Direct eye brow lift( kaş üzerinden kesiyle kaş kaldırma)

Canım evet benimki fazla cesaret 😀 Ama dr u tanıyorum. Yapabileceğini söyledi . Yine de açıkçası tedirgindim. Diğer dr larda rakamlar çok uçuk. Yapan yerleri araştırdım. Şikayet çok vardı. Gözümü kararttım bu dr a oldum.İlk yaptığı çok kötüydü. İkincisi için bekliyorum. Henüz mr spack hali var. Hiç sevmem kalkık kaş. Benim amacım kaş kaldırma değildi. Kaş düşmüştü bir türlü düzelmedi. Göz kapağımı kısıyordu. Şimdilik göz kapağı güzel. Bakalım uzun vadede ne olacak. Bence dedikleri gibi kalıyorsa 6 ay düzgün kalırsa burada da tavsiye edeceğim. Sevgilerimle.

Teşekkür ederim. Bu dikiş izide ürpertti beni. Kimisinde baya kabarık olarak iz kalıyormuş. Bekalım şu an için beklemedeyim sizi. Sevgiler

Inşallah sonuç istediğiniz gibi olur. Biraz zaman alacaktır. Ben yüz endoskopik ortayüz germe yaptırmıştım, 14 yıl önce. Çok da memnun kaldım. Doktorum Güner Uysal rahmetli oldu. Nur içinde yatsın.
Güner Uysal a bende 2011 de liposakşın olmuştum. Nur içinde yatsın. İyi iş çıkarmıştı. Tek memnun olduğum operasyondu.

Nasil oldunuz sizi merak ettim son durumlar nasil
Canım merhaba bugün ikinci operasyon olalı 24 gün oldu. Şekil iyi oldu mr Spack gibiydi . Ama her gün iniyor. İşte orada endişem var. Çünkü bu pozisyonda kalması lazım. İz konusunda sıkıntılıyım. Bence adam dikişte başarısız. Çünkü ilk operasyondaki dikişleri baştan savma atmış. O bölgede bayağı iz var. Fotoğraf öncesi ve sonrası yüklüyorum. 2 ay geçince bence net sonuç olur. O zaman da koyarım. Umarım daha fazla inmez.. Öncesi ve sonrası koydum.

Eklentiler

• Fotoğraf Düzenleyici_h9Eduj.png
    Fotoğraf Düzenleyici_h9Eduj.png
    368,6 KB · Görüntüleme: 455
  • Fotoğraf Düzenleyici_jXxRSp.png
    Fotoğraf Düzenleyici_jXxRSp.png
    526,5 KB · Görüntüleme: 406
Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun. Şu an kalkıklığı iyi duruyor. Ama fotoyu gözleri tamamen kesip, blur yapmadan atsanız? Öyle daha net anlaşılır izler. Zaten gözler olmayınca kimse tanımaz merak etmeyin.
Merhaba. Billurlama yapmadım üzerinde merhem var öyle çıkmış. Bir ara pomad olmadan çekerim ama net çıkmıyor. Sadece yara izini çekerim. Gözleri neden kesmedim ?? Benim amacım kaş kaldırma değildi. Kaş düşüklüğünden dolayı göz üzerine düşen dokuydu. O nedenle göz kapağı ve kaş arası açıklığının ne kadar değiştiğini görmeniz için koydum. Çünkü benim için o önemli.

Merhaba. Billurlama yapmadım üzerinde merhem var öyle çıkmış. Bir ara pomad olmadan çekerim ama net çıkmıyor. Sadece yara izini çekerim. Gözleri neden kesmedim ?? Benim amacım kaş kaldırma değildi. Kaş düşüklüğünden dolayı göz üzerine düşen dokuydu. O nedenle göz kapağı ve kaş arası açıklığının ne kadar değiştiğini görmeniz için koydum. Çünkü benim için o önemli.
Ciddi degisim var bence mükemmel eskiye oranla degisimi begendim ifadeniz buyuk oranda degismis
Ek olarak izler icin bisey yapmak zor yüz üstunde oldugundan ama internette youtubede birisi vardi dogrulugu tartisilir ama domuz yagini öneriyordu ameliyat veya faça izleri icin kendisini izlemistim yuzu baya duzelmisti bu tarz izleri dolduruyorsa denenebilir sonucta yemiyoruz ..

