Derdim kıl tüy :((

Evet yeni aldım sayılır ama ilk kullanimda bile goruyorsunuz etkisini, karnında bıyık ve çene bolgesinde 1 buçuk ay cikmadi nerdeyse ilk kullanımda bile
ya ne güzel şuan dolar gene artmış aletin fiyatıda yükseliyor hemen almak lazım :KK70: peki nasıl güvenerek aldınız merak ettim arızalı gelir diye korkmadınız mı ? gene iyi düşünmüşsünüz burda ki fiyatlar ateş pahası olmuş

ya ne güzel şuan dolar gene artmış aletin fiyatıda yükseliyor hemen almak lazım :KK70: peki nasıl güvenerek aldınız merak ettim arızalı gelir diye korkmadınız mı ? gene iyi düşünmüşsünüz burda ki fiyatlar ateş pahası olmuş
Ben aliexpressten sürekli alisverisr yapıyorum canım para iade garantisi falan var herşeyin ve ürün yorumları cok guzeldi. Lumeaya burda 3bin vermektense 500 e bunu alıyım dedim iyikide almışım 🤣🤭

Ben aliexpressten sürekli alisverisr yapıyorum canım para iade garantisi falan var herşeyin ve ürün yorumları cok guzeldi. Lumeaya burda 3bin vermektense 500 e bunu alıyım dedim iyikide almışım 🤣🤭
Ya gerçekten iyi yapmışsınız bende aliexpressten alışveriş yapıyorum arada uygun ürünler oluyor gerçekten sağolun alacağım artık yükselmeden :KK70: yanında kullanım kılavu falan geliyor değil mi nasıl öğrendiniz kullanmayı

Kullanımı çok basit canım klavuzda var. Üründe aşağılara inince aciklama kısmı falan var hepsini oku canım umarım sebin içinde cok faydalı olur. Kafana takılan birsey okursa bana yaz mutlaka 🌸

Merhabalar bende yıllarca o lazerden bu lazere koşturmus biri olarak. Gün geldi yüzümü jiletledim o kadar canıma tak etmişti ve yüz gibi tüyleri cok lazer görmüyor yada cok iyi sonuç alamıyoruz ağdayla zaten uğrasilmaz. Kendime ipl lazer cihazı aldim aliexpressten bir umut ve sonuc muhteşem. Lumea alicaktim o kadar para vermek istemedim. 8 seanstan sonra aylarca kıl cikmiyor ben çok memnunum herkese tavsiye ederim fiyatıda cok uygundu link atabilirim isterseniz
Çok olmuş yazali ama .. hangi cihazı tavsiye edecektiniz...

Merhabalar herkese :) 22 yaşındayım hemşireyim nöbetimin son saatinden yazıyorum sizlere. 34 gün sonra ben evleniyorum 🙈 fakat şöyle bir sorunum var kıl tüy. Çok çabuk tüylerim uzuyor, çok kalınlaşmaya ve artmaya meyilliler, kolumu ağdayla alıyorum atıyorum bu cumartesi daha öbür cumartesi gelmeden çıkıyor. Lazere de gittim alexandrite candela 8 seans sadece bacaklarımda işe yaradı o da şimdilik. Şimdi buza yazıldım orjinal sitesinden bakıp sadece kol yüz genital. Ama ben bununla nası baş edicem bilmiyorum. Sadece oralarda olsa neyse göbek sırt oralara bulaşırsam hiç başedemem. Jilet vursam aman yarabbi. Ağda yapsam 3 gün pürüzsüzlük. Ayrıca kıl kökleri kalıyor tüyler kırılıyor gelmiyor ağda bezine.Artık kafayı yiyeceğim. Nişanlım da böyle konularda titizdir ha bu zamana kadar bana bişey demedi hakkını yiyemem ama ben hoşlanmadığını biliyorum. Artık çok yoruldum. Evlenince ağdaya giderim düzenli diyorum ama içine sinmiyor, gerçi polikistik overim varmış diane 35 verdi doktorum tüylenmeye iyi geliyor dedi kullanmaya başlayacağım bu hafta ama polikistik olmadanda benim böyleydi bundan önce kist problemim yoktu babamı kaybettim 1 sene evvel sonra kistim oldu o yüzden biliyorum ben hep kıllıydım yani benimkine tüy denilemez. Napacağım balayım 15 gün sürekli kıl tüy uğraşmak istemiyorum..Bu arada bir not eklemek istiyorum bir kardeşiniz olarak tavsiyem yüzüne lazere gitmeyi düşünenler sakın ha, yüzünüze sakın birşey dokundurmayın benim gibi sakallarınız çıkar. Bütün kadınları çok seviyorum, ama keşke pürüzsüz kadınlardan olabilseydim :KK43:
Uzun zaman geçmiş yazali ama çare bulabildiniz mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Uzun zaman geçmiş yazali ama çare bulabildiniz mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Merhaba bu yazıdan sonra buza gittim berbat etti sonra tekrar candela cihaza döndüm şuan o paketi de bitirdim 9 seans ve maalesef hala tüylerim çıkıyor gür bir şekilde, kan değerlerime baktırdım elhamdülillah bi sıkıntı yok, artık lazerden yoruldum bacaklarıma ağdaya gittim o da batık yaptı bütün bacağımı mahvetti artık bıraktım psikolojim bozuldu gebelik düşünüyorum ve bu yüzden erteliyorum sürekli.

