Direct eye brow lift( kaş üzerinden kesiyle kaş kaldırma)

Tesekkur ederim dr her doktorun bu yontemi bilmediginden bahsetti kalici bir islemmis dedigin gibi .Cok derin kesi yapilan islemi önermedi (neredeyse ayni islem sanirim ) iz kalir ben yapmam siz cok gencsiniz dedi bu sekilde olana sıcak bakti bende anlatimindan da begendim cok iyi bir doktor bu sekilde ilgili dr denk gelmemistim dusunen herkese önerebilirim gönül rahatligiyla
Aci olayi şu an yok tabiki ama sisliklerin verdigi bi agirlasma oluyor oda iniyor bugun düne göre daha iyiyim mesela
Kaş dusecegi icin yukari dikti bu böyle kalmayacak sakak germede ayni sekilde yukari dikeriz demisti

Nickim epeydir boyle aslinda huzunlu bir hayatim oldu ondan galiba ama bundan sonraki sürecte farkindaligim artti mutluyum onca üzüntüye ragmen önüme bakabiliyorum allah saglik sihhat nasip etsin

Izler icin ne yapicaksin ? Bende henuz dikisler kaynamadigindan aktif bisi yapamiyorum haliyle ama iz kalacak giibi degil sanki
Canım evet çok gençsin. O nedenle dokuyu çok almadan farklı bir şey yapmış. İz konusunda madecassol ve silikon jel kullanıyorum. İzler gittikçe azalıyor. Ama yine de iz kalacak. Seninki sadece uç kaldırma olduğu için kalmaz. Benim boydan boya kesildi. Ama bu benim isteğimdi. Senin şimdi kaç gün oldu. 25 gün sonra görüntü netleşir. O zaman da resim rica ediyorum. Bence hiç bir şey sürme. En azından bir 20 gün geçsin belki o zaman silikon jel sürersin ki...bence gerek yok. Ben bile çok az sürdüm çünkü iz zaten azalıyor keloid olayı da yok.

Canım evet çok gençsin. O nedenle dokuyu çok almadan farklı bir şey yapmış. İz konusunda madecassol ve silikon jel kullanıyorum. İzler gittikçe azalıyor. Ama yine de iz kalacak. Seninki sadece uç kaldırma olduğu için kalmaz. Benim boydan boya kesildi. Ama bu benim isteğimdi. Senin şimdi kaç gün oldu. 25 gün sonra görüntü netleşir. O zaman da resim rica ediyorum. Bence hiç bir şey sürme. En azından bir 20 gün geçsin belki o zaman silikon jel sürersin ki...bence gerek yok. Ben bile çok az sürdüm çünkü iz zaten azalıyor keloid olayı da yok.
Dün oldum canim işlem saati de 12 falan 😄 yazarim senin başlıgini isgal etmis gibi oldu ama bi faydam olursa ne mutlu benim yillardir istedigim biseydi o yuzden cok mutluyum sakak germe ameliyatlarini okuyodum korkuyordum cok komplikasyon var ayri bi konu

Dün oldum canim işlem saati de 12 falan 😄 yazarim senin başlıgini isgal etmis gibi oldu ama bi faydam olursa ne mutlu benim yillardir istedigim biseydi o yuzden cok mutluyum sakak germe ameliyatlarini okuyodum korkuyordum cok komplikasyon var ayri bi konu
Canım benim. Başlığıma yazman beni ancak mutlu eder. Bu arada senin lokal anestezi ile mi yapıldı ? Ben de 3 yıldır kaşımın düşmesinden çok üzülüyordum. Şimdi memnunum. Umarım böyle kalır. Ben üst üste 2 defa oldum. Konumu okuduysan yazmıştım. Merakla seninde sonucunu bekliyorum. Bizim operasyonlardan burada olan yok. Onlar içinde aydınlatıcı bilgilendirici olacağız.

