Devlet destekli tüp bebek

Evet değişebiliyor. Çünkü her hastaya aynı ilaç ya da aynı doz kullanılmıyor. Dr. Kime nasıl tedavi uygulayacağını görüşmeden sonra belirliyor, mesela benimle aynı dönemde başlayan bir kaç kadın daha vardı, dozlarımız biriyle aynıysa diğerleri farklı, ee şimdi dozu yüksek olunca (atıyorum gonal-f) çabuk bitiyor, bitince üçüncü, beşinci kutuyu almak zorunda kalıyorsun. Benim tedavim iki kişiye göre daha erken yanıt verdi, buna rağmen sadece gonal-f rahat 30 - 35 kutu kullandım ,diğer iğne ve ilaçları saymıyorum bile,🥴yaklaşık 50 bin gitmiştir ilaçlar, rahim filmi vsvs 🥴 burdan düşünün o fiyat aralığı şimdi ne olmuştur? 🙄 Allah çocuk isteyenleri tedavilere mahkum bırakmasın 🤲 maddi ve manevi indan çöküyor valla.
Anladım. Devlet olunca her yerde aynı fiyat olması gerekiyo diye düşündüm ama degisebiliyormuş. Maddi manevi zor bir süreç Allah bu süreçte isteyen çabalayan herkese nasip etsin inşallah 🙏

Bence siz ücretli transfer olmuşsunuz. İlaç raporu cikarmadiniz mi nasıl o kadar tutabilir ki ?
Bulabilir. İlaçlarda mesela çoğu eczane sgksız alacaksanız vereceğiz diyor, coğu yer elinde olsa bile raporlu oldugunu söylediğinizde vermiyorlar.
Taze transferde ödenen ücret daha düşük ama dondurma çözdürmelerde de ücret alınıyor

Evet değişebiliyor. Çünkü her hastaya aynı ilaç ya da aynı doz kullanılmıyor. Dr. Kime nasıl tedavi uygulayacağını görüşmeden sonra belirliyor, mesela benimle aynı dönemde başlayan bir kaç kadın daha vardı, dozlarımız biriyle aynıysa diğerleri farklı, ee şimdi dozu yüksek olunca (atıyorum gonal-f) çabuk bitiyor, bitince üçüncü, beşinci kutuyu almak zorunda kalıyorsun. Benim tedavim iki kişiye göre daha erken yanıt verdi, buna rağmen sadece gonal-f rahat 30 - 35 kutu kullandım ,diğer iğne ve ilaçları saymıyorum bile,🥴yaklaşık 50 bin gitmiştir ilaçlar, rahim filmi vsvs 🥴 burdan düşünün o fiyat aralığı şimdi ne olmuştur? 🙄 Allah çocuk isteyenleri tedavilere mahkum bırakmasın 🤲 maddi ve manevi indan çöküyor valla.
Evet biliyorum ama genel olarak çıkan rapor baya şeyi karşılıyor. Benim raporunda 10 gonalf,7 cetrotide,2 gonapepty,1 Ovitrelle,2 progestan çıktı ve hepsi 6250 tuttu. Bende düşük dozla büyüttüm pcos olduğu için 5 kutu gonalf arttı mesela. Benim gibi düşükoverli kıza doktor ekstra yumurtlama ilacı yazmıştı. O raporda olmadığı için ilaçları 15bini bulmuştu. Bende ücretli don-coz yaptırdim devlette. Dondururken 1000, cozunce 250 ve transferde 9400 verdim. Arkadaş her şeyi devlet destekli yaptım diyince şaşırdım. Devlet destekli transfere 11bin kusur vermiş ama ben ücretli transfere 9400 verdim o garibime gitti. Toplam süreci hesaplarsan tabiki değişir fiyat. Kimisi 1 kere yumurta toplama olur kimi iki kere.

