Diş çıkaran huysuz bir bebek ,ella faciası ve üstune muhtemelen domuz gribi😔

Bende emzirirken aynı problemi yaşadım 12 saat bekleyip emzirdim.O kadar çok yorum varki kaç saat emzirilmeyeceğime dair araştırdım ve bana en mantıklı geleni yaptım. Emen bi bebeğin bir hafta ayrı kalması çok zor.
Oyle mi o_O cok zor bir karar gerçekten. Normalde prospektüste hekime ya da eczacıya danışın diyor ya ilaçlarda, bunda net bir şekilde bir hafta kesin diyor ,hormon içerikli bildiğim kadarı ile ,inşallah bebeğim çok hırpalanmaz,teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar bebeğim dis çıkarma döneminde zaten inanılmaz huysuz ve sadece emmek istiyor ,günlerdir aşırı yorgunum. Üstüne 11 yıllık evliliğimde ilk defa gercek bir kaza oldu,zira korunmasız iki ilişkiden iki yavrum var,normalde cok dikkat ederiz.Henuz yeni regl olmaya başladım hic düzenli değil ,o yuzden yumurtlama takibi yapamıyorum ama 9 gun önce reglm bitti🤦🏻‍♀️ eşimle acil bir karar aldık ve ella aldım, riske atamadık, esim mama aldi geldi.Bebek bana bakıp bakıp ağlıyor 😔😔😔 bir de öğleden sonra atesim çıktı her yerim sızlıyor.Prospektuste bir hafta emzirmeyin yaziyor,bir haftada bebek depresyona girer resmen ,cok arada kaldım, her yerim sızlıyor, zaten başka şehirde yaşıyoruz, bebege bakacak kimse de yok.Daha önce benzer durum yaşayan oldu mu ,ya da içinizde hekim veya eczacılar var ise bu süreci hızlı temizleyebilmemin bir yolu var mıdır?Sütü sağıyorum kesilmesin diye.Bana verdiği hasarı tahmin ediyorum zaten de ne kadar etkili bir ilac ki bir hafta emzirmek yasak🙈detaya girmek istemiyorum ama korunmamiza rağmen kaza oldu maalesef.

Edit:Bazi arkadaslar ısrarla okuduklarını anlamıyor, ben kazayı korunmamak olarak tanimlamiyorum.Korunma yöntemi bir sekilde etkinliğini yitirdi diyorum ,o kadarını ben de biliyorum herhalde.11 yıllık cinsel hayatim var o kadarını yonetebiliyorum yani ,Allah askina niye korunmadin gibi yorumlarınızı kendinize saklayın
Ella daha önce kullanan birkaç arkadaşım oldu leş gibi yapıyormuş insanı zaten ağır etkileri olan bir ilaç bebeğinizi emzirmeyin bence de. Dişlerinin kaşıntısı için havuç verin eline soğuk olsun onu ısırmaya falan çalışıyor rahatlatır. Birde silikon dişlikler var onlardan alabilirsiniz.

X