Canım benim. Başlığıma yazman beni ancak mutlu eder. Bu arada senin lokal anestezi ile mi yapıldı ? Ben de 3 yıldır kaşımın düşmesinden çok üzülüyordum. Şimdi memnunum. Umarım böyle kalır. Ben üst üste 2 defa oldum. Konumu okuduysan yazmıştım. Merakla seninde sonucunu bekliyorum. Bizim operasyonlardan burada olan yok. Onlar içinde aydınlatıcı bilgilendirici olacağız.
Insallah herhangi bir düşme yaşanmaz ama bu yöntemde aklinizda olsun tabiki
Lokal oldum bende evet genel anestezi olmadi zaten işlemler kendi muayenehanesinde gerceklesti daha buyuk operasyonlar hastanede oluyormus

Cok iyi durumda canim büyük şişlikler gitti bir hafta geçmiş 9 gün oldu toparlandi ilk günlere göre göz kapagi düşüklüğu yorgun görüntüden eser yok

Eklentiler

• 20230527_095525.jpg
    20230527_095525.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 279
Tekrar geçmiş olsun. Endoskopik kas kaldırma tercih edilmeli aslında bu tür operasyonlarda. Geri dönüşü var mıymış size yapılan operasyonun? Belki eski haline geliyordur çünkü yalnızca deri kaldırılmış sanırım dikişlerle, kaslara dokunulmamış.

tam aksine endoskopik yöntemler yapilabilecek en büyük hata ve gereksiz para israfi

Merhaba. Daha önce yazdığım gibi ortası kalkık yanları düşüktü. Yanlardan daha da düştü. Bayağı aptal bir bakış. Salı günü gittim yanlardan az kaldırmasını istedim ama şu anda yanlardan fazla kalkmış duruyor. İnmesi lazım. Bakalım ne olacak. Yani memnun değilim. İz olayı da var.Daha 3.gün. Umarım iner. Adamın elinin ayarı yok. Bu işleri yapan cerrahlar da muhakkak estetik görüş olmalı. Yüz bu ya... Kaş inanılmaz insanı değiştiriyor. Başkası bu tarz kalkıklığı sevebilir. Ama hoşlanmıyorum. Yani cerrahi bilgim olsa bu operasyonu mükemmel yapardım. Çünkü çok araştırdım. Nerelerden deri alınması gerektiğini sonuçlarını çok iyi biliyorum. Ama bunu anlatamıyorsun. Bir de yanındaki hemşiresi her şeye maydanoz. Bu kadar olumsuzlukta o hemşirenin rolü çok büyük. Kadını dr a şikayet edeceğim ama her gittiğimde kadın orada. Kadın bana takmış. Bana diyorki parana yazık , niye kendinden memnun değilsin benim kocam olsa beni öldürür. Ameliyat sırasında da diğer kaşa dr müdahale etmesin istedi. Onun yüzünden tek kaş yapılacaktı. Ben doktora iki kaşıda yapmasını ısrarla deyince yaptı. Kısaca o hemşire kadına inanılmaz sinirim var. Hep doktorun yanında olduğu için drca diyemedim. Kadın zaten doktorun yanında konuşmuyor. Beni yalnız bulunca abuk subuk haddini aşıyor. Canım özelden resim istemişsin ama şu anda göndermem. Net sonuç olmadan paylaşmam. Sevgimi gönderiyorum.
ben size özelden mesaj atamadim rica etsem siz bana yazarmisiniz

Bende kaş köşelerinden 1 mmlik kesi yapildi içerden kemige erimeyen iple tutturuldu sonrada dikis atildi (kucuk bir deri alindi evet ) konyada oldum operasyonu cok rahat gecti doktorumdan allah razi olsun dusunen herkese öneririm özelden yazabilirim fiyat ve isim ucuk rakamlar degil

Ilk yapildiginda gözüm alismamisti simdi biraz alisti daha inmesi lazim hala şiş mr spak gibi geziyoruz iste 🤣

Resim ekle
Gercekten cok guzel olmus. Hala memnunmusunuz? Ben de doktor ismi rica edebilirmiyim ?

