmamasi lazim o yuzden oneremiyorum bana alman markayla baska bi tane söylediler cunku.. bu dedigim yer implantta epey iyi oldugu icin önermistim belki fiyatı cok sacma değildir o kadar kişi yaptirdiğina göre

Ben Malatya'da Özgür Erdoğana 2 sene kadar önce implant yaptırdım. Memnunum şu an için bir sıkıntı yaşamıyorum. Yan taraftaki dişim porselen olduğundan sürekli arasına bir şey giriyor.
İlk gün yüzüm şişti ve çenem sanki dayak yemişim gibi morardı. Buz koydum sürekli. Ağzımı ilk 3 gün açmakta zorlandım. Dilim her değdiği zaman ya da su bile içerken çok ağrıdı. Ama ağrıya değdi gerçekten çok memnunum.

X