Erkeklere bile etki eden lazer kadınlarda niye işe yaramıyor ya.... Bu ne biicm iştir arkadaş
İnanın bilmiyorum bende bunu düşünüyorum şu cinsiyet değiştiren instagram fenomenlerne bakıyorum o nası bi vücut adam erkekten kaymağa dönmüş ben rezil bir haldeyim yani ağda sonrası biraz idare etse vallahi ona da razıyım ağdaya gittm 2 gün pürüzsüz 3. Gün çıkmaya başlarken kaşıntı kızarıklık batık doldu bacağım ne anladım ben bu işten vallahi en son kan verirken dedim ki bari hormonlarımda bişey çıksa da belki onu düzeltirim bu da düzelir ana hiç bi sorun yok gebelik düşünemiyorum sırf bu yüzden.

Bir ağzımın içi kaldı kıl çıkmayan yer. Hormonlar düzenli de olsa polikistik över maalesef kıl köklerine çok uyarı yapıyormuş

Bir ağzımın içi kaldı kıl çıkmayan yer. Hormonlar düzenli de olsa polikistik över maalesef kıl köklerine çok uyarı yapıyormuş
Bende pcos da yok, daha 2 hafta önce ultrasonla baktı doktorum tertemiz dedi yani seni cildiyeye yönlendirebilirim başka tüylerin için bişey söyleyemem dedi. Dün arkadaşım doğum yaptı yanındaydım vücudunda tek bi tüy yoktu o doğum bu açılıp saçılıyosun ister istemez ben herşeyi bıraktım orda bile ben napıcam bu durumda diye düşündüm kız doğurmak daha kolay geldi vallahi bana kılla tüyle uğraşmaktansa düşün yani

Çok tuhaf bir durum ya benim de bir kızım var şimdi öyle korkuyorum ki onda da sorun çıkar diye .. teşekkür ederim msj cevap yazdığınız için ..

Çok tuhaf bir durum ya benim de bir kızım var şimdi öyle korkuyorum ki onda da sorun çıkar diye .. teşekkür ederim msj cevap yazdığınız için ..
Evet üzücü kısmı çözülemeyecek olması yoksa ne olacak tüy kurtulunur ama bende yok malesef. Ne demek rica ederim umarım evladınız aynı sorunu yaşamaz.

Merhabalar herkese :) 22 yaşındayım hemşireyim nöbetimin son saatinden yazıyorum sizlere. 34 gün sonra ben evleniyorum 🙈 fakat şöyle bir sorunum var kıl tüy. Çok çabuk tüylerim uzuyor, çok kalınlaşmaya ve artmaya meyilliler, kolumu ağdayla alıyorum atıyorum bu cumartesi daha öbür cumartesi gelmeden çıkıyor. Lazere de gittim alexandrite candela 8 seans sadece bacaklarımda işe yaradı o da şimdilik. Şimdi buza yazıldım orjinal sitesinden bakıp sadece kol yüz genital. Ama ben bununla nası baş edicem bilmiyorum. Sadece oralarda olsa neyse göbek sırt oralara bulaşırsam hiç başedemem. Jilet vursam aman yarabbi. Ağda yapsam 3 gün pürüzsüzlük. Ayrıca kıl kökleri kalıyor tüyler kırılıyor gelmiyor ağda bezine.Artık kafayı yiyeceğim. Nişanlım da böyle konularda titizdir ha bu zamana kadar bana bişey demedi hakkını yiyemem ama ben hoşlanmadığını biliyorum. Artık çok yoruldum. Evlenince ağdaya giderim düzenli diyorum ama içine sinmiyor, gerçi polikistik overim varmış diane 35 verdi doktorum tüylenmeye iyi geliyor dedi kullanmaya başlayacağım bu hafta ama polikistik olmadanda benim böyleydi bundan önce kist problemim yoktu babamı kaybettim 1 sene evvel sonra kistim oldu o yüzden biliyorum ben hep kıllıydım yani benimkine tüy denilemez. Napacağım balayım 15 gün sürekli kıl tüy uğraşmak istemiyorum..Bu arada bir not eklemek istiyorum bir kardeşiniz olarak tavsiyem yüzüne lazere gitmeyi düşünenler sakın ha, yüzünüze sakın birşey dokundurmayın benim gibi sakallarınız çıkar. Bütün kadınları çok seviyorum, ama keşke pürüzsüz kadınlardan olabilseydim :KK43:
polistik over çok kıllanma yapıyor onu duymuştum tam soracaktım var mı diye varmış geçmiş olsun diane düzene sokacaktır lazere devam etmen lazım

polistik over çok kıllanma yapıyor onu duymuştum tam soracaktım var mı diye varmış geçmiş olsun diane düzene sokacaktır lazere devam etmen lazım
Merhaba artık pcosum yok dianeyi bırakalı aylar oluyor kan değerlerim çok normal hiç bi hormonal bozukluğum yok ama hala tüylerimle baş edemiyorum…

X