Memnunum hala çok aşırı gerginlik kalmadı ama düşüklükte yok doğal görünüm oldu

Ahmet hüsameddin aksoy
Memnun kalmaniza sevindim. Genellikle kaslarini kaldiranlar ya cok kaldiriyor ya da baska bir nedenden mi bilmiyorum baya yapili oldugu belli. Ben de sizin gibi dogal bir kalkiklik olsun istiyorum. Sadece uclarini kaldirdiginiz halde Mr Spark gorunumu olmamis. Sanki ortadanda hafif bir kalkiklik var onceki resime gore. Doktora siz mi suralardan kaldirin dediniz yoksa doktor sizin kas seklinize gore kendi mi karar verdi ? Bir de son sorum bu kas kaldirmada az da olsa kas arasi cizgilerini yumusatiyormu? :KK200:

Memnun kalmaniza sevindim. Genellikle kaslarini kaldiranlar ya cok kaldiriyor ya da baska bir nedenden mi bilmiyorum baya yapili oldugu belli. Ben de sizin gibi dogal bir kalkiklik olsun istiyorum. Sadece uclarini kaldirdiginiz halde Mr Spark gorunumu olmamis. Sanki ortadanda hafif bir kalkiklik var onceki resime gore. Doktora siz mi suralardan kaldirin dediniz yoksa doktor sizin kas seklinize gore kendi mi karar verdi ? Bir de son sorum bu kas kaldirmada az da olsa kas arasi cizgilerini yumusatiyormu? :KK200:
Şu an belki o resimleregöre daha düşüntür bir resim daha ataayım sizin için
Çok teşekkür ederim ayrıca
Dr kendisi baya bi kaldırdı hatta fazla olucaktı dursun dedik ilk günki görünüm çok güzel değil ama zamanla iniyor ayrıca haliylr morluk şişlik oluyor en güzel operasyonlardan biri bence rahattı sorunsuz geçti şükür ameliyat
gibi değildi
bence yumuşuyor hafiften çizgiler ama dr a göre sorarsanız çizgilrr germelerle geçmiyot drmişti sanırım bölgeye göre

Şu an belki o resimleregöre daha düşüntür bir resim daha ataayım sizin için
Çok teşekkür ederim ayrıca
Dr kendisi baya bi kaldırdı hatta fazla olucaktı dursun dedik ilk günki görünüm çok güzel değil ama zamanla iniyor ayrıca haliylr morluk şişlik oluyor en güzel operasyonlardan biri bence rahattı sorunsuz geçti şükür ameliyat
gibi değildi
bence yumuşuyor hafiften çizgiler ama dr a göre sorarsanız çizgilrr germelerle geçmiyot drmişti sanırım bölgeye göre
Vakit ayirip cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim. Ben kas kaldirmada asimetri olayindan yada yapay bir kalkikliktan cok cekiniyordum. Bazen o kalkiklik cok sert yada tuhaf bir ifadede verbiliyor. O yuzden gerekli oldugu halde kas kaldirma yapmayi dusunmuyordum ama sizde asimetri olmamis sanirim, gorunum de dogal. Yuz germe ameliyatimdan sonra sizin doktorunuzlada gorusucem. Guzel gunlerde kullanin.

Merhaba. Kas alınmıyor. Ama içerden de ayrıca dikiş atılıyor. Videoları youtubde izledim. Kas çıkarılmıyor Dr da öyle dedi. Daha bugün yaptırdım. Moralim bozuldu. Ortadan çok kalkık duruyor. Uçlara da hafif müdahale yapmasını istedim. Boydan boya kesilmesi gerekiyordu. Ama kaş ortasından uça doğru kesmiş uçlarda kalkma yok. O zaman da kaş kavisli oldu umarım iner. Bu arada 5000 liraya yaptırdım. Memnun kalırsam özelden dr adını veririm. Kaş çatma olayına gelince zaten botoks var. Ayrıca bende kaş düşme botoks yüzünden oldu. 10 yıldır düzenli yapılınca kas atrofisi oluştu. Artık botoks asla yaptırmam. Güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum. Umarım iyi olur. Geri dönüşümü yok . Açıkçası çok tedirginim. Daha bir kaç saat oldu operasyon olalı.
Kas atrofisi ne demek

Cok iyi durumda canim büyük şişlikler gitti bir hafta geçmiş 9 gün oldu toparlandi ilk günlere göre göz kapagi düşüklüğu yorgun görüntüden eser yok
Bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum bide param da yok zatne düşğk göz kapağına sahibim

Eklentiler

• 922A9281-CDAE-4B33-BCD5-02E158D1CEBC.jpeg
    922A9281-CDAE-4B33-BCD5-02E158D1CEBC.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 170
X