Bence güzel olmuş gibi. Sizi takipteyim. Bende düşünüyorum ciddi anlamda 2 ay sonrayı iple çekiyor olacağım. İz konusunda kalıcı kıl tekniği ile belki kamufle edebilirsiniz. Sevgiler

Canım merhaba bugün ikinci operasyon olalı 24 gün oldu. Şekil iyi oldu mr Spack gibiydi . Ama her gün iniyor. İşte orada endişem var. Çünkü bu pozisyonda kalması lazım. İz konusunda sıkıntılıyım. Bence adam dikişte başarısız. Çünkü ilk operasyondaki dikişleri baştan savma atmış. O bölgede bayağı iz var. Fotoğraf öncesi ve sonrası yüklüyorum. 2 ay geçince bence net sonuç olur. O zaman da koyarım. Umarım daha fazla inmez.. Öncesi ve sonrası koydum.
Benim sağ gozumde sikinti vardi kantopeksi yapildi yandan kesilerek 1 cm. İlk operasyonda scarex yazdi doktor ama iz gecmedi. 2 ay sonra islemden memnun kalmayinca tekrar ayni yeri keserek islem yapti. Bu kez scarex kullanmadim. Direkt madeccasol surdum sabah akşam 2 ay surmedi iz yok denecek duruma geldi. Doktorunuza danisip kullanin isterseniz.
Bu arada benim de bir kaşımın kosesi dusuk onu bu yontemle yaptirmayi dusunuyorum

Benim sağ gozumde sikinti vardi kantopeksi yapildi yandan kesilerek 1 cm. İlk operasyonda scarex yazdi doktor ama iz gecmedi. 2 ay sonra islemden memnun kalmayinca tekrar ayni yeri keserek islem yapti. Bu kez scarex kullanmadim. Direkt madeccasol surdum sabah akşam 2 ay surmedi iz yok denecek duruma geldi. Doktorunuza danisip kullanin isterseniz.
Bu arada benim de bir kaşımın kosesi dusuk onu bu yontemle yaptirmayi dusunuyorum
Canım teşekkür ederim. Scarex bende de fayda sağlamadı. Madeccasol kullanıyorum. Daha iyi gibi. Bu operasyonda dikkatimi çeken , kaşlar o kalkık halinde kalmıyor. Şekli düzeliyor. Ama güzel olan açılmış kaş göz mesafesi azalmıyor. Yani şunu demek istiyorum. Kaşların kalkıklığı inse bile kaş göz kapağı arası mesafe açıklığını koruyor. Şu anda çok memnunum. Ama daha memnun olmak için erken olabilir. Henüz 1 ay oldu. Umarım o mesafe azalmaz. İzleri çok takmıyorum. Zaten azaldı.Ama tabiki hala var.

Canım teşekkür ederim. Scarex bende de fayda sağlamadı. Madeccasol kullanıyorum. Daha iyi gibi. Bu operasyonda dikkatimi çeken , kaşlar o kalkık halinde kalmıyor. Şekli düzeliyor. Ama güzel olan açılmış kaş göz mesafesi azalmıyor. Yani şunu demek istiyorum. Kaşların kalkıklığı inse bile kaş göz kapağı arası mesafe açıklığını koruyor. Şu anda çok memnunum. Ama daha memnun olmak için erken olabilir. Henüz 1 ay oldu. Umarım o mesafe azalmaz. İzleri çok takmıyorum. Zaten azaldı.Ama tabiki hala var.
Bence izlerin cok belirgin de durmuyor. Ki eminim kremle azalacak. Kaş fari kalemi vs kapatirsin. Ama simdilik hic makyaj yapma uzerine. İlk kesimde ben kapatici surdum, yag bezesi yapti.
Uzun bir sure ( 3 ay bence ) temiz kalsin.

Bence izlerin cok belirgin de durmuyor. Ki eminim kremle azalacak. Kaş fari kalemi vs kapatirsin. Ama simdilik hic makyaj yapma uzerine. İlk kesimde ben kapatici surdum, yag bezesi yapti.
Uzun bir sure ( 3 ay bence ) temiz kalsin.
Teşekkür ederim canım. Bugün mecburen kapatıcı sürdüm. Bir daha sürmem.

Arkadaşlar merak edenler için son halimi paylaşıyorum. 50 gün oldu. Kalkıklık azaldı ama kaş göz mesafesi açıklığını koruyor. Umarım böyle kalır. Daha da inerse iyi olmaz. Ameliyat öncesi halimden epey farklı. Şimdilik memnunum. Ameliyat öncesi ve sonraki iki resimde sonrasını gösteriyor. Bugün eklediğim 50 gün. Önceki resim 24.gün ve ameliyat öncesi..

Eklentiler

• 20230518_011924.jpg
    20230518_011924.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 308
Son düzenleme:
Arkadaşlar merak edenler için son halimi paylaşıyorum. 50 gün oldu. Kalkıklık azaldı ama kaş göz mesafesi açıklığını koruyor. Umarım böyle kalır. Daha da inerse iyi olmaz. Ameliyat öncesi halimden epey farklı. Şimdilik memnunum. Ameliyat öncesi ve sonraki iki resimde sonrasını gösteriyor. Bugün eklediğim 50 gün. Önceki resim 24.gün ve ameliyat öncesi..
Cok iyi görünüyor kalkiklik azalmis bu halde kalirsa mukemmel sabit hali bu sanirim dahada inmesin

Inanmazsiniz bende dün oldum şu an aşırı şiş ve mr spak gibi 🤣 2 ay gecmesi lazim demekki bakicaz

Cok iyi görünüyor kalkiklik azalmis bu halde kalirsa mukemmel sabit hali bu sanirim dahada inmesin

Inanmazsiniz bende dün oldum şu an aşırı şiş ve mr spak gibi 🤣 2 ay gecmesi lazim demekki bakicaz
Canım senin sadece köşeler mi kaldırıldı yoksa benimki gibi tümüyle mi oldu ? Biraz operasyonun hakkında bilgi verir misin. Sadece işaretleyip fazla deri mi alındı ? Bir de içerden eriyen dikiş atıldı mı ? Nerde oldun ve fiyat verirsen sevinirim. Çok geçmiş olsun öptüm 😀 İlk spack görüntüsü süratle iniyor. 15 gün sonra normale dönüyor. 25 günden sonra hemen hemen sabitleniyor ondan sonra pek inmiyor.Resim isterim mucks 😀

Canım senin sadece köşeler mi kaldırıldı yoksa benimki gibi tümüyle mi oldu ? Biraz operasyonun hakkında bilgi verir misin. Sadece işaretleyip fazla deri mi alındı ? Bir de içerden eriyen dikiş atıldı mı ? Nerde oldun ve fiyat verirsen sevinirim. Çok geçmiş olsun öptüm 😀 İlk spack görüntüsü süratle iniyor. 15 gün sonra normale dönüyor. 25 günden sonra hemen hemen sabitleniyor ondan sonra pek inmiyor.Resim isterim mucks 😀
Bende kaş köşelerinden 1 mmlik kesi yapildi içerden kemige erimeyen iple tutturuldu sonrada dikis atildi (kucuk bir deri alindi evet ) konyada oldum operasyonu cok rahat gecti doktorumdan allah razi olsun dusunen herkese öneririm özelden yazabilirim fiyat ve isim ucuk rakamlar degil

Ilk yapildiginda gözüm alismamisti simdi biraz alisti daha inmesi lazim hala şiş mr spak gibi geziyoruz iste 🤣

Resim ekledim

Eklentiler

• 20230518_110153.png
    20230518_110153.png
    421 KB · Görüntüleme: 296
  • 20230518_130453.jpg
    20230518_130453.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 290
Bende kaş köşelerinden 1 mmlik kesi yapildi içerden kemige erimeyen iple tutturuldu sonrada dikis atildi (kucuk bir deri alindi evet ) konyada oldum operasyonu cok rahat gecti doktorumdan allah razi olsun dusunen herkese öneririm özelden yazabilirim fiyat ve isim ucuk rakamlar degil

Ilk yapildiginda gözüm alismamisti simdi biraz alisti daha inmesi lazim hala şiş mr spak gibi geziyoruz iste 🤣

Resim ekledim
Canım çok güzel olmuş. O daha da hafif inecek. Kemiğe tutturdu demişsin. Emin misin? Bu operasyonda dikiş kemiğe tutturulmuyor biliyorum. Başka yerlere de sormuştum. Sadece derin doku alınıp içerden eriyen dikiş konuluyor sonra da dışardan erimeyen dikiş atılıyor demişlerdi. Ömür boyu kalıcı demişlerdi.Kemiğe tutturmak bu operasyonda hiç duymadım.. Acaba direct brow liften mi söz ediyorsun.Benimki direct brow lift. Benim operasyonda kaş üzerinden görünen kesi yapılıp doku alınıyor dikiliyor. Kemik olayı yok o operasyonda. Dr mu dedi kemiğe diktiğini ?

Canım bir de ağrın oldu mu ? Benim ağrı eşiğim çok iyidir. Ama bu operasyonda ilk gün ağrıdan ölüyorum sandım aşırı ağrım oldu. Benim için önemli olan kaş kaldırma değildi. Kaş göz mesafesinin açılmasıydı. Ameliyat öncesi resimde gördüğün gibi kaşlar göz kapağını kapatıyordu. Bunun nedeni 12 yıldır yapılan düzenli botoks oldu. Sonunda kaslar işlevini yitirdi gevşedi.Botoksa tövbe ettim. Güle güle kullan hayatım. Çok güzel olmuş. Bu arada nick adın çok hüzünlü. Bende bir anısı var minik serçenin gözyaşının. Ama o anıya bile bazı insanların hiç değmediğini de şu ileri yaşımda öğrendim.

Canım çok güzel olmuş. O daha da hafif inecek. Kemiğe tutturdu demişsin. Emin misin? Bu operasyonda dikiş kemiğe tutturulmuyor biliyorum. Başka yerlere de sormuştum. Sadece derin doku alınıp içerden eriyen dikiş konuluyor sonra da dışardan erimeyen dikiş atılıyor demişlerdi. Ömür boyu kalıcı demişlerdi.Kemiğe tutturmak bu operasyonda hiç duymadım.. Acaba direct brow liften mi söz ediyorsun.Benimki direct brow lift. Benim operasyonda kaş üzerinden görünen kesi yapılıp doku alınıyor dikiliyor. Kemik olayı yok o operasyonda. Dr mu dedi kemiğe diktiğini ?
Tesekkur ederim dr her doktorun bu yontemi bilmediginden bahsetti kalici bir islemmis dedigin gibi .Cok derin kesi yapilan islemi önermedi (neredeyse ayni islem sanirim ) iz kalir ben yapmam siz cok gencsiniz dedi bu sekilde olana sıcak bakti bende anlatimindan da begendim cok iyi bir doktor bu sekilde ilgili dr denk gelmemistim dusunen herkese önerebilirim gönül rahatligiyla
Aci olayi şu an yok tabiki ama sisliklerin verdigi bi agirlasma oluyor oda iniyor bugun düne göre daha iyiyim mesela
Kaş dusecegi icin yukari dikti bu böyle kalmayacak sakak germede ayni sekilde yukari dikeriz demisti

Nickim epeydir boyle aslinda huzunlu bir hayatim oldu ondan galiba ama bundan sonraki sürecte farkindaligim artti mutluyum onca üzüntüye ragmen önüme bakabiliyorum allah saglik sihhat nasip etsin

Izler icin ne yapicaksin ? Bende henuz dikisler kaynamadigindan aktif bisi yapamiyorum haliyle ama iz kalacak giibi degil sanki

X