Diğer yerde cevap alamadım lütfen silmeyin BARTOLİN BEZİ

Rica ederim, ben başlarda her gün düzenli olarak hapı kullanıyordum şikayetlerim azalınca şuanda bazen 2 haftada 1 yaşıyorum ve öyle kullanıyorum. Kullandığınız ilaca rağmen devam ediyorsa belki doktorunuz değiştirebilir ilacınızı benimkini değiştirmiştik😊
Biz de degistirdik ilaci ama pek bi fayda vermedi yenisi de bende kirmizi dokuntu yapmaya basladi. Ilac agir geldi diye oncekine dondu doktor.
Ne kadar surede ilaci birakabiliriz acaba benm icin bisure daha zaman gerekiyor sanirim kasintim oluyo hergun🥹

Gelmis gecmis olsun
Biz de degistirdik ilaci ama pek bi fayda vermedi yenisi de bende kirmizi dokuntu yapmaya basladi. Ilac agir geldi diye oncekine dondu doktor.
Ne kadar surede ilaci birakabiliriz acaba benm icin bisure daha zaman gerekiyor sanirim kasintim oluyo hergun🥹
Bana hemen etki etti ilaç sürelerini uzattım hatta bana stres harici çok sıcak çok soğuk, akar,toz, bazı duş jeli şampuan kremler de dokunuyor buna rağmen çok şükür şuan iyiyim. inatçı olan durumlarda iğne tedavisi uygulanıyormuş isterseniz doktorunuzdan talep edin fayda etmediğini belirtip🥺 tekrar çok geçmiş olsun

X