Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

arkadaslar sureklı bakıyorum sayfaya artık kımse ugramaz oldu.güya hergun bır kısıye okunacaktı.o yuzden benden bu kadar okuyupta bıtırenden ve okumayandan Allah razı olsun.Rabbım herkezın dıegını gerceklestırsın arkadaslar.baska dıyecek bırsey bulamıyorum.keske hergun okunsaydı ve bıtseydı ama olmadı işte.....uzgunum

Canım sende keşke başka birilerine devretseydin bu görevi...

ARKADAŞLAR DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM NİYETİMİZ BEBİŞ SAHİBİ OLMAK.........
NOT:BİR KİŞİ BİR TANE OKUYABİLİYOR
ÇEVRENİZDE YARDIM ALABİLECEĞİNİZ KİŞİLER VARSA ÇOK MAKBULE GEÇER
ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖZEL MESAJLA İLETİŞİM SAĞLAYALIM YARDIMLARINIZ GÖZDEN KAÇABİLİYOR

OkuyanAdetDurumOkuyanAdetDurum
oz_lem2Okunduayse00510Okundu
nur.sen1hayatimsinav1Okundu
elif55073OkunduALPPHIN1Okundu
ecrin234Okunduelmacvs1Okundu
dice1Okundugüllümsün13
acemiperi1Okundumedoskop1Okundu
merra11Okundussönmez2Okundu
krizantem838Okunduaybikekayra1
asenat1232Okundukiraztepe3Okundu
muhat9Okunduscorpions1Okundu
fatmaipek1Okunducemrem294Okundu
nishbr1ronya1
sivasin gülü1candann1Okundu
banu353okundumissyaman2Okundu
rimel_841Okundugamyoncu3Okundu
inci_tanesi1Okundukadifegül1
mavimenekşe1okundumutluluk841Okundu
çiçek001ynz061
birumut991Okunduseyyan3Okundu
beylem1Okunduantisocial1Okundu
melek041okundureyyan19841Okundu
klaram1okunduelfida1okundu
kabilarda8Okunduleylak841okundu
ne_yazcam_ya1gulem1okundu
antigone831okundusupriz061okundu
nartanesiii6okunduiğneoyası3okundu
edanur861okunduaeben1
encan1okundureann1
eslemliva2RainbowColors27Okundu
savas54821okunduturkuaz81Okundu
masumum1tanem11112okundu
simaybade1okundugamze19235okundu
ozzy063Okunduraginda1okundu
sersum1okunduesraaaa8Okundu
topalpire1ecrinn072Okundu
melek1811okundubengusu1
antikdeniz11okunduvck3okundu
nilda0151asbelove57okundu
rmzeynep2Okunduferyalnur4
34bc1OkunduBanu_K1Okundu
duru16161Okunduzerbaş1Okundu
nekadarzor1Okundu_haSreT1
suveyma6Okunduesma1Okundu
rochak6Okunduhappybutterfly1Okundu
mikro811sevda_linka1Okundu
badezuzum1Okundudoga31
gümüş191qingdao1
beyazzmbak1dentur1
E_M_A10Okunduven_har1Okundu
sunbal1Okunduela_161670
esra198255Okundudeli_musakka1Okundu
ngasg1nuarin1Okundu
elfchen1Okunduumutege161
egunal1OkunduOrlic2
Sevgi_Melegii1Lex1
sevil611rosewind1
beeebeyim6Okunduangrybird1Okundu
dkb1aşkitotomsu1Okundu
okyanus1Okundumelikea1231Okundu
[tr]

Kızlar kusura bakmayın işe bugün geldim.

Dedem vefat etti. Dolayısıyla buraya uğrayamadım.

Ama bende kimsenin hakkı kalsın istemem. Pazartesi gününden itibaren Allah izin verirse dualarımı tamamlayacağım.

Hepinizden Allah razı olsun. Allah ne muradınız varsa hayırlısı ile nasip etsin.

