deury:benim de artık günlüğüm varrrr

deury

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2010
184
1
arkadaşlar ben de 28.11.2011 de diyete ve az da olsa spora başladım.
boyum 1.60, 72 kiloydum başladığımda şimdi 69 kiloya düştüm.

5-6 senedir bu külolardayım ve zayıflamak için 4 kere fln diyetisyene başladım, bi hastanede üzerime bağlanan kablolarla elektriğe maruz kaldım( ki çok acı veriyo dayanamadım),
spor salonlarına yazıldım bi kaç kez, akupunktur yaptırdım. 7 yıllık sevgilim kilo aldım diye benden ayrılmaya kalkınca :KK43::KK43::KK43:(forumlarda okuduğum kadarıyla bu olay çoğumuzun başına gelmiş) psikoloğa gittim........ amaaaa hepsini yarı yolda bıraktım.:KK43::KK43::KK43:

şimdi ise gerçekten kararlıyım evde bi yürüyüş bandım var, her gün yarım saat yürüyorum, yediklerime de dikkat ediyorum.:KK8::KK8::KK8:

desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar, ancak bizi biz anlarız çünkü ve inanın tığ gibi diyetisyenlerin bile bizi anlayabileceğini düşünmüyorum.

ohhh be içimi döktüm:KK52::KK52::KK8::KK8:

arkadaşlar hepinizden destek bekliyorum. özelliklede yaklaşık boy ve kiloda olan arkadaşlarrrrrr birbirimizi takip edelim, kontrol edelimmm:KK9::KK9::KK9:

bugün yediklerim:

sabah bi haşlanmış yumurta salatalık domates
akşama kadar aralıklı olarak 10 tane fln badem, 2 mandalina, yeşilçay tek şekerli
akşam da kocaman bi tabak salata üzerine haşlanmış tavuk

hiç ekmek yok
hiç tatlı yok :KK9::KK9::KK9::KK9:

itiraf etmek gerekirse yaş pasta da yeseydim fena olmazdı:18::18::18::18::18::18: (şaka yapıyorum nefsime hakim olmaya çalışıyorum)

Seni sevgilin 72 kilo ile bıraktıysa, sanırım benimkinin 89 kiloyla "seni mi sevcem?" demesi çok normalmiş.
Erkek değiller mi hepsi dengesiz.
neysem bu aralar hayatıma biri girebilir :) Bu nedenlen daha çabuk gitsin istiyorum kilolar.
3 kg gitiş bile daha gitcek merak etme.
Takip edeceğim seni öpüldün :KK19:

canım çok sevindim kendi günlüğünü açmana inan çok faydasını göreceksin ben çok gördümmm elimden geldiği kadar yardımcı olurum meraketme aynı kiloyla başlamışız diyete ve boylarımızda aynı. menünü yazmışsın bana menünü çok sağlıklı bulmadım açıkcası evdemisin çalışıyormusun onuda sorayımda çalışıp diyetde olan çok arkadaşımız var çok güzel yapıyorlar diyetlerini ama evdeysen daha kolay bence 3+3 beslenmeye çalış bak benim menüme okadar çok şey yiyorumki hiç aç hissetmiyorum kendimi bitek zorluk çektiğim çikolata onuda arasıra yiyorum eger 3+3 beslenirsen suyunu 2 2buçuk litre içersen günde 3 bardak yeşil çayınıda içersen hergün en az yarım saatda sporunu yaparsan öyle güzel gidiyorkiii ama 3+3 beslenirken yağlıdan tuzludan şekerliden uzak durcaksın arada kaçamakların olacak tabikide yeşil çayıda 1 küp şekerle içtiğini söylemişsin eger şekersiz içemiyorsan içine limon at 1 2 dilim vallahi öyle güzel oluyokiii ben nanelimonu bile şekersiz içerim:KK1: şimdilik bukadar birbirimize destek olalım sonrada çıtır olalımmm:21:

