Devlet Hastanesinde Gece Plağı

Dişçide çene cerrahı hekim yapacaktı bana botoksu kabul etseydim çene ameliyatı çok zorlu bir süreç belli bir süre ağzımızı kullanamıyoruz pipetle besleniyoruz konuşamıyoruz çok korkuttu beni o yüzden, kendimizi kontrol etmeyi öğrenmek en önemli etken bu durumda inşallah sizde en yakın zamanda şifa bulursunuz
Amin insallah. Gidersem yazarim tekrar, yeni birseyler ogrenirsen sende paylas lutfen. Cok tesekkur ederim sabirla verdigin cevaplar icin

Ne guzel ya kendine hukmedebiliyosan. Doktorda psikolojik denisti bana. Ben istisnasiz hergun ayniyim once cene eklemim yerinden oynadi diye dusundum ama oyle birsey yok dediler. Sonra daha cok sabahlari agri var deyince ve yuzumde tek tarafli masseter kasi yaptigim ortaya cikinca teshis koyuldu. Psikyatri mi, psukolog mu nereye basvurmaliyim acaba ben ?
Asagıda arkadaşın dediği gibi önce bır diş hekımıne görünün isterseniz zaten bu problemlerle alakalı çok bı tedavı yok bana bazı yerlerde fizik tedavi uzmanları ilgileniyor bu sorunlarla bana doktor söyledi bunları bi araştırın isterseniz

X