Allah rahmet etsin dedene canım.

rainsun,gegonya ve sevgilim için okudum canım
Allah gönüllerindeki muradlarına nail eylesin.

canlar benım listede bitti okudum herkese okuyanda okumayandan da allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah.
eee yeni duamız nedir napıyoruz

merhaba hanımlar sizden çok basit birşey isticem hergün kişi başına 1000 tane Besmele çekelim toplamda 10 kişi olunca 10.000 besmele yapar ve hergün 1 kişiye besmele çekersek 10 günde bitiririz listemizi herkesin dileğine isteğine göre niyetleniriz..o gün kimeyse o kişi kendi duasını eder nedersiniz

Burcu merhaba,
Başlasak mı yine gelir mi kızlar ne dersin?

Son düzenleme:
canlar benım listede bitti okudum herkese okuyanda okumayandan da allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah.

Topik sahibini fena kızdırmışlar,kapattı dükkanı :KK1: listen bttiyse hergün kendin için oku canım sende,ben öyle yapıcam..

arkadaslar ben tup bebek tedavisindeyim...kismet olursa subatin basi gibi transferim olur galiba insallah.....o yuzden 41 meryem suresini okumaya niyet ettim bana yardim edebicek varmi,,degisik agizlardan dualar daha makbul olur diye biliyorum...Allah razi olsun herkesden Rabbim bekletmeden evlatlarimizi nasip etsin insallah

canım 1 tande ben okurum meryem suresıı

Topik sahibini fena kızdırmışlar,kapattı dükkanı :KK1: listen bttiyse hergün kendin için oku canım sende,ben öyle yapıcam..

ben dükkan falan kapatmadım ayrıca bunda gülünecek bırsey oldugunu sanmıyorum nısanbu,arada girip bakıyorum okuyan bıtıren arkadaslar var sonucta

Son düzenleme:

Insallah cerol Rabbım herkezın gönlunun muradını versın hepımız ısteklerımız ıcın gönulden dua edıyoruz sonucta.ben okumayana zorla okutturamam kı:KK43: belkı yenı bır dua da bulusuruz yıne canım

ben dükkan falan kapatmadım ayrıca bunda gülünecek bırsey oldugunu sanmıyorum nısanbu,arada girip bakıyorum okuyan bıtıren arkadaslar var sonucta

Canım sen neden bukadar gergin ve sinirlisin onu anlamadım,çok çabuk parlıyorsun hemen yanlış anlıyorsun bu hep böyle,bir daha şaka yapmıcam sana kusura bakma olur mu,kötü bir niyetle gülmedim yani..

Canım sen neden bukadar gergin ve sinirlisin onu anlamadım,çok çabuk parlıyorsun hemen yanlış anlıyorsun bu hep böyle,bir daha şaka yapmıcam sana kusura bakma olur mu,kötü bir niyetle gülmedim yani..

dimi....hep alınan ben daha öncede bır saka yapmıstın yıne ben alınmıştım bak yine şaka yaptın yine alındım.sonucta sinirliyim gergınım!!!haklısın nisanbu,senın deyımınle ben dükkanı kapayayım en ıyısı benım yuzumden ortam gerılmesın!

PANKREAS KANSERİ Meltem için onun acilen şifa bulması için sağlığına kavuşması için 4444 adet salavatı tefriciyye çekmeye?

ESMA-------------------------------------100=OKUYOR
AYSE035-----------------------------500=OKUYOR

ECRİNNN07------------------ ----500 OKUYOR

canım senin için yasin okudum Rabbim kabul etsin bu güzel günün hürmetine inşallah :)

canım ben teacherof arkadaşımız için okudum Rabbim kabul etsin, listeye yeni katılan biri yok gördüğüm kadarıyla ve eksiğimde yok çok şükür; canım yeni liste içinde affınızı istiyorum ben hepinize her zaman dua ediyorum ama fetih suresini okumak istemiştim ona başladım kendim. Çalıştığım içinde zorlanıyorum. Fetihi bitirdikten sonra belki tekrar gelirim aranıza ama arada yasinler tefriciyeler falan olursa bana özeldende atabilirsiniz. Her zaman dua etmeye hazırım Rabbim herkesin gönlünün muradını versin inşallah :)))

X