Seni sevgilin 72 kilo ile bıraktıysa, sanırım benimkinin 89 kiloyla "seni mi sevcem?" demesi çok normalmiş.
Erkek değiller mi hepsi dengesiz.
neysem bu aralar hayatıma biri girebilir :) Bu nedenlen daha çabuk gitsin istiyorum kilolar.
3 kg gitiş bile daha gitcek merak etme.
Takip edeceğim seni öpüldün :KK19:

canım benim sevgilim sonra özürlerle döndü zaten ben de affettim ama içime hala dert olur söledikleri. ara ara aklıma geldikçe hırslanıyorum ona karşı.
teşekkür ederim yorum yaptığım için ben de takiplerini bekliyorum:KK16::KK16::KK16:

canım çok sevindim kendi günlüğünü açmana inan çok faydasını göreceksin ben çok gördümmm elimden geldiği kadar yardımcı olurum meraketme aynı kiloyla başlamışız diyete ve boylarımızda aynı. menünü yazmışsın bana menünü çok sağlıklı bulmadım açıkcası evdemisin çalışıyormusun onuda sorayımda çalışıp diyetde olan çok arkadaşımız var çok güzel yapıyorlar diyetlerini ama evdeysen daha kolay bence 3+3 beslenmeye çalış bak benim menüme okadar çok şey yiyorumki hiç aç hissetmiyorum kendimi bitek zorluk çektiğim çikolata onuda arasıra yiyorum eger 3+3 beslenirsen suyunu 2 2buçuk litre içersen günde 3 bardak yeşil çayınıda içersen hergün en az yarım saatda sporunu yaparsan öyle güzel gidiyorkiii ama 3+3 beslenirken yağlıdan tuzludan şekerliden uzak durcaksın arada kaçamakların olacak tabikide yeşil çayıda 1 küp şekerle içtiğini söylemişsin eger şekersiz içemiyorsan içine limon at 1 2 dilim vallahi öyle güzel oluyokiii ben nanelimonu bile şekersiz içerim:KK1: şimdilik bukadar birbirimize destek olalım sonrada çıtır olalımmm:21:

çalışıyorum canım öğretmenim öğlenciyim bu sene, okulda yeşilçayı 3 fincan içmeye dikkat edicem. suda 2 litre içmeye çalışyorum. genelde haftaiçi yarım saat yürüyorum hafta sonu sabah akşam yarım saat yürüyorum.

bide meyve konusuna ne diyosun ben mandalinayı çok seviyorum.
bi topikde mandalinanın negatif kalori olduğunu duymuştum. onu çiğnerken ve hazmederken mandalinadan aldığından çok kalori yakıyomusşsun.
ama yinede çok yemeğe korkuyorum.:18::18::18: aslında bıraksam kendimi bi oturuşta bi kilo yerim:KK1::KK1::KK1:

sırf kilolarımız yüzünden bizi beğenmeyen mallara inat ZA-YIF-LA-YA-CA-ĞIZ arkadaşlar.
yılmak yok, pes etmek yok.
çok sinir oldum çünkü.
ne demek seni mi sevicem.
bana da biri daha fit olsaydın iyi olurdu demişti zamanında.
ona inadıma diyete başladım ve zayıflamış halimi göreceği günü heyecanla bekliyorum.

çalışıyorum canım öğretmenim öğlenciyim bu sene, okulda yeşilçayı 3 fincan içmeye dikkat edicem. suda 2 litre içmeye çalışyorum. genelde haftaiçi yarım saat yürüyorum hafta sonu sabah akşam yarım saat yürüyorum.

bide meyve konusuna ne diyosun ben mandalinayı çok seviyorum.
bi topikde mandalinanın negatif kalori olduğunu duymuştum. onu çiğnerken ve hazmederken mandalinadan aldığından çok kalori yakıyomusşsun.
ama yinede çok yemeğe korkuyorum.:18::18::18: aslında bıraksam kendimi bi oturuşta bi kilo yerim:KK1::KK1::KK1:
vallahi bende mandalina portakal bahçesinin ortasında oturuyorm bende severim geçen ender saraç mandalinanın zayıflattığını söylemişti nekdar doğru bilmiyorm ama canım öğretmen olman daha avantajlı senin için en azından tenefüslerde yiyebilirsin sabah kahvaltını yap öglen gitmeden mutlaka bi sebze yemeği ye yanında ayran slata felan okula meyve götür çantanda yada diğerlerinden 1 ögünlük hiç sorun olmaz senin için yeşil çayıda sallama satılıyor doğadanın felan onlardan alıp iç süper olurrr

sırf kilolarımız yüzünden bizi beğenmeyen mallara inat ZA-YIF-LA-YA-CA-ĞIZ arkadaşlar.
çok sinir oldum çünkü.
ona inadıma diyete başladım ve zayıflamış halimi göreceği günü heyecanla bekliyorum.

