Lekeler, Çiller Dermapen yaptırdım ama...?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Senin lekeler deriin mi ve lazerle ilgili fikrin düşüncen yapan yaptıran memnun olan olmayan varmı.ben de dermapenin faydasını görmedim malesef . Doktor lazer deneyecek ama Ne yapacağıma emin değilim henüz

evet fark oluyor ama kısa zamanlı. sonra cilt gerginliği gidip tekrar eski haline dönüyor.

Yeni
Senin lekeler deriin mi ve lazerle ilgili fikrin düşüncen yapan yaptıran memnun olan olmayan varmı.ben de dermapenin faydasını görmedim malesef . Doktor lazer deneyecek ama Ne yapacağıma emin değilim henüz

Yeni
lekelerin derin mi? leke kremleri fayda etmez mi? kaç yaşındasın?

lekelerin derin mi? leke kremleri fayda etmez mi? kaç yaşındasın?
28 yaşındayım leke kremleriyle zaman harcamak istemedim bir ara kullandım geçmedi ama benim lekeler yeni 2 yıl olmadıysa da 2 yıla yakın olacak .fazla derin gibi durmuyor bazen açık kahve oluyor bazen koyu gibi .karişik sanırm benim ki.2 hafta sonra lazer için gidicem emin değilim ama

Merhaba kızlar ben 5seans dermaterepi yaptırdım , hiçte bile faydası olmadı , sivilce izi lekeler aynı şekilde duruyor, çok sıkılıyorum , şimdi dermapen yaptırmayı düşünüyorum , sivilce izlerim , güneş lekelerim gerçekten geçermi , yaptırıp memnun kalanlar varmı ,bir güzellik merkezine gittim , geçeceğüni söyliyorlar ,yaptıranlar varmı
Merhabalar. Ben 8 seans dermapen yaptırdım. Benim cildim çok problemliysi. Kırmızı sivilce lekeleri (yanaklarımda çok geniş bir alanda), geniş gözenekler(öyle genişler ki sivilce izi mi yoksa gözenek mi hâlâ emin olamıyorum). En son eylül ayımda yaptırdım. Çünkü maddi açıdan zorlamaya başladı. Sonuçtan memnunum diyebilirim. Lekelerimin rengi oldukça açıldı. Ancak izlere ve gözeneklere bir etkisini göremedim. Bence gideceğiniz merkez ve kullanılan serumlar bu noktada en önemli şey. Benim cildim problemli. Sabah uyandığımda cildim gayet iyi durumda olur. Lekelerimin rengi oldukça açık ve belirsizdir. Gözeneklerim belli değildir. Ancak gün içinde cildimde kızarıklık oluyor ve sanki lekelerim gitmemiş,dermapen işe yaramamış gibi hissediyorum. Ama cildime iyi anında baktığımda dermapen yaptırdığım için oldukça memnunum.

Merhabalar. Ben 8 seans dermapen yaptırdım. Benim cildim çok problemliysi. Kırmızı sivilce lekeleri (yanaklarımda çok geniş bir alanda), geniş gözenekler(öyle genişler ki sivilce izi mi yoksa gözenek mi hâlâ emin olamıyorum). En son eylül ayımda yaptırdım. Çünkü maddi açıdan zorlamaya başladı. Sonuçtan memnunum diyebilirim. Lekelerimin rengi oldukça açıldı. Ancak izlere ve gözeneklere bir etkisini göremedim. Bence gideceğiniz merkez ve kullanılan serumlar bu noktada en önemli şey. Benim cildim problemli. Sabah uyandığımda cildim gayet iyi durumda olur. Lekelerimin rengi oldukça açık ve belirsizdir. Gözeneklerim belli değildir. Ancak gün içinde cildimde kızarıklık oluyor ve sanki lekelerim gitmemiş,dermapen işe yaramamış gibi hissediyorum. Ama cildime iyi anında baktığımda dermapen yaptırdığım için oldukça memnunum.
bence tam bir keşmekeş...

Bencede ise yaramamış tir .her sabah uyandığımda suratim o kadar çirkin duruyor ki kızarık ve lekeli..O kızaran yerler niye kızarıyor zaten anlamıyorum..sanırım hassas ve kilcal damarlardan kaynaklı.

Ben usta öğretici uzman Estetisyenım. DermaPenn uygulaması evet izleri ve lekelere çok iyi gelen bir uygulama ama bu uygulama yapılırken hangi kalitede ve içerikte serumunu kullandığı cilde hangi serumun verildiği çok çok önemli yaptıracağınız yerleri titizlikle seçmelisiniz. Instagram sayfamı takip edip öncesi ve sonrası işlemlere bakarak bilgi edinebilirsiniz elimden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırım. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?
Slm
Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?
Merhaba arkaşım
Dermapen kesinlikle iyi geliyor
Ama cilt tipinize ve işlem yaptiracağınız
Uzmanında büyük faktörü var
Ayrıca işlemden sonra güneş sigara ve kullanicağınz kremlerinde önemi var benim de cok derin skarlarım vardı
Terzi kendi söküğünü dikemez hesabi
Sürekli erteledim kendi alanım olduğu
İcin ben kendime yapiyorm 3. Seansımı yapicam pek yakinda
Ama lütfen gideceğiniz uzmanı
Çalısma ortamini cok arastırın
Kullanılan iğne ve uygulanacak milimlerin kararıni cok uzman bir kişi vermesi gerekiyor maalesef ki
Eline makineyi alan cilt soyuyr
Ne sağlığınz dan nede paranızdan olmayinz ama zamanla kesin sonuç alabiliceğinz bir işlemdir
Suan ki durumunuzu yazarsanız memnun olurum

Kesinlikle dogru yerde yapilmasi gereken bir islem doktor kontrollu merkezlerde ...guzellik salonlarindan uzak durun derim o hatayi ben yaptim kimse yapmasin 4 seans yaptirdim simdi yüzümde önceden olmayan delikler izler meydana geldi cok pismanim

Bende yaptırdım ve çok pişmanım. Alnım yanaklarımda kahverengi lekeler oluştu ve kurtulamıyorum.

Ben usta öğretici uzman Estetisyenım. DermaPenn uygulaması evet izleri ve lekelere çok iyi gelen bir uygulama ama bu uygulama yapılırken hangi kalitede ve içerikte serumunu kullandığı cilde hangi serumun verildiği çok çok önemli yaptıracağınız yerleri titizlikle seçmelisiniz. Instagram sayfamı takip edip öncesi ve sonrası işlemlere bakarak bilgi edinebilirsiniz elimden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırım. ...
Bana yardimci olurmusunuz bende bugun gitcem dermapen 6 seans ve serumla bacaktaki lekeler gecer dediler sizce

Dermapen yaptırmayı bende düşünüyordum fakat yapan hiç kimseden olumlu birşey duymadım.Yakin bir kaç arkadaşım yaptırdı onlarda işe yaramış olsaydı bende yatıracaktım ama maalesef bir sonuç alınmadı.

X