Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Kün Feyekün Duası Tesirli Dua Kün feyekün kun feyekun

Euzubillahimimeşşeytanirraciym.
bismillahirrahmanirrahiym.
ve salallahu ala nebiyyil keriym.Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rahiym,el melikül
güddü süsselamul mü'minul müheyminul aziyizül cebbarul mütekebbiru sübhanellahi amma yüşrikün**efegayre
diynillahi yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardı tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun**innema emruhu
iza erade şey'en en yegule lehü kün feyekün fe sübhanellezi biyedihi mele kütü külli şey'in ve ileyhi turceun*
gul hüvallahü ehad allahussamed lem yelid ve lem yuled velem yekün lehu küfüfen ehad**innema emruhu iza
erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
izacae nasrullahi vel fethu*vera eytennase yedhulüne fi dinillahi efvacen**fesebbih bi hamdi rabbike ,
vestağfirhu innehu kane tevvaba* innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi
bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma ,
tegaddeme min zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten musteğıyma***
ve yen surekallahu nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min,
zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekallahu,
nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min zenbikeve ma te ahhere
ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekellahu nasran azizaa**innema ,
emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi
turceun*nasrun minellahi ve fethun gariybun ve beşşiril mü'minin**innema emruhu iza erade şey'en en yegule
lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efe gayre diynillahi ,
yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardi,tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun** innema emruhu iza
erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
galü inna lillahi ve inna ileyhi raciun**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**vessemai veddarık* vema edrake meddarık*
en necmüssakıb*in küllü nefsin lemma aleyha hafiz*felyenzuril insanu mimma hulik*hulika mim main dafik,
yahrucu mim beynissulbi vetteraib innehu ala rec'ihi lekadir*yevme tublesserair*fema lehu min kuvvetinvela
nasir**vessemai zatirrec'ivel ardı zatıs sad'i*innehu le gavlun faslün*vema hüve bil hezli*innehum yekiydüne
keyda*ve ekiydü keyda*femehhilil kafirine emhilhum ruveyda**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu
kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'inve ileyhi turceun**te'tiha rizguha reğaden min ,
külli mekanin*vallahu hayrur razigiyn*innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe,
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**ma indekum yenfedu vema indellahi ba'gk
vallahu hayrurrazıgıyn**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efemen yemşi mükibben ala vechihi ehda emmen yemşi seviyyen ala
sıratım müstakıym**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün ** fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun **li iylafi gureyşin iylafihim rıhleteşşitai vessayf*felya'büdü rabbe
hazel beyt**ellezi et'amehümmin cu'in, ve amenehum min havf**innema emruhu iza erada şey'en en yegule
lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**YA RABBİ,YA RABBİ,
YA RABBİ, YA ALLAH,YA ALLAH,YA ALLAH, gulillahumme melikel mülki tu'til mülke men teşaü ve tenziül
mülke mimmen teşaü ve tuizzü men teşaü ve tuzillü men teşaü bi yedikel hayru inneke ala kulli şey'in gadiyr*
tulicülleyle finnehari ve tulicünnehare filleyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi
ve terzuku men teşaü bi ğayri hisab***innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezibi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**eşhedü en la ilahe ilallahü vahdehüla şerikelehü
ve eşhedü enne muhammeden abdühü ve rasülühü**ALLAHUMME salli ala muhammedin ve ala alimuhammedin
ve sellim***eciybu eyyühel melaiketü verruhaniyyunel müvekkelüne bi hazihil ayatil keriymeti li dağveti
fi kadai haceti... (burda ne sıkıntıntın varsa dünyevi veya uhrevi kalbinden ne geçiyorsa onu burda 3,5,7
defa söyle ama çok içten söyleki tesiri tez olsun )

