Diş eti sorunu

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.840
4.917
Merhabalar hanimlar.. bizde genetik ablamdada var..
Dis etimde cekilme var.. belcikada disci surekli ayda 1 kez dis eti temizleme yapman lazim dedi.. ablam ise yaptirma zararli diyor.. yaptirsam bir turlu yaptirmazsam baska turlu..
Sizce bu illetin caresi varmi?
Simdiden tesekkurler.

Merhaba aynı sorun annemde de vardı bir yığın doktora gitti çözüm olmadı.
Aloe vera jeli, hindistan cevizi yağı gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz.
Bir de bir tutam kekiği bir su bardağı sıcak suda bekletip dişinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı bu suyla çalkalayın kekikli su kalsın yani.
Bir tavsiyem daha var o da sert macun kullanmayın doğal macun olsun. Çok bilindik markalar bile tahriş ediyor artık..

Bir de bir tutam kekiği bir su bardağı sıcak suda bekletip dişinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı bu suyla çalkalayın kekikli su kalsın yani.
Bir tavsiyem daha var o da sert macun kullanmayın doğal macun olsun. Çok bilindik markalar bile tahriş ediyor artık..
Gulum kekik denedim fayda goremedim.. usandim vallah

Anenin fayda gordu mu kekikten

Merhaba tatlım; kekik geçici süreli iyi geliyor ama prof. bizi dermatolojiye yönlendirdi başka bir çok tetkik yapıldı, bir sonuca rastlanmadı.

Gengigel jel kullanıyor şimdi.
Ben tup bebek tedavisi gordugum icin dis etlerim acimayada basliyor beter olduu beter.... tup bebek beni maf etti zaten kotuydu dis etlerim iyice kotu oldu.. sonunda bebek olsa hic uzulmem giden dislerim olsun.. ama bebekte yok...

Ben tup bebek tedavisi gordugum icin dis etlerim acimayada basliyor beter olduu beter.... tup bebek beni maf etti zaten kotuydu dis etlerim iyice kotu oldu.. sonunda bebek olsa hic uzulmem giden dislerim olsun.. ama bebekte yok...

Ne olur üzülme Allahım sana tüm dilediklerini versin. Hiç umudunu yitirme üzülme.
Sen yurtdısında ıdın degıl mı? Cok ılgınc oralarda aslında daha iyi tedaviler olmalı ama dokunmuyorlar sanırım

Ne olur üzülme Allahım sana tüm dilediklerini versin. Hiç umudunu yitirme üzülme.
Sen yurtdısında ıdın degıl mı? Cok ılgınc oralarda aslında daha iyi tedaviler olmalı ama dokunmuyorlar sanırım
Evet belcikadayim.. dis eti icin avrupa cok kotu.. turkiye kadar ileride degil.. tup bebek ise benim cocugum oluyor fakat saglikli bulunamiyor embiriyolarda. Allahim buyuk. Allahim her diliyene versin insaallah.. 😘

X