kızlaaaaaaarrrrrrrr şimdi 72 kilo ile başladım diyete eşimle nişanlıyken 58 kiloydum kilolusun biraz zayıfla deyip duruyordu
onun için 54 e kadar düşmüştümm ama şimdi 73 kilo olduğum zamanlarıda gördü ve diyokii 100 kilo olsanda severim seni ben seni herhalinle seviyorum heeee manken gibi hatunları görünce bakıyo amaaa hele şu andrelina lima mıdır nedir ölüyo ona pislikk

çok sinir oldum çünkü.

:KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar benimki de yaptı öle bi eşeklik sora çok pişman oldu, şimdi nişanlıyız eylülde evlenicez. gerçi 2 sene önceydi o aralar 78 kilo fln olmuştum, o hırsla 72 ye düştüm işte bu zamana kadar da o kiloda kaldım.

aslında size bişey söyliyim mi, kendimi de beğenirim ben çoğu kişide beğenir, kilom olmasına rağmen tam bi kum saatiyim. yüzümde de güzel :KK1: azcık da kilo versem çok fıstık olucam :KK1::KK1::KK1::KK1:

hepimiz fıstık olucaz kızlar... (kendimize güvenimizi kaybedersek herşey daha kötü oluyor çünkü ipin ucu iyice kaçıyor)

kızlar benimki de yaptı öle bi eşeklik sora çok pişman oldu, şimdi nişanlıyız eylülde evlenicez. gerçi 2 sene önceydi o aralar 78 kilo fln olmuştum, o hırsla 72 ye düştüm işte bu zamana kadar da o kiloda kaldım.

aslında size bişey söyliyim mi, kendimi de beğenirim ben çoğu kişide beğenir, kilom olmasına rağmen tam bi kum saatiyim. yüzümde de güzel :KK1: azcık da kilo versem çok fıstık olucam :KK1::KK1::KK1::KK1:

hepimiz fıstık olucaz kızlar... (kendimize güvenimizi kaybedersek herşey daha kötü oluyor çünkü ipin ucu iyice kaçıyor)

eylüle kadar 50ye bile düşersin canım
işte güzel olanlar yırtıyo:KK1: kilo sorun olmuyo
insan kendine bakınca güzel vallahi

benimki ben 66 kiloyken cok kilolusun diyodu ki benim boyum 166 falan o kadar da degildim yani. ama hirs yaptim 58 kiloya dustum :) demek butun erkekler kiloya takikmis meger.

biz bayanlar bile kendimizden kilolu bayanlar görünce şöyle yanyan bakmıyor muyuz,kilodan dolayı yaşadığımız bir çok sorunu unutmuş gibi...bizler de kilolarımıza takmıyor muyuz,takıyoruz,kiloluyum ama mutluyum diyen insanlara hiç inanmadım..kilo=mutsuzluk,eşimiz sussa da bizi gören 'oooooo ne kadar kilo almışsın'diye her daim hatırlatırlar kilomuzu,onlara inat almadım aynıyım desende (ki son gördüklerinden bu yana gerçekten almamış olsan da)inandıramazsın,mağazaların kapısından büyük beden yok bizde , diye gönderen insanlar...daha birçok sorun kiloluyum mutluyum diyen insanlar ya melekler ülkesinde yaşıyor ya da kulaklarında pamukla geziyor,ben günün kaç saati duyuyorum kilo esprilerini...(eşim kiloma yorum yapmıyor,en azından)
bu arada 17 kilo verdim(kk sayesinde) ve 2 kilosunu geri aldım(kk'de yazmayı bırakınca) çok büyük çabalar sonucu(abur-cubur)..ve şimdi ben de kilolarımdan kurtulmak istiyorum.
boy:164 kilo:64
her pazartesi başlıyorum akşama kadar azimle sürdürüyorum ama sonrası olmuyor...