Bulabilir. İlaçlarda mesela çoğu eczane sgksız alacaksanız vereceğiz diyor, coğu yer elinde olsa bile raporlu oldugunu söylediğinizde vermiyorlar.
Taze transferde ödenen ücret daha düşük ama dondurma çözdürmelerde de ücret alınıyor
Vicdansizlik yapmışlar. Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım eczanelerde. Evet biliyorum bende don-coz yaptırdım. Ücretli don-coz yaptırdim ücretli olunca devlet desteğine göre biraz daha fazla ödüyorsun

Son düzenleme:
Vicdansizlik yapmışlar. Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım eczanelerde. Evet biliyorum bende doz-coz yaptırdım. Ücretli don-coz yaptırdim ücretli olunca devlet desteğine göre biraz daha fazla ödüyorsun
Şanslıymışsınız o zaman. Çünkü kaç eczane aradığımı biliyorum. Ona rağmen uğraşmayı bırakıp sgksız aldığımda cok oldu.
Yalnız devlet destekli olsa bile dondurma ve çözdürmede ücret ödeniyordu, devlet desteksizden bahsetmemiştim.
Bende tüp bebegi devlet hastanesinde devlet destekli yaptırdım öyle bilgi verilmişti.

Şanslıymışsınız o zaman. Çünkü kaç eczane aradığımı biliyorum. Ona rağmen uğraşmayı bırakıp sgksız aldığımda cok oldu.
Yalnız devlet destekli olsa bile dondurma ve çözdürmede ücret ödeniyordu, devlet desteksizden bahsetmemiştim.
Bende tüp bebegi devlet hastanesinde devlet destekli yaptırdım öyle bilgi verilmişti.
Herkes işi ticarete dökmüş. İnsanların duygularından sömürgecilik yapiyolar resmen. Evet ben mesela devlet destekli transfer olsaydım ne kadar odeyecektim dedim 8bin küsür söyledi sekreter. Her türlü para ödüyorsun zaten ama biraz daha az ödemiş oluyosun. Eskiden baya fark ediyormuş ama şimdi zamlardan sonra çok fark kalmamış. Belki tekrar zam geldi bilemiyorum. Şubatta böyleydi

Herkes işi ticarete dökmüş. İnsanların duygularından sömürgecilik yapiyolar resmen. Evet ben mesela devlet destekli transfer olsaydım ne kadar odeyecektim dedim 8bin küsür söyledi sekreter. Her türlü para ödüyorsun zaten ama biraz daha az ödemiş oluyosun. Eskiden baya fark ediyormuş ama şimdi zamlardan sonra çok fark kalmamış. Belki tekrar zam geldi bilemiyorum. Şubatta böyleydi
Evet doğru her zamda devlet hastanelerinde de oluyor. Ben eylülde yaptırmıştım sadece transfer ücreti ödemiştik 10.500 dü. Öncesinde verdikleri mayıs haziran gibi fiyat almıştık 2.900 gibi bişeydi. Baya baya artarak katlanıyor fiyatlar gerçekten

Evet doğru her zamda devlet hastanelerinde de oluyor. Ben eylülde yaptırmıştım sadece transfer ücreti ödemiştik 10.500 dü. Öncesinde verdikleri mayıs haziran gibi fiyat almıştık 2.900 gibi bişeydi. Baya baya artarak katlanıyor fiyatlar gerçekten
Allah herkesin yardımcısı olsun 🙏

Merhaba bende orayı düşnüyorum hangi doktordu acaba ?
Ali yılmaz ve çok memnunum ben doktorumdan tavsiye ederim sorduğun herşeye çok güzel cevap veriyor anlatıyor neyi nasıl yapman gerektiğini 30 kere söylüyor yanlış bişey olmasın diye bunu yaparken kırmadan bağırmadan yapıyor ne doktorlar gördüm kızarak sorduğun soruya aşşağılayarak cevap veren Ali bey mükemmel bi doktor kesinlikle tavsiye ederim

X