Aile Planlaması Deri altı implant?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Gitmedim hala kararsızım implatmi spiral mi . Adet ol olma fark etmez dedi Dr ikisi içinde. Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum bu arada ücretsiz takıyorlar

Gitmedim hala kararsızım implatmi spiral mi . Adet ol olma fark etmez dedi Dr ikisi içinde. Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum bu arada ücretsiz takıyorlar
Doktorum bana daha önce doğum yapmadığım için implantı önerdi. Ama tabii tamamen kişisel bir tercih

Abla bugun hormonlarıma baktı bana gelecek ay özel günün olamazsan gel ilaçını verşcem dedi herkeste adet kesmesi olmuyormuş 10 hastaya takıyorsa 1 de oluyormuş
tamam canım :cool: bendede kırmızı değilde çok az kahverengi leke şeklinde gelmeler başladı şuan, bakalım böylemi devam edecek..

Abla bugun hormonlarıma baktı bana gelecek ay özel günün olamazsan gel ilaçını verşcem dedi herkeste adet kesmesi olmuyormuş 10 hastaya takıyorsa 1 de oluyormuş

tamam canım :cool: bendede kırmızı değilde çok az kahverengi leke şeklinde gelmeler başladı şuan, bakalım böylemi devam edecek..
Sen taktırdın mı abla senin doktorun nededi

Hayır o da ücretsiz sordum burada okuduğumda hayır ücretsiz devlet karşılıyor dedi Dr Ankaradayim şehir Hastanesi'ne gittim
Merhabalar ben etlik Doğum hastanesine gittim siz alacaksınız dediler devlet karsilamiyormus sizin taktirdiginiz da kola takılan mi rahim içi olan mi acaba

Ben bunu birkaç haftadır arıyorum eczanelerin stoklarında yok ankarada bulan varsa nereden bulduğunu yazabilir mi

merhaba ben taktırdım daha 50 gün felan oldu. takarken acımıyor orda sıkıntı yok kolundada hissediyorsun. düzenli adet görüyordum ilk adetim leke olarak geldi ve 1 ay boyunca az az lekenmeler oldu. . ilk 6 ay ara kanamalar olabilirmiş. 2.adetimi 4 gün geçmesine rağmen henüz olmadım... belkide ilerde düzene gircek.bbelkide hiç olmıcam bilemiyorum.bu şekilde yan etkileri olabiliyomuş. başka bir yan etki felan yapmadı. benim durum bu şekilde daha çok yeniyim bu konuda. 1 yıl geçseydi daha tecrübeli konuşurdum size :)
Abla koruyor mu gerçekten

X