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYMM
Bediüssemavati vel ardı ve iza kada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün **galet enne yekünü li
ğülamun ve lem yemsesni beşerün**gale kezalikillahü yahlügü ma yeşaü iza gada emren fe innema yegulü
lehu kün fe yekün**inne iyse indellahi kemeseli ademe halagahu min turabin sümme gale lehu kün fe yekün***
ve hüvellezi halekas semavati vel arda bil hakkı ve yevme yegulü kün fe yekün **innema gavlüna li şey'in iza
erednahu en negule lehu kün fe yekün**ma kane lillahi en yettehize min veledin sübhanehü iza gada emren
fe innema yegulü lehü kün fe yekün**hüvellezi yuhyi ve yumiytu fe iza gada emren fe innema yegulü lehü kün
fe yekün***Allahumme bi hakkı hazihil ayati ve ma fiha minel esrari ıkdiy haceti fiddareyni inneke ala külli
şey'in gadiyr**amin..... not (bu duayı inancı zayıf olana verilmez. bu dua çok tesirli olup kalbten yapılması
icabet eder bu duayı ihlas ile okuyan ların kısa zamanda hayırlı muratları hasıl olur.)

ARKADAŞLAR DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
NOT:BİR KİŞİ BİR TANE OKUYABİLİYOR
ÇEVRENİZDE YARDIM ALABİLECEĞİNİZ KİŞİLER VARSA ÇOK MAKBULE GEÇER

OkuyanAdetDurumOkuyanAdetDurum
oz_lem1ayse0052Okundu
nur.sen1hayatimsinav1Okundu
elif55073OkunduALPPHIN1Okundu
ecrin234Okunduelmacvs1Okundu
dice1Okundugülsümsün3Okundu
acemiperi1Okundumedoskop1Okundu
merra11ssönmez2Okundu
krizantem838Okunduaybikekayra1
asenat1232Okundukiraztepe3Okundu
muhat7Okunduscorpions1Okundu
fatmaipek1Okunducemrem294Okundu
nishbr1ronya1
sivasin gülü1candann1Okundu
banu851okundumissyaman1Okundu
rimel_841gamyoncu3Okundu
inci_tanei1kadifegül1
mavimenekşe1okundumutluluk841
çiçek001ynz061
birumut991seyyan1Okundu
beylem1antisocial1
melek041okundureyyan011
klaram1okunduelfida1okundu
kabilarda1Okunduleylak841okundu
ne_yazcam_ya1gulem1okundu
antigone831okundusupriz061okundu
nartanesiii6okunduiğneoyası3okundu
edanur861okunduaeben1
encan1okundureann1
eslemliva2RainbowColors27 Okundu
savas54821okunduturkuaz81Okundu
masumum1tanem11112okundu
simaybade1okundugamze19234okundu
ozzy063Okunduraginda1okundu
sersum1okunduesraaaa1
topalpire1ecrinn071Okundu
melek1811okundubengisu1
antikdeniz11okunduvck3okundu
nilda0151asbelove ark.5okundu
rmzeynep1feryalnur4
34bc1OkunduBanu_K1Okundu
duru16161zerbaş1
nekadarzor1Okundu_haSreT1
suveyma5esma1
rochak6Okundu
[tr]

canım senin için yarın okuyup okudu yazacağım :)

kün feyekün duasında eksiği olan arkadaşlar
1-bahar85--------teşekkürler
2-skylıne--------
3-azelya-----(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mi rror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun ,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
4-vck---------(rainsun,tülay2 0,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
5-mavimenekşe(esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rain sun,tü lay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
6-nisanbu(nisanbu,doğa8,nekadarzor,aşkbe bek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecri n23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygy l,teacherof)
7-doğa3------------teşekkürler
8-nekadarzor-------teşekkürler
9-askbebek---------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim, duygy)
10-mrvb----------(teacherof)
11-nur.sen----------(ecrin23,esenmia,rain sun,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
12-mirror1981--------
13-esma----------teşekkürler
14-umut99-----------
15-capri------------
16-ecrin23-----(gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
17-esenmia---------
18-rainsun--------teşekkürler
19-tülay20--------teşekkürler
20-gegonya------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teache rof)
21-sevgilim--------teşekkürler
22-duyguyld--------
23-teacherof--------teşekkürler

canım listeye bir kişi daha eklenmiş yarında ona okurum inşallah :)

kızlar regli oldum kısmetse carsamba kalan 4 kişiyede okuyup bitiricem.
benım için okuyan herkesden allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah.

arkadaşalar dualarını çoğu kişi bitirdi ve bitirmeyenlerinde bitireceğinden emin olduğum için yeniden liste yapmaya karar verdim
lütfen duamıza katılmak isteyenler isimlerini eklemem için haber versinler.

2-skylıne--------
3-azelya-----(nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mi rror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun ,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
5-mavimenekşe(ecrin23,esenmia,rain sun,tü lay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
6-nisanbu(nisanbu,doğa8,nekadarzor,aşkbe bek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecri n23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygy l,teacherof)
9-askbebek---------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim, duygy)
11-nur.sen----------(ecrin23,esenmia,rain sun,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
12-mirror1981--------
14-umut99-----------
15-capri------------
17-esenmia---------
20-gegonya------(nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esen mia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teache rof)
22-duyguyld--------

okumamış olanlar çok ama 2 liste karışmazmı?istersen tefriciye başlatalım.bu arada bana okuyan okumayan listede kim varsa hepsine okudum Allah hepimizi sevindirecek inşallah ..bence eksiği olanlar biranönce okusun verdiği manevi rahatlık bile yetiyor.

bu ay günde bir kaç defa okudum kenzül arşı
sanırım dileğim gerçekleşti
Rabbim bu dua vesilesiyle meleğimi bana gönderdi
çift çizgiyi gördüm henüz dokora gitmedim ama..
olsun ben varlığını hissediyorum
sizlerde buduayı bol bol okuyun maddi manevi iseklernizi bu dua vesilesiyle isteyin:KK16:

Allah tüm hayırlı eş isteyenlere gönüllerine göre versin,bneim için de dua ederseniz sevinirim,şimdiden Allah razı olsun

bu arada Fetih Suresi de çok etkili bir süre olarak geçiyor,o da okunabilir,ben de katılmak isterim sizlere

Rabbim tüm inanan,seven kullarına hayırlı bir eş ve aile sahibi olmayı nasip etsin inşallah ! :KK16:
herşeyin hayırlısı diliyorum..

bu ay günde bir kaç defa okudum kenzül arşı
sanırım dileğim gerçekleşti
Rabbim bu dua vesilesiyle meleğimi bana gönderdi
çift çizgiyi gördüm henüz dokora gitmedim ama..
olsun ben varlığını hissediyorum
sizlerde buduayı bol bol okuyun maddi manevi iseklernizi bu dua vesilesiyle isteyin:KK16:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım,herşey dua ile..

Kızlar bugün bitireyim bütün eksiklerimi,kimde kaldığımı bulabilirsem listede,eğer elinizde yazılı bir liste varsa yardımcı olursanız sevinirim..

arkadaşalar dualarını çoğu kişi bitirdi ve bitirmeyenlerinde bitireceğinden emin olduğum için yeniden liste yapmaya karar verdim
lütfen duamıza katılmak isteyenler isimlerini eklemem için haber versinler.

ben yenı duadada olmak ıstıyorum canımm

2-skylıne--------
5-mavimenekşe(ecrin23,esenmia,rain sun,tü lay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)
12-mirror1981--------
14-umut99-----------
15-capri------------
17-esenmia---------
22-duyguyld--------

gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof arkkadaslar içinde okudum canımm ınşllh rabbım kabul eyler hepımızın duasını.. lısteyı bıtırmış durumdayım canımm

ARKADAŞLAR DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
NOT:BİR KİŞİ BİR TANE OKUYABİLİYOR
ÇEVRENİZDE YARDIM ALABİLECEĞİNİZ KİŞİLER VARSA ÇOK MAKBULE GEÇER

OkuyanAdetDurumOkuyanAdetDurum
oz_lem2Okunduayse00510Okundu
nur.sen1hayatimsinav1Okundu
elif55073OkunduALPPHIN1Okundu
ecrin234Okunduelmacvs1Okundu
dice1Okundugüllümsün13
acemiperi1Okundumedoskop1Okundu
merra11Okundussönmez2Okundu
krizantem838Okunduaybikekayra1