biz bayanlar bile kendimizden kilolu bayanlar görünce şöyle yanyan bakmıyor muyuz,kilodan dolayı yaşadığımız bir çok sorunu unutmuş gibi...bizler de kilolarımıza takmıyor muyuz,takıyoruz,kiloluyum ama mutluyum diyen insanlara hiç inanmadım..kilo=mutsuzluk,eşimiz sussa da bizi gören 'oooooo ne kadar kilo almışsın'diye her daim hatırlatırlar kilomuzu,onlara inat almadım aynıyım desende (ki son gördüklerinden bu yana gerçekten almamış olsan da)inandıramazsın,mağazaların kapısından büyük beden yok bizde , diye gönderen insanlar...daha birçok sorun kiloluyum mutluyum diyen insanlar ya melekler ülkesinde yaşıyor ya da kulaklarında pamukla geziyor,ben günün kaç saati duyuyorum kilo esprilerini...(eşim kiloma yorum yapmıyor,en azından)
bu arada 17 kilo verdim(kk sayesinde) ve 2 kilosunu geri aldım(kk'de yazmayı bırakınca) çok büyük çabalar sonucu(abur-cubur)..ve şimdi ben de kilolarımdan kurtulmak istiyorum.
boy:164 kilo:64
her pazartesi başlıyorum akşama kadar azimle sürdürüyorum ama sonrası olmuyor...

size kesinlikle katılıyorum benim ablam 93 kilo ben mutluyum kilomla diyo ama sürekli yeni bir hastalığı çıkıyo ve ben 72 kiloyken çabalıyorum nasıl zayıflarım diyeee en son geçtiğimiz yaz 65 64 e kadar düştüm ve hızlıbişekilde geri aldım ve zayıflayınca kimse sen zayıflamışsın demiyo ama geri alınca 2.yemi hamilesin kilo almışsın diyorlar en son bunu duyunca tekrar başladım şükür 66.7 e düştüm

benimki ben 66 kiloyken cok kilolusun diyodu ki benim boyum 166 falan o kadar da degildim yani. ama hirs yaptim 58 kiloya dustum :) demek butun erkekler kiloya takikmis meger.

lafa gelince çok seviyolar azcık kilo alınca herşey değişiyor tatlımm, hepsi takık vallahiii
benim nişanlım aslında gerçekten iyi bi adamdır elimi sıcak sudan soğuk suya sokmaz, süprizler yapar, çok iyi davranır fln ama o bile bi dönem bunun sıkıntısını yaşattı bana.... o bile bunu bana yaptıysa herkes herkese yapar.... kendimize dikkat edelim de onlarının ağızlarına laf vermeyelim:KK47::KK1::KK1::KK1:

size kesinlikle katılıyorum benim ablam 93 kilo ben mutluyum kilomla diyo ama sürekli yeni bir hastalığı çıkıyo ve ben 72 kiloyken çabalıyorum nasıl zayıflarım diyeee en son geçtiğimiz yaz 65 64 e kadar düştüm ve hızlıbişekilde geri aldım ve zayıflayınca kimse sen zayıflamışsın demiyo ama geri alınca 2.yemi hamilesin kilo almışsın diyorlar en son bunu duyunca tekrar başladım şükür 66.7 e düştüm

kilo vermek çok zor bir süreç,pes etmemek ve sabırlı olmak gerekiyor...aslında ne yenmeli, ne yenmemeli çok iyi biliyoruz,sporsuz olmaz onu da biliyoruz...ama hayatın kalorili güzelliklerine karşı koymak çok zor çokkk :))

canım haklısın valla hepimiz diyetisyenler kadar bilgiye sahibiz ama uygulamada zorlanıyoruz.... ben tatlıya dayanamıuorum mesela canım çok pasta isityoooooooo..

ama yemicemmm:KK20::KK20::KK20::KK20:

bende tatlı manyağıyım,çikolata başta olmak üzere...aslında boğazımızı biraz tutsak..zayıflayınca yeriz diye kendimizi inandırsak..inanır mısınız,başarı öykülerini bile okurken bir yandan çikolata kemirdiğim çok olmuştur..

X