Dileklerimiz,hastalıklarımız için Esmaül Hüsna ve dualar

Hergün özellikle akşam yada gece 1000 kere ya şekur okuyun ama yaşadığınız tüm güzellikleri ve sağlığınızı tefekkür ederek arkadaşlar.Ya şekur esması şansınızı açar,bolluk bereket dolar hanenize,kapalı kapılarınız açılır,farkındalıklarınız artar,beden şifalanır,işleriniz yolunda gider,şanslı olduğunuzu hissetmeye başlarsınız,evinizin içi huzurla dolar.Bol bol şükredin ve 41 gün şikayet etmeyin.O zaman yaşadıklarınıza çok şaşıracaksınız.

Merhaba psikolojik bu hastalığım var ne olduğunu söylemek istemiyorum özel bisey. Hangi duayı okumam lazım öneriniz nedir
Hergün en az 400 yada 1000 kez la ilahe illallah okuyun ve her yüzüncüde 1 kez la ilahe illallah Muhammeden Resulullah okuyun.En az 6 ay okuyun,iyileşirsiniz.

Merhaba
Ben de size kaç kere yazdım
Okuyorum 3 ay olacak son ay duzenlj okumadım kısmetim acilmiyor kimse begenmiyor konusmuyor yasli teyzeler bile sormuyor bu durun psikolojimi bozdu çünkü içimde anlatamayacağım bir büyük boşluk var...

Çevrenizdeki insanlar sizi çok yorup kırıyorsa, 100' kere "hasbünallahü ve nimel vekil,la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim"okuyunuz hergün.Çok kısa zamanda etki etmeye başlar ve bir zaman sonra hiçbirşeyi kafana takmadığını görürsün.Size zarar veren sıkıntı yaşatan bir bir sizden uzaklaşır.

Hayatınızda mucizeler yaşamak istiyorsanız ve çok güzel haberler alıp tüm sıkıntılarınızdan,dertlerinizden kurtulmak istiyorsanız bol bol Ya Fettah Ya Selam okuyun.Hergün ebcedlerinin toplamı kadar yani en az 620 defa okumanızı tavsiye ederçm.Ya Selam esması sıkıntılarınızda,hastalıklarınızda,panik atakta,takıntı ve vesveselerinizde mucizeler yaşatır sizlere.Ayrıca evlenmek isteyenlerin bol bol ya fettah ya selam bir cümle gibi 620 defa hergün okumalarını tavsiye ederim.
Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim Allah razı olsun ♥️ bende bu esmalari okumaya başlayacağım . Eşimin yengesi ve amcası yüzünden yuvam yıkılmaya geldi kaç kere . Baş edemiyorum sizde beni ekleyin dualarınıza . Müslümanın müslümana duası kabul olurmus ♥️

Merhaba
Ben de size kaç kere yazdım
Okuyorum 3 ay olacak son ay duzenlj okumadım kısmetim acilmiyor kimse begenmiyor konusmuyor yasli teyzeler bile sormuyor bu durun psikolojimi bozdu çünkü içimde anlatamayacağım bir büyük boşluk var...
Önce bolca Estağfirullah okuyoruz ilk 40 gün 1000 defa okuyabiliriz,sonra 100e indirebilirsiniz..Sonra 776 defa Ya Şekur ya nur okuyun en az 6 ay,ama düzenli. okuyacaksınız.

Merhaba verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim Allah razı olsun ♥️ bende bu esmalari okumaya başlayacağım . Eşimin yengesi ve amcası yüzünden yuvam yıkılmaya geldi kaç kere . Baş edemiyorum sizde beni ekleyin dualarınıza . Müslümanın müslümana duası kabul olurmus ♥️
Ben bir ara vefat eden tanıdıklarım için tevhid hatmi yapmıştım.Kimseden yardım almadım,kendim okudum.Sonra beni üzenler yavaş yavaş benden çok uzaklaşmaya başladı.Çok sakinleştim,herkese ılımlı ve anlayışlı olmaya başladım.Karnım hiç acıkmıyordu.Bir iki lokma birşeyler yedikten sonra doyuyordum.70bini kısa zamanda bitirmek için günde en az 2000 okuyordum.Acaip huzurlu oldum,hatta eskiden hep huzursuz olurdum,içimde hep kaygı ve nedensiz korkular olurdu,hepsi geçti.Hergün başlamadan önce 7 ayetel kürsi okuyarak başlarım,okuyupta tevhide başlayınca şeytan yanaşamaz.

Tevhid hatmini bitiriyordum sonra tekrar okumaya başlıyordum hayatım kolaylaşmaya başladı,çok sabırlı olmaya başladım.Dileklerim tek tek olmaya başladı.Çok rüya görmedim ama çok sakindim,sanki kendimle barışmıştım.En önemlisi beni üzen ve sıkanlar yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı.Tavsiye ederim sizde okuyun.Bir kere bir tevhid hatmi yapın 70 bindir hatmi diye biliyorum.Ben öyle yaptım ve sevabını vefat eden yakınıma hediye ettim.Yapanlar varsa en doğrusunu burada yazsın arkadaşlar.Ben önce nasıl yapılıyor okudum,araştırdım ama bir haftada bitireceğim diye okumadım,zaman belirtmedim.Kendime göre yaptım ve 1 ayda bitirdim.

Benim de sizlere sormak istediğim bir konu var.Ben Ya Allah esmasını uzun bir zaman okumadım,Celali olduğu için çekindim.99 esmayı içinde barındırır.
Hatta hangi esmayı çekeceğini bilmeyenler,Allah ismini çekmelidir derler.Lafza-i celal denir.
Ya Allah zikrini okuyanlar varmı?Neler yaşadınız?Zor bir imtihanla karşılaştınızmı?
Okuyanların yorumuna ihtiyacım var.

Hamileler hangi esmaları okumalı? Bebeklerinin akıllı, uslu, güzel huylu, güzel yüzlü olmaları için neler okunabilir
Bol bol Yusuf suresi okuyun veya dinleyin sesli olarak.Yusuf suresi 111 ayet.Hergün 1 kere okursanız hem çocuğunuzun yüzü güzel olur hemde çok ahlaklı olur.

Benim de sizlere sormak istediğim bir konu var.Ben Ya Allah esmasını uzun bir zaman okumadım,Celali olduğu için çekindim.99 esmayı içinde barındırır.
Hatta hangi esmayı çekeceğini bilmeyenler,Allah ismini çekmelidir derler.Lafza-i celal denir.
Ya Allah zikrini okuyanlar varmı?Neler yaşadınız?Zor bir imtihanla karşılaştınızmı?
Okuyanların yorumuna ihtiyacım var.

Tevhid hatmini bitiriyordum sonra tekrar okumaya başlıyordum hayatım kolaylaşmaya başladı,çok sabırlı olmaya başladım.Dileklerim tek tek olmaya başladı.Çok rüya görmedim ama çok sakindim,sanki kendimle barışmıştım.En önemlisi beni üzen ve sıkanlar yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı.Tavsiye ederim sizde okuyun.Bir kere bir tevhid hatmi yapın 70 bindir hatmi diye biliyorum.Ben öyle yaptım ve sevabını vefat eden yakınıma hediye ettim.Yapanlar varsa en doğrusunu burada yazsın arkadaşlar.Ben önce nasıl yapılıyor okudum,araştırdım ama bir haftada bitireceğim diye okumadım,zaman belirtmedim.Kendime göre yaptım ve 1 ayda bitirdim.
Çok teşekkür ederim 💕

Kaç tane okuyalım bı sınava gireceğim öncesinde okumam gerekiyor değil mi ?
Merhabalar.Ben sayı yazmamışsam istediğiniz kadar okuyun demek istemişimdir arkadaşlar.Çünkü ya mukaddim esmasının ebcedi 184'dür.İster 100 okuyun ister 184.Sen Allah'a isimleriyle dua ediyorsun bundan daha güzeli olurmu,fakat tefekkür ede ede.Ya mukaddim bana göre bir mucize.Hatta ya rafi ya mukaddim 535 okuyunda görün mucizeleri.Hızlı bir şekilde mevkiniz yükselir.Mesela şefsin,müdür olursun,müdürsün,genel müdür olursun.Ev hanımısın birden ye ev alırsın bir üst mahalleye gidersin çevre değiştirirsin